Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2.5 éves kisfiam csőrös üvegén lecseréltem a csőrt mert már szakadásig nyuzta de most nem hajlandó semmiből inni csak kanállal, mit tegyek? fórum

2.5 éves kisfiam csőrös üvegén lecseréltem a csőrt mert már szakadásig nyuzta de most nem hajlandó semmiből inni csak kanállal, mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


2010. júl. 28. 08:30

ó,szegény!az mit jelent,h nem enged semmit a szájához???akkor a szívószál se???de a sportkupakos flakon esetleg jó lehet,mert annak hasonló a feelingje mint a csőrös pohárnak nem???

és ez a kanállal ivás hogy jött neki???magától??bár inkább így igyon,mint sehogy...:(

majd írj,h ha vmi bevállik!szorítok!:):)

2010. júl. 27. 17:52
Az ki maradt hogy őt műtőtték lágyszájpadhasadékkal és nagyon sokáig csak speciális cumival ehetett ihatott ezéert nem ismeri a poharat és nem enged semmit a szájához ha elveszem akkor egész nap nem iszik ezért már volt hőemelkedésünk is
2010. júl. 27. 17:30

szia!2.5évesen már nem is kell a csőrös pohár...:D

rendesen pohárból nem tud inni????vagy próbáld meg szívószállal,azt nagyon szeretik,vagy nálunk nagyon bevállt a sportkupakos.Ilyen van Jana babavízben,vagy a Kubu Play,esetleg ha más nem,akkor Powerade sportitalos kupa.Sok sikert!

2010. júl. 27. 17:23

Kanállal?


hát vannak érdekes bogaraik a kicsiknek :-))


ha igazán szomjas lesz, biztos megszokja majd a poharat, én hagynám, hadd kanalazzon egyedül (amíg csak vizet kanalazgat)

2010. júl. 27. 17:20
Sziasztok 2.5 éves kfiam csőrős üvegén lesceréltem a csőrt mert már szakadásig nyuzta de most nem hajlando semmiből inni csak kanálal?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook