Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 5. osztályos kirándulás fórum

5. osztályos kirándulás (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2009. máj. 16. 23:36
mit tud tenni, hogy ez ne következzen be legközelebb? Semmit, és ezt az ofő is tudja
2009. máj. 16. 23:31

Szia!

Én mindenképp szólnék az osztályfőnöknek. A gyerekek biztonságáért ő felel ilyenkor, és még ha nem is a vízbe eséstől lett lázas a fiad, akkor is kutya kötelessége lett volna bemenni egy patikába és legalább a lázcsillapítást megoldani.

6. bared (válaszként erre: 3. - F32049905f)
2009. máj. 16. 23:31
akkor viszont almás a téma....nyeld le a békát, lehet, hogy egyébként is beteg lett volna... de a gyógyszer hiányát azért tedd szóvá...
2009. máj. 16. 23:29

ha tudnád én mikkel tértem haza egy-egy táborból kész rémálom


szerintem azon kívül, hogy még jobban felhúzod magad mást nem érsz el vele, ha szólsz

2009. máj. 16. 23:29
és kinek szóljak? egy tanár ment velük, az osztályfőnök. a többi szülő volt.
2009. máj. 16. 23:28
volt náluk elsősegély doboz, de gyógyszer nem volt benne. viszont mielőtt elment volna a kirándulásra, már akkor panaszkodott a torkára.
2. bared (válaszként erre: 1. - F32049905f)
2009. máj. 16. 23:26
Simán szólnék! A tanároknak kötelességük lett volna figyelemmel kísérni nem lesznek-e betegek, és házipatika is kötelező...ám simán lappanghatott is a betegség, és akkorra jöhetett ki mire hazaértek...((
2009. máj. 16. 23:24
A véleményeteket szeretném kérni. A kisfiam már hetek óta nagyon várta a két napos kirándulást. Végre eljött a várva várt nap. 4 szülő és a tanár ment velük. Az első nap az én fiam és még páran belesetek a hideg vizű patakba. A szülőknek és a tanárnak nem volt gyógyszerük, semmit nem adtak neki. Következő nap még sok helyre mentek. Este lázasan, fáradtan jött haza a kisfiam. Szerintetek mit tehetek én? Azon kivűl, hogy itthon ápolom. Felelősségre vonhatom azokat a felnőtteket, akik velük mentek? vagy ne szóljak? Nem hiszem el, hogy nem vették rajta észre, hogy rosszul van. Tanácstalan vagyok. Még nem voltam ilyen helyzetben.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook