Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 6 hós fiam nem hajlandó kanállal enni. csak kiszopja bebőle a kaját, a száját nem nyitja ki. mit csináljak? teljesen kétségbe vagyok esve.. fórum

6 hós fiam nem hajlandó kanállal enni. csak kiszopja bebőle a kaját, a száját nem nyitja ki. mit csináljak? teljesen kétségbe vagyok esve.. (tudásbázis kérdés)


1 2
2010. dec. 3. 11:34

Kicsi kanálla próbálkozzál!!

Meg fogja tanulni nyugi

7. Imo
2010. dec. 3. 11:34

az én lányom 1 éves és nem eszik kanálból:)

kézzel szeret enni és el sem fogadja a kanálból a kaját:D

2010. dec. 3. 11:33
tápszeres baba. kb 4hónapos korátol veszünk neki tejberizspépet, azt azóta próbáljuk adni neki. megeszi de csak a lenn emlitett technikával. most keztünk neki adni almát, krumplit. de nem a kaja ízével van baja hanem a kanállal. ráadásul ülni még nem tud, de állandóan fel akar ülni kaja közben. ha hordozóban etetem, abban is állandóan előre dől. meg a lábát fogdossa és be akarja kapni. lehet hogy nem elég éhes? de amikor nagyon éhes akkor ordit, és nem hajlandó csak cumisüvegezni. nem tudom mit csináljak. hiába mutatom hogy hogy csinálja a szájkinyitást..
2010. dec. 3. 11:31
Nyugodj meg és engedd meg gyermekednek, hogy a maga tempójában, a saját ütemében végezzen mindent. Akkoriban pont így aggódtam, mint Te, de hidd el, mindent meg csinál a maga idejében.
2010. dec. 3. 11:28
Mióta esztek kanállal?
2010. dec. 3. 11:28

Eddig evett már kanállal?

Ha, csak szopizik, az nem baj. Majd bele jön. Szoknia kell. A baba fő tápláléka úgy is még az anyatej. Éhen nem fog halni, hiszen csak kóstolgatna csak amúgy is. Nyugi, nincsen gáz!

2010. dec. 3. 11:28
ez teljesen természetes nem egyből fog kanállal enni, mutasd meg neki, hogy kell kinyitnia a száját, türelem, minden rendben lesz, meg kell tanulni a kicsinek
2010. dec. 3. 11:25
6 hós fiam nem hajlandó kanállal enni. csak kiszopja bebőle a kaját, a száját nem nyitja ki. mit csináljak? teljesen kétségbe vagyok esve..
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook