Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A 13 napos fogyókúra alatt (reggeli: kávé+külön 1 kockacukor...) ha nagyon éhes vagyok napközben, gyümölcsöt 1-2- db-ot meg lehet enni? fórum

A 13 napos fogyókúra alatt (reggeli: kávé+külön 1 kockacukor...) ha nagyon éhes vagyok napközben, gyümölcsöt 1-2- db-ot meg lehet enni? (tudásbázis kérdés)


2012. jan. 26. 21:48

én pontosan végigcsináltam, de csak 4 kg ment le. pedig egyszer sem bűnöztem. (már visszajött a 4 kg, hiába írja a diéta, h nem fog..)

szerintem ne nagyon bűnözz..

2010. febr. 17. 14:18
Párom is valami ilyen diétát csinált. 7 nap volt leírva és azt kellet 2szer megcsinálni. Ő fogyott tőle. Bár nem az alatt a két hét alatt, hanem utána is. össszesen kb5-6 kilót. De szemmel látható volt a fogyása. Mindenki meg is jegyezte, hogy fogyott. Pedig egyáltalán nem tornázott mellette.
2010. febr. 1. 14:19
És köszi a tanácsokat! :-)
2010. febr. 1. 14:19
Rendben, megfogadtam. Feladtam a 13 napos kúrát, egészségesen kezdtem el enni, párommal együtt. Most egy futógépet szeretnék majd venni.
2010. jan. 21. 13:33
Még annyit, hogy az egészséges táplálkozást most kezdd el és ne e 13 nap után.
2010. jan. 21. 13:32

Ne akarj gyorsan fogyni, még ha idézőjelben írod, akkor sem! Amit évek vagy hónapok alatt szedtél fel azt ne akard 13 nap alatt ledobni! Hidd el és értsd meg, hogy abszolút nem egészséges! Lehet, hogy fogysz és a mérleg 9 kilóval kevesebbet mutat, de a szervezeted nagy tiltakozásba fog kezdeni.

Minek amúgy ez a nagy rohanás? MIért fontos, hogy 13 nap alatt ennyit fogyj? Megéri?

Gondolj a szervezetedre, a saját testedre amire később is szükséged van! Ne "szard" el ilyen buta diétákkal.


Szerintem... De aztán azt csinálsz amit akarsz. Ezek csak jó tanácsok.

ÉN több mint egy év alatt fogytam 37 kilót. A te tempódban ezt a súlyt le kellett volna adnom 54 nap alatt!!! Szeptember óta tartom a súlyom és -37 kiló nem kevés!

Ezt azért vedd figyelembe.

15. rohiani (válaszként erre: 13. - L.Niki18)
2010. jan. 20. 16:16

Én sem ajánlom neked ezt a diétát,korábban mivel elhíztál többet ettél mint amit eléget a szervezetet legyen ez 1700 Kcal, eredmény elhízás, most jön egy drasztikus fogyókúra, 1000 Kcal v. kevesebb,eredmény fogyás, majd jön a másfajta táplálkozás 1200 Kcal az eredmény újra hízni fogsz.Már most olyan táplálkozást kell kitalálnod megadnak amit hosszútávon tudsz folytatni és persze sport-sport-sport.

Én decemberben kezdtem el sportoni és picit változtattam a táplálkozási szokásaimon, akkor 62,5 kg voltam, most 57,5 kg vagyok. Hetente 3x járok konditerembe 1-1,5 órát, kardiózom és kondigépezek. Reggelire jóreggelt kekszet eszem v. cerbóna szeletet egy pohár activia joghurtal, előtte megiszom egy szűztea ampullát. Ebédre rendelek kaját, husit körettel, amit kétszerre eszek meg. Ha nagyon éhes vagyok akkor még megeszek egy gyümit is. Meló után már csak könnyű vacsi az is 6-ig. Nekem ez bevált és szerintem tartaható is. Igazából eszem mindent amit szeretek ebédre csak pont a felét az adag kajának. Kétóra körül eszem meg az ebéd másik felét így vacsoráig nem vagyok farkas éhes.

Ha még többet akarsz fogyni, akkor a vacsit kiválthatod valami fehérje turmixal is, pl: protein delite (csokis-kókuszos szerintem isteni).

Sok sikert és kitartást.

14. 64feff43a0 (válaszként erre: 13. - L.Niki18)
2010. jan. 20. 15:51
Egy a baj ezzel és hasonló diétákkal.Általában vizet veszítesz,meg izmot.Pont nem egészséges,de ha te jónak látod akkor mindent bele.
13. L.Niki18 (válaszként erre: 11. - 156a5eb9fd)
2010. jan. 20. 15:40
Azt szeretném csinálni, hogy "gyorsan" lefogyni ezzel a diétával (9 kilót ígér amúgy a 13 nap alatt), aztán átállni egy rendszeres egészséges táplálkozásra. És persze szeretném bevezetni a mozgást is, így nem szedném vissza a leadott kilókat!
2010. jan. 20. 15:23
Sport sport sport - csodákra képes!
2010. jan. 20. 15:22

13 nap alatt 4-5 kilót vársz el? Ennyi idő alatt a normális leadott kiló az 2-2,5 kiló.

Remélem azért eszel rendes kaját is és nem koplalsz.

Nem ismerem ezt a 13 napos diétát, de első olvasásra nem is nyerte el a tetszésem. Nem győzöm elégszer hangsúlyozni, hogy ne pár nap vagy hét alatt akarjatok megszabadúlni a kilóktól.

Ezeket a kis idő alatt gyorsan ledobott kilókat vissza fogod szedni, a tested nem fogja tolerálni.

2010. jan. 20. 15:19
Köszönöm mindenkinek!
9. 64feff43a0 (válaszként erre: 7. - L.Niki18)
2010. jan. 20. 15:17
A paradicsom is jó ötlet.Mindegy csak sportolj is mellette picit,had épüljenek az izmaid,minél több izmod van annál több kalóriát égetsz.
2010. jan. 20. 15:12

Ha ez az a 13napos amit én is tartottam, akkor a véleményem erről, hogy egy felesleges kínszenvedés buta szabályokkal.

Én ha jól emlékszem 3 kilót fogytam, pedig aztán betűről betűre betartottam, és sokat is sportoltam mellette, kb 3hét alatt amikor kicsit elengedtem magam vissza is szedtem a leadott kilókat.

Szerintem ennél értelmesebb fogyókúrák is vannak!

Kitartást!

A naplómban a 2008 januári időszak ez, kb 1.-2. oldalon lehet valahol:)

2010. jan. 20. 15:10
Hát 55 kilóra szeretnék lemenni, de ettől a diétától legalább 4-5 kilót várok el, hogy lemenjen rólam! Hát lehet akkor inkább a gyümölcs helyett eszek 1 paradicsomot. :-) Végülis az zsírégető. :-)
2010. jan. 20. 15:08
a gyümölcs sosem árt! én is most ettem egy lédús narancsot
5. 64feff43a0 (válaszként erre: 3. - L.Niki18)
2010. jan. 20. 14:52
Ez a diéta a gyorsak közé tartozik,ha kicsit tornázol is felgyorsíthatod.Ahogy írtad,ahhoz képest úgysem kell túl sokat fogynod....szerintem.
2010. jan. 20. 14:50
Én ugyan nem próbáltam ezt a fajta diétát,biztos,hogy számít a megevett gyümölcs,hiszen gyümölcscukor van benne,legfeljebb olyat válassz amibe nincs sok.Most télen nem nagy a gyümölcs választék,lényeg hogy ne banán,vagy szőlő legyen,és aszalt gyümölcsöt se semmiképpen.
2010. jan. 20. 14:49
Valaki ha tud adjon tanácsot, hogy ígyis le fogok tudni fogyni? 164 cm magas vagyok, és kb. 63 kiló, de több tuti nem. :-))
2010. jan. 20. 14:49

Persze nem banánra gondoltam. Hanem pl. mandarin, narancs, vagy kivi, ami épp van itthon. És ha nagyon éhes vagyok. Mert a víz nem vonja el az éhségérzetemet csak telít. :-)

A másik, hogy én a reggeli kávét nem bírom meginni simán feketén, csak édesítőszert teszek bele és kevéske 1,5% zsírtartalmú tejet. Tonhalat sem találtam itt Németországban, ezért vettem 2 kis konzerves minimális "olajtartalmú" halat.

2010. jan. 20. 14:46
A 13 napos fogyókúra alatt (reggeli: kávé+külön 1 kockacukor...) ha nagyon éhes vagyok napközben, gyümölcsöt 1-2- db-ot meg lehet enni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook