Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 6 hetes babám keveset alszik fórum

6 hetes babám keveset alszik (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. szept. 2. 17:15
Mennyetek ki sétálni a levegőre.Neked sem fog ártani , ha kimozdulsz .
9. Anyapocak (válaszként erre: 5. - Clau26)
2010. szept. 2. 17:09
múltkor kiszámoltam és nem viccelek egy 24 óra alatt 9 órát aludt! most is visít mint állat, ma például 1 óránál nem aludt többet összefüggően....megőrülök!!!!!!!4
2010. szept. 2. 17:09
amikor fenn van, fektesd hasra , úgy , hogy lássa amint a szobában mozogsz és beszélj hozzá nyugtató hangon.mond el neki , hogy mit csinálsz , figyelni fog rád.
7. Clau26 (válaszként erre: 4. - Anyapocak)
2010. szept. 2. 17:08
én a suttogóból próbáltam okosodni és nekem bevált mert ilyen pici korban már önállóságra kell szoktatni nekem azóta egyedül alszik el mióta így szoktattam
2010. szept. 2. 17:08
mi várható el egy ilyen idős babától? mennyi ideig kellene ellenie magától, szórakoztatni magát? mert az ugye nem állapot h amint leteszed bömböl.....
5. Clau26 (válaszként erre: 3. - Clau26)
2010. szept. 2. 17:07
egyébként szerintem a játékszőnyeg neki még korai kb 3hónapos korától fogja élvezni..neki még kb fél órát kellene az evésen kívül ébren lennie és utána aludni...sokat van ébren napközben?
4. Anyapocak (válaszként erre: 3. - Clau26)
2010. szept. 2. 17:06

gondolod beválik ez egy 6 hetes babánál? azt olvastam h fél éves kortól lehet szoktatni erre a "technikára". tök tanácstalan vagyok....már azt várom mikor jönnek át a szomszédok, mert olyan frekvencián sír a fiam h az eszméletlen. :D

köszönöm a gyors válaszokat :-)

2010. szept. 2. 17:03
én a helyedben úgy szoktatnám le hogy kb 2percenként bemennék hozzá,megsímogatnám,megnyugtatnám de semmikép nem venném ki az ágyból..lehet 30x kellene bemenned hozzá,végül egyre ritkábban és a végén megszokná..én így csináltam és a kislányom mai napig egyedül alszik,sőt addig el se alszik amíg látja hogy bent vagyok a szobába..egyébként ő is nagyon nehezen aludt,napközben csak babakocsiban,csak éjjel aludt ágyában..mostmár nem így van hála égnek
2. Gwendolin (válaszként erre: 1. - Anyapocak)
2010. szept. 2. 17:01

Szia !

Próbáld meg zenével altatni és ha lefekteted tegyél mellé egy használt pólódat amin érzi az illatod.

2010. szept. 2. 16:56

6 hetes babám nagyon keveset alszik főleg éjszaka akkor is nyugtalanul, forgolódik, paskolnom kell a fenekét és amint abba hagyom felébred. Ez azt eredményezi h én szinte semmit nem alszok. Mivel külföldön élünk az első 3 hétbe szüleim jöttek segíteni, ugyan nem volt mindig tartogatva de megszokta a hangzavart és most nehezen tudja "feldolgozni" h csak én vagyok vele. Van valakinek valami ötlete vagy valami jó alvás technikája? Egyáltalán mennyire lehet "nevelni" egy 6 hetes csecsemőt? Mindenki azt kérdezi h meg mondja h el van kapatva? Mennyit hagyhatom sírni? Mivel elég sokat egyedül vagyok nem tudom a fiamat 24 órán keresztül tartogatni márpedig igényli. Szinte csak így van el. Én már próbáltam mindent: rezgős székbe tenni, játék szőnyegre tenni, kb 5 percig el van és utána úgy visít mint akit ölnek..Egy csomót olvastam/utána jártam az interneten is, kipróbáltam az: "etetés, büfizés, pelenkázás, játszás" tecnikát is mert tudom h a gyereknek etetés után 1,5 órával nem szabad aludnia mert akkor indul be neki az emésztése. Hasfájósak voltunk, de kapott cseppeket az orvostól ami használ. Meg tudom különböztetni a hasfájós sírást a hisztitől.

Talán a legnagyobb kérdésem hogy hogyan nevelhető egy 6 hetes csecsemő? Sokan azt mondják sehogy de elrontani meg ilyenkor tudjuk őket a legjobban.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook