Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hatásos diétát keresek amihez nem kell mozogni. Nem lustságból de keveset alszik az örökmozgó gyerkőc igy nem tudok tornázi:((( fórum

Hatásos diétát keresek amihez nem kell mozogni. Nem lustságból de keveset alszik az örökmozgó gyerkőc igy nem tudok tornázi:((( (tudásbázis kérdés)


18. Pipőci (válaszként erre: 17. - Fe9e12ede0)
2010. márc. 9. 08:07

Gondolom, a 20 kg arra áll, akinek van miből fogynia.

Neked pedig nem ártana néha szebben fogalmazni és nem rögtön sértegetni, mégha biztos is vagy a véleményed igazában. Mondjuk így: "Hát, én nem hiszek ebben, szerintem egy baromság, átgondoltam, neked sem ártana, én erre jutottam... " Te használd erre a szürkeállományod!

17. fe9e12ede0 (válaszként erre: 15. - Pipőci)
2010. márc. 8. 21:49

Érdekes! 20kg 15 nap alatt? Ez napi 1.33 kg zsírt jelentene? (izom és vízvesztés nem dicsőség) Ha g-ként 7 kcal energiával számolok (mert a zsírszövet vizet is tartalmaz), akkor ez napi 9100 kcal energiát jelent. És még akkor nem ettél semmit. Ennyit egy kigyúrt állat sem fogyaszt, napi több óra súlyzózás mellett. Nem hogy még mozgás nélkül!

Nem árt néha használni a szürkeállományt, és nem elhinni minden baromságot!

16. Pipőci (válaszként erre: 14. - Xti_)
2010. márc. 8. 15:35
Hiába nem érted... Én meg sem állok egésznap, mégis van rajtam 20 kg felesleg. Helytelen táplálkozási szokás is állhat a háttérben (például igazából nekem este van csak időm leülni nyugodtan enni, amikor a gyerkőc alszik).
2010. márc. 8. 15:33
Level diéta? 5 napos kúra, maximum 3x ismételhető, szigorú, de akár 20 kg-ot is lehet vele fogyni 15 nap alatt... arra viszont vigyázni kell, hogy a diétát követően tudatosan úgy kell táplálkozni, hogy a kilók ne jöjjenek vissza. Én most kezdtem el 2 napja, betartható, nem vészes, nincsenek extra dolgok benne (és még a kávét is engedi, ami nekem létszükséglet). Később majd benézek és elmondom, hogyan sikerült, ha érdekel.
14. xti_
2010. márc. 3. 18:53
valamit nem értek. az én hugim gyereke is örökmozgó, de épp emiatt ő inkább hízókúrára szorul.
13. 61cf7811dc (válaszként erre: 5. - Csibefalat2008)
2010. márc. 3. 16:17
Pontosan :D
2010. febr. 27. 19:37

szia!

a diétához nem kell feltétlen mozogni,csak kalóriát csökkenteni.a formázáshoz jó ,ha mozogsz,de egy kisbaba mellett annyi meg van:)

A Béres Alexandra fémjelezte program nagyon jó,próbáld bátran:)Ha nincs időd ennyire belemerülni,akkor csak csökkent az adagjaid,azzal is célt érsz.A kérdés,hogy mennyit szeretnél leadni...

2010. febr. 27. 16:33
Ühüm. Köszi, akkor áttanulmányozom ezt a programot.
10. Kund Abigél (válaszként erre: 9. - Gordonka)
2010. febr. 27. 13:51
Valamennyire biztosan, de pl. ha felvágottat teszek kenyérre, akkor már együtt szerepelnek. De tény, hogy általában nem eszem őket együtt. Tulajdonképpen csak az a lényeg, hogy az első, beindító szakaszban csak alacsony indexű alapanyagokat, a kettesben már alacsony és közepes indexűeket lehet enni. Az elsőben magas indexűt nem lehet enni, a másodikban kéthetente, a harmadikban pedig 3 naponta. A második szakasz a lassú fogyás ideje, ez a leghosszabb időtartamú, a harmadik pedig a súlymegtartásé - illetve ez a leghosszabb, ha sokáig élünk. :)
9. Gordonka (válaszként erre: 8. - Kund Abigél)
2010. febr. 27. 10:46

Szia!


Köszönöm, hogy válaszoltál. Étvágygerjesztő dolgokat eszel, tényleg elég változatosak. Hasonlít ez az étkezési forma a testkontrollhoz, azaz hogy szénhidrátot és fehérjét nem eszel együtt?

8. Kund Abigél (válaszként erre: 7. - Gordonka)
2010. febr. 26. 21:41

Szia!


Bocs, hogy csak most válaszolok, most értem gép elé. A programról a következő oldalon olvashatsz: [link]

A lényege nagyvonalakban, hogy nem diéta, hanem az étkezési szokásokat változtatja meg. Három csoportra osztja az élelmiszereket, alapjául a cukorbetegek számára kidolgozott étrendet veszi, de figyelembe veszi azt is, hogy míg egy cukorbeteg számára pl. a zsiradék nem elítélendő, ha fogyni szeretnél, akkor viszont le kell csökkenteni az adagját, de szükség van erre is.

Leírom, ma mit ettem, bár ez nem a legjobb napom volt, és sajnos volt egy-két bűnözős falatom, de nem esem kétségbe, a "diéta" akkor sem ér véget, hogy kudarcot valljak általa.

Reggelire mindig zabkását készítek (négy evőkanál zabpehely, pici só, három édesítő tabletta, éss ezt felöntöm 1,5%-os tejjel, majd felforralom, a végén kókuszreszeléket szórok bele), aztán tízóraira ma alma volt (bár a fiam is megevett belőle pár gerezdet). Ebédre vadast készítettem, de párolt zöldségre öntöttem rá, így is nagyon finom, uzsonnára egy narancs, vacsorára két szelet rozskenyér, rá sajt, felvágott és mellé paradicsom. Plusz rengeteget iszom, legalább 2 liter vizet naponta.

7. Gordonka (válaszként erre: 2. - Kund Abigél)
2010. febr. 26. 17:41
Szia, ez a súlykontroll diéta miből áll, azaz Te mit eszel, hogy ilyen szépen fogysz? Köszönöm.
2010. febr. 26. 17:32
Én annyit csinálok, hogy csökkentettem az adagokat, zsírszegény cuccokat veszek. 6 után nem szoktam enni. Január 4.-én kezdtem a diétát eleinte 90 napost, aztán magamnak kigondoltam mi a jó. Nekem 6-kg ment le. Szoktam mozogni, de nem túl sokat. Igyekszem heti 3x legalább 20-30 percet, de nem mindig jön össze. Szóval nem mozgok sokat, csak oda figyelek. És sok citromos vizet isuok- csökkenti az étvágyamat.
5. csibefalat2008 (válaszként erre: 4. - 61cf7811dc)
2010. febr. 26. 17:27
Mennyit sikerült fogynod?Délelőtt szénhigrátot délután fehérjét ettél?
2010. febr. 26. 17:19

Napi 1200 kcal: nap első felében szénhidrát, másik felében fehérje, a legfontosabb: minél kevesebb cukor és finomliszt

Ha kell segítek... én három hónap alatt a csokifüggőségemtől szabadultam meg saját erőből, önállóan...

2010. febr. 26. 17:05

Update. Én néhány éve 16 kg-ot fogytam vele kb. 4 hónap alatt. Igaz, a szénhidrátokat és a cukrot kezdetben teljesen minimálisan fogyasztottam még a megengedett időszakon belül is... Én lustaságból nem tornáztam, de mégis lefogytam. Gondolom, a mozgástól szebb lesz az alak, feszesebb a bőr, de nekem a kilók lecsúsztatása volt a lényeg.

Egy ismerősöm arra esküszik, hogy egy megadott időn túl már nem fogyaszt semmit, ha nagyon éhes lenne, akkor is csak gyümölcsöt és zöldséget. Ő a delet jelölte meg időpontnak. Azt mondta, előtte eszik mindent, sütit, kenyeret, szalonnát, bármit, amit megkíván, de dél után már nem (kivétel egy kis gyümi vagy zöldség).

2010. febr. 26. 17:01
Súlykontroll esetleg? Ez nem kifejezetten diéta, de én mozgás nélkül leadok havi két kilót. Mozgásnak nem számolom a 2 éves gyerek utáni rohangálást. :)
2010. febr. 26. 16:59
Hatásos diétát keresek amihez nem kell mozogni. Nem lustságból de keveset alszik az örökmozgó gyerkőc igy nem tudok tornázi:(((

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook