Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Beleszerettem egy nős férfiba én a férjes asszony... fórum

Beleszerettem egy nős férfiba én a férjes asszony... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2017. okt. 8. 07:55

Utoljára ekkor volt itt: 2013-01-02 18:36

a kiíró.

De ez nem jelenti azt, nem olvassa, írtak - e azóta...

346. töprengő (válaszként erre: 342. - Szerénke83)
2017. okt. 8. 07:50
Sőt! Gyerek dönti el, akar e napi kapcsolatot. Vagy : csak a kötelező láthatást...
345. hope&love (válaszként erre: 344. - Aff4f0bfe6)
2013. jan. 2. 18:22
Köszönöm!:)
2012. dec. 4. 18:25

A topc indítónak:



Ha nem léped meg a szakítást, akkor azt fogod sajnálni.

Ha meg megléped,akkor meg lehet hogy azt.

Ki az aki megmondhatja hogy mi is a helyes út, és döntés?

Senki!

Csakis Te vagy az, aki tudja hogy mit él meg és asszisztál a 4 fal közt.


Sosem tudnék pálcát törni más ember feje felett!

Mindenki maga tudja az igazát!


Valaki írta hogy a gyerekek nem fogják megköszönni ha egy életre mártír szerepet játszol miattuk.

Bizony milyen igaza van!


Amikor egy gyerek már önállósulni, és önmegvalósítani akar, nem azzal lesz elfoglalva,hogy Neked hálálkodjon ezért.

Ők élik majd a kis életüket Nélküled.

És Te ott leszel idősebben, és bánni fogod a mártír éveidet!


Nem akarlak arra buzdítani, hogy válj el, mert semmi közöm, és jogom ehez,de ha már nem tudtok egymás társaságának örülni, ha már nem menthető az egész, ha már nem partnered semmiben sem, akkor szerintem buta lennél ha maradnál.


Rövid az élet, és egy bizonyos x után már még gyorsabb tempóban pörögnek az évek....

Senki sem fogja visszahozni az elmúlt éveket.

Neked is egy életed van, és ha Te nem teszel a boldogságodért, akkor senki sem fog helyetted.


Kívánom hogy minden úgy alakuljon ahogy azt szeretnéd/szeretnétek! :)

343. Krisz42 (válaszként erre: 336. - Namama)
2012. dec. 4. 17:50
Tényleg nem jó,ha a gyerek azt látja,h az apa nem él harmonikus,szeretettel teli,esetleg szerelemmel teli kapcsolatban az anyával.Ilyenkor sokkal jobban sérül.Én is elváltam,a gyerekeimnek semmi baja,holott 7éve az új férjemmel élek.Tényleg az lett volna nekik az egészséges,h az apjuk részegen üvöltözik otthon,mindkettő retteg,lelki terror velem,bocs csak én nem vettem észre,h nekik milyen jó dolguk volt.Annyira,h nem is kiváncsiak az apjukra,pedig én egy rossz szót nem szóltam róla.Ráadásul a fórumindító már leírta mi mindent tett a kapcsolatukért,ellemben a férjével.Szerintem egy nő nem a másik,vagy a családja rabszolgája.Azért,mert mi szülünk,nem kell mindenért felâldozni magunkat és nem csak a miênk a felelősség.
2012. dec. 4. 15:42
Válás után is lehet egy apukának aktív, napi feladata, pld. mehet érte a suliba, elmehetnek edzésre, stb. Nem feltétlenül kell megszakítani a napi kapcsolatot.
341. Szerénke83 (válaszként erre: 340. - Mazsinka)
2012. dec. 4. 15:41

Tudod mikor jó férj egy férj?

Ha szereti a gyerekei anyját.

Ilyen viselkedés nem arra vall...

340. Mazsinka (válaszként erre: 339. - Szerénke83)
2012. dec. 4. 14:36
Attól, hogy valaki rossz férj, még nem biztos, hogy rossz apa is. A gyereknek meg nem férj kell, hanem szülő.
2012. dec. 4. 14:21

Az hogy az elvált szülők gyermekei sérülnek lelkileg egy nagy butaság szerintem és bizony nagyon sok esetben azért sérül a gyerek, mert a szülők miatta együtt maradnak.

Szóval gyermeke/embere válogatja, hogy sérül-e válás után a lélek.

2012. dec. 4. 14:19

Végigolvastam a "beszélgetést" és szerintem nem párkapcsolat, az ami közöttük van a féárjével. Akivel csak veszekszel, bánt és nem is vesz "nőszámba" de emberszámba sem és ezt látják, hallják a gyerekek, akkor lépni kell, mert szerintem ebben az állapotban maradva mennek tönkre életek.

Itt nem csak arról van szó, hogy nincs szexuális élet a házasfelek között évek óta, de a fórumindító leírta, hogy a férj ingerült, nincs egy kedves szava sem hozzá.

Én nem csodálkozom, hogy észrevett egy másik férfit, hiszen mindenkinek szüksége van a szeretetre, hogy megbecsüljék, figyeljenek rá, szeressék és tiszteljék mint nőt.

Lépj, ez nem állapot, a gyerek nem tart össze egy házasságot sem!

337. air (válaszként erre: 336. - Namama)
2012. dec. 4. 14:06
Te,már csak tudod!:)))Megint egy szakértő!:)))
336. namama (válaszként erre: 335. - Hope&love)
2012. dec. 4. 13:59
Kedves szerelmes asszony. Úgy látom a vita már nem a Te gondolataid körül folyik. Saját meglátásomat szeretném megosztani Veled. Véleményem szerint mindenki lehet szerelmes ,akár többször is a kis életében.Viszont ez nem jogosítja fel arra,hogy több , számára fontos ember életét felrúgja. Nagyon alaposan át kell gondolnod az életedet és a kicsiny gyermekeidét. Sőt , ismerned kell a másik férfi gondolatait és bizony mélyen! Nem szabad a hirtelen jött fellángolás miatt , mindent felrúgni. Mérlegeltél mindent, hogy mit veszítesz??- persze nem te leszel a legnagyobb vesztes! - Ez már most látszik, de veszíteni fogsz te is - ,nagyon sokat,ha rosszul döntesz. Miért nem hagysz több időt magatoknak?? Miért kellene elhamarkodottan lépned?? Okos asszonyok felelősek a saját és a másik fél családjáért is. Kérlek ezt tartsd szem előtt. Meg kell ismerned a másikat. Ehhez pedig sok-sok idő kell. Az elvált szülők gyermekei nagyon megsérülnek lelkileg. Teremts otthonodban harmóniát, EZ A TE DOLGOD!! Majd csak ezek után akarj boldog lenni. De gondolom a szüleid is erre neveltek...
335. hope&love (válaszként erre: 334. - Fehér csoki)
2012. dec. 2. 16:50
:))
334. fehér csoki (válaszként erre: 333. - Hope&love)
2012. dec. 2. 12:12
Szeles az idő, vegyél sálat és jól gombold be a kabátod.”
333. hope&love (válaszként erre: 332. - Krisz42)
2012. dec. 2. 12:04
nagyon boldogtalan vagyok...:(
332. Krisz42 (válaszként erre: 320. - Hope&love)
2012. dec. 1. 22:19
Ne foglalkozz kiscsibesszel,mindenhol kötözködik,nem hiszem,h a hülyeségeire reagálnod kellene.Te tiszta vagy,ráadásul aki igazán szereti a másikat,az képes elengedni,ha a másik vele nem boldog,mert ha tényleg szereti,akkor az a fontos,h boldog legyen.Neked szerintem semmi keresnivalód a férjed mellett,ráadásul én már-mint írtam-elváltam,de a gyerekeimnek semmj bajuk,max.attól lehettek volna traumásak,ahogy az apjuk viselkedett,de mikor hazajöttem velük Kanadából és az apjuk több ezer km-re volt,teljesen felengedtek,nem féltek,h nem megyek értük oviba,suliba,stb.Fel tudják fogni mi újság,a lényeg,h nem kell a máik szülő ellen hangolni,mert a ti problémátok nem az övék,de igazat kell mondani,szépíteni sem kell senkit,semmit.
2012. dec. 1. 10:29

Csak azt nem értem, hogy jutnak el a férfiak ilyen fiatalon arra a szintre, hogy azt mondják, hogy már nem szeretik a feleségüket, nem akarnak vele lefeküdni, érdektelenné válnak a gyerekeik iránt...úgy, hogy elméletileg nincs más nő az életükben.


Akkor mi hozza lázba őket? Nem zavarja, hogyha a feleség félrelépne? Vagy esetleg ő lép félre mégis?


Mondjuk, ez a leledzés nagyon nem szép dolog. Akkor vagy határozza el magát, hogy szervezesen részt vesz abban, hogy megmentsék a házasságukat, vagy akkor hagyja békén a feleségét, hadd legyen mással boldog. Nem kívánhat neki örök unalmat, szomorúságot, fásultságot, mert jelenleg csak az képes neki nyújtani.

330. Bettyg (válaszként erre: 316. - 7796ae808e)
2012. dec. 1. 10:21
Óóóó igen, még ő is én vagyok. Gratulálok! Nincs üldözési mániád?
329. Bettyg (válaszként erre: 314. - 7796ae808e)
2012. dec. 1. 10:18

Na akkor röviden-tömören hogy te is megértsd. Kérdezett a fórumindító, melynek az utolsó mondata így hangzott: vajon lehetséges? Erre válaszoltam: simán, hajrá... Nem kell nagy IQ fighter-nek lenni hogy megállapítsd, nem írtam többoldalas érv-ellenérv olvasmányt, nem hiszem hogy nyomtam hogy márpedig hagyja ott a férjét, egyszerűen válaszoltam hogy igen, lehet még boldog. És nem is hiszem hogy az én kommentem miatt hanyatt-homlok rohant volna beadni a válópert. Ha válásra kerülne is a sor, attól a gyerekeknek még lesz apjuk. Ellenben te úgy írod: " 4 apa nélküli gyerek". No komment.


És köszönöm szépen, éppen ma van a szülinapom de nem hiszem hogy rád tartozik, mennyi is az annyi. :)

328. air (válaszként erre: 327. - 5bcf1b7c01)
2012. dec. 1. 09:57

Gárdonyi így fejezi be az Isten rabjait: A szívet azért rejtette el az Isten, hogy senki se

lássa. Jól tette? Jobb lenne nyitott szívvel élni? Vállalnád, hogy belelássanak?



Így van ,nem bántottál meg és ezek nem az én gondolataim,de értékelem,de NEM MUSZÁJ vele egyetérteni!

2012. dec. 1. 09:47

"Nem csak a saját véleményünk értékes.


Ha valóban fontosak számunkra a körülöttünk élők, nyitottnak kell lennünk a véleményük meghallgatására és figyelembe vételére. Lehet, hogy olyan nézőpontot mutatnak, ami nekünk eszünkbe se jutott volna.


Ha túl fontosnak gondoljuk magunkat, az megakadályoz más perspektívák és a teljesebb kép megismerésében.


Minél inkább kisebbítjük magunkat, annál tisztábban látunk."

326. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 325. - Air)
2012. dec. 1. 09:46
Nem akartalak megbántani...
325. air (válaszként erre: 323. - 5bcf1b7c01)
2012. dec. 1. 09:42

indiai Dighitti rádzsa

tanításáról, amit fiának szánt:

Ne nézzed nagyon messziről,

Ne tekintsd meg nagyon közelről,

Ha döntened kell bármiről,

Dighávu, szeretett fiam.


Ez Vili már olyan általánosság ,amit írtál ,hogy fájdalmas :(((

2012. dec. 1. 09:41
Édesnek tűnik a gyümölcs, de csak addig míg a tiéd nem lesz, aztán megkeseredik és még rosszabb helyzetben találod magad, mielőtt még belekóstoltál volna.
2012. dec. 1. 09:39
Az ember folyamatosan változik, Ezen az alapon senki mellett nem maradhatunk meg, mert már nem olyan, mint 5-10 évvel ezelo"t...
322. air (válaszként erre: 315. - 7796ae808e)
2012. dec. 1. 08:51

Így van egy vicc jut eszembe :Egy házaspár beadja a válóperi keresetet. A bíró megkérdezi:

– Hány éves ön, uram?

– Kilencvenöt.

– És ön? – fordul az asszonyhoz.

– Kilencvenkettő.

– És most akarnak elválni?

– Dehogy, bíró úr, már régen ez a tervünk. Csak meg akartuk várni, amíg

meghalnak a gyerekek.

Kiscsibész a neved ,miért pont ez?:)))

2012. dec. 1. 08:41
szeretném azért azt is hozzá tenni hogy bár itt többen rám rakják hogy a szex miatt van az egész senki meg nem kérdezte hogy egyáltalán tényleg a szex miatt van-e.Mivel én férjnél vagyok és akit szeretek pedig nős így szinte a szexre nagyon ritkán van lehetőségünk... bár a szex szerintem igenis fontos nekem ebben a szerelembe huszadrangú mert magát az embert szerettem nagyon ...nem pedig a szexet!!!!!!!!
320. hope&love (válaszként erre: 313. - 7796ae808e)
2012. dec. 1. 08:34
a férfit akit szeretek fél éve ismertem meg...nem csak fellángolásról van szó.Miben változtam???szerintem ha valaki nincs kapcsolatban akkor is óriásit változik 23 és 31 éves kora között...
319. hope&love (válaszként erre: 315. - 7796ae808e)
2012. dec. 1. 08:28
Szerelemből mentem férjhez.nem volt pénze csak normális állása.Én 16éves korom óta magamat tartottam el,világéletemben több helyen is dolgoztam miközben esti iskolákba jártam.Hidd el nekem nem büdős a munka.Most is két állásom van.A férjemnek lett nagyobb felelősséggel járó munkája.Igyekeztem nem el hanyagolni bár két kicsivel úgy hogy mellette főiskolára is jártam nehéz.nem volt partner abban hogy megoldjuk semmilyen szinten...
318. csgybzs (válaszként erre: 315. - 7796ae808e)
2012. dec. 1. 07:40

Mi köze van a korkülönbségnek ahhoz, hogy működik-e a kapcsolatuk? Ezt nem egészen értem....

Az én férjem is idősebb nálam, de én is dolgozom, nem a pénzéért mentem hozzá! :O

Nem is hallottam még ilyet...

Érdekházasság a +25 különbség között kezdődik szerintem és nem a magyar férfiak zsebébe akarok turkálni, de elég kevés engedhetné meg magának, hogy CSAK ezért hozzámenjen egy nő.

(persze nem az igénytelen vodkanarancsért pipázó lányokra gondolok)....

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook