Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Keveset alszik fórum

Keveset alszik (beszélgetős fórum)


13. mongi (válaszként erre: 12. - Palenkas)
2009. aug. 13. 17:47
Én sem eszek tejtermékeket,de nem is szeretem őket!:D
2009. aug. 11. 21:23

Nálunk 4,5 hónaposan derült ki, hogy a kisfiamnak valószínűleg tejallergiája van. Addig erősen hasfájós volt, nagyon nyugtalan, és nyűgös volt. Én tartom a tejmentes diétát, és két hét alatt jelentősen javult a helyzet. A nyugtalansága is!

Lehet, hogy nálad nem ez van, de érdemes erre is gondolni. Én is alig eszek valamit, de mióta a tejet és az egyéb tejterméket is megvontam, látványosan jobban van. Egyébként szépen fejlődött, nem azzal volt a gond nálunk sem.

11. mongi (válaszként erre: 9. - 2ac81d25f5)
2009. aug. 6. 21:26

Egyelőre még méregetem,mert ellenőrzöm,hogy mennyi tejem van,ugyanis hihetetlen számomra,hogy a fiamnál rengeteg tejem volt,most meg szinte csak kevéssel több,mint amennyire szüksége van a kislányomnak.Na,mindegy.Később-amint megnyugodtam :)-rátérek a heti mérésre.


Ezzel az "eszik-alszik-mosolyog" dologgal nem értek egyet,de hát mindenki úgy gondolja ahogy akarja...A kislánykámmal nem az a gond,hogy nyűgös,hanem,hogy nem alszik nappal-de közben azért elvan,elnézelődik,"beszélget"a mókusával :).Persze a sok ébrenlét miatt aztán már nyüszis,de ez érthető is.

Amúgy meg ma már az is kiderült,hogy ő is hasfájós lesz.Megmutatkoztak nála a tipikus tünetek.Azt hittem most megússzuk,de nem.:(


Az étkezésekre nagyon ügyelek,odafigyelek,alig eszek pár dolgot,úgyhogy az kilőve!

10. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 8. - Mongi)
2009. aug. 6. 11:19
Miket eszel?
9. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 8. - Mongi)
2009. aug. 6. 11:18

Ne méricskéld felesleges. Elég egy héten egyszer.


Egy jólakott, telipocakos csecsemő az eszik-alszik-mosolyog.

A tiéd nyügi-fáradt (vele együtt te is)ezért vaslami nem oké.

8. mongi (válaszként erre: 7. - 2ac81d25f5)
2009. aug. 6. 11:08

Próbáltam már azt is,hogy addig ciciztetem,hogy bealudjon,de nem sikerült.

Szoktam mérni is a szopik után,általában mindig kiszopizza az adagját,vagy valamiel többet is.

7. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 6. - Mongi)
2009. aug. 6. 11:06
Nem lehet, hogy éhes?
2009. aug. 6. 11:05

Az én kislányom most lesz 2 hetes,és ő is néha túlfárad és hiába dajkálom,ringatom...semmi,max. pár percre szunnyad el.Van olyan nap,hogy 2x2 szopi között is ébren marad,ami ugye kb. 5-6 óra.Nem értem hogy bír ennyit ébren.

A fiammal ilyen jellegű gondok nem voltak.Ő minden szopi után bealudt,de úgy,hogy bombát lehetett volna robbantani mellette.Eddig azt hittem ez az általános...:)

5. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 4. - Csibefalat2008)
2009. aug. 6. 08:47

Akkor meg leht, hogy túletetted-mert iyen is van:)


Nálam a 3. gyerekkel volt ilyen.

2009. aug. 6. 08:44
Nem kávézom a tea is acsak instant szoptatós... Eddig szopizott, de mivel 1 hónap alatt 3880ról 5450re hizott szopival így szerintem kimeritette a tartalékaimat,már alig tudok szoriztatni néha pótólni kell..
3. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 1. - Csibefalat2008)
2009. aug. 5. 17:18
mennyi teát ill. kávét iszol?
2009. aug. 5. 17:16
Anyatejes vagy tápszeres a kicsi?
2009. aug. 5. 15:37
sziasztok! Segitéget szeretnék kérni 9 hetes babával kapcsolatban: alig alszik és elaltatni is nehéz.Ha beteszem a babaágyba sír, pedig nagyon álmos van hogy kézben is hiába ringatom ,már akkor sir afáradtságtól már sehol sem jó neki.Ráadásul elég jó súlyban van, 5és fél kilót sokáig nem tudok ringatni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook