Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 8 napos cipő talpánál elengedte a ragasztás, hogyan tudom a garanciát érvényesíteni? fórum

8 napos cipő talpánál elengedte a ragasztás, hogyan tudom a garanciát érvényesíteni? (tudásbázis kérdés)

5. fincsi5 (válaszként erre: 2. - Zsanci79)
2017. dec. 1. 17:53
Mi lett a cipővel?:))
4. fincsi5 (válaszként erre: 2. - Zsanci79)
2017. nov. 26. 17:05

Nem tudom, egy szakértő bizottság vagy mifene, hogy nem tudja eldönteni, hogy ki volt mosva a cipő, vagy csak megázott?

Ne hagyd magad, csak határozottan már nézz is ki másikat, mintha nem is lenne kérdés, hogy igazad van-e!!!:)))))

2017. nov. 26. 16:45
Nem nagyon tudsz mást csinálni, mint visszavinni a blokkal.
2017. nov. 26. 14:47

Mult het szombaton, azaz 8 napja vettem a fiamnak egy cipot egy uzletben.

5 napit hasznalta, a 15 percre levo iskolaba jott-ment, benti cipot hasznalnak.

Ma vettem eszre, hogy elengedte egy helyen a a talpan a ragasztas.

Mar tobbszor megfogadtam, hogy nem veszek itt cipot mert nagyon silanyak, de sos kellett valami.

Multkor visszavittem egy cipot, aminek felszakadt a varrása. Kb 2 honapos volt.

Akkor se penzt nem adtak vissza, se cseret nem ajanlottak. Elkuldtek bevizsgalni. A vizsgalat eredmenye, hogy biztos kimostam a cipot azert ment tonkre a cipo, nem anyaghiba! Mindezt lattam, 10.000 ft-ert csinaltak meg az uzletnek. A cipo pontosan ennyibe kerult....


Nem szeretnem hogy egy hetes cipovel megint igy jarjak. Kerdesem, hany napig kaphatom vissza a penzt, illetve mit tehetnek, hogy ne ezt csinaljak megint?

2017. nov. 26. 14:41
Cipő garancia. Mit tehetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook