Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 5 hónapos baba megszokja még a járókát? fórum

5 hónapos baba megszokja még a járókát? (tudásbázis kérdés)


2014. jún. 3. 11:53
Mi is vettünk a kislányomnak, hogy milyen jó lesz, mert biztonságosan ott tudom hagyni, ha ki kell mennem a szobából, vagy ki tudom vinni a konyhába, ha főzök. Először nem volt vele semmi probléma. Nagyon szerette a kislányom, aztán egyszer csak valami megváltozott, és utána már ordított benne. Nem lehetett ott hagyni, hiába vittem ki a konyhába magam mellé, akkor se volt el benne.
12. Ludi.
2014. jún. 2. 18:42
Enyém is üvöltött, pedig hiper-szuper járókát vettem, örültem, hogy milyen jó lesz neki. Így jártam, nem maradt meg benne. Remélem a tesója szeretni fogja.
2014. jún. 2. 17:27

Enyémek is megszokták...beszüntetve akkor lett,mikor a nagyobbik olyan 1 év körüli volt,és egyszer csak ott állt éjszaka az ágyam mellett.visszaraktam a járókába,megint kimászott....azóta rendes ágyon alszik.

A kicsinél ezt a kort már nem vártam meg,neki nem volt ideje kimászni,gyerekágy és kész :D

nappal praktikus volt neki .

2014. jún. 1. 15:52

Nekem mindhárom utálta!Üvöltöttek tőle. :)

Remélem Te jobban jársz és megszokja!

2014. jún. 1. 15:50

A szükség törvényt bont, ha muszáj, akkor muszáj :(


Az én 2 gyerekem üvöltött a járókában. Drukkolok, hogy megszokja a babád.

2014. jún. 1. 15:37
Igen.Az én gyermekem kb. 6-7hónaposan került járókába.
7. Rozália (válaszként erre: 5. - 1a49ae0064)
2014. jún. 1. 15:36

Értem. Biztosan megszokja. Végül is tud benne forogni, nem akadályozza semmiben.

Sok sikert a lakáskereséshez, jó egészséget a babának és nektek is!

2014. jún. 1. 15:35
naná, az én lányom először 10 hónaposan került járókába és nem volt semmi baja vele.
2014. jún. 1. 15:28
Eddig nekünk is pléd volt, de úgy alakult, hogy anyuékhoz kell költöznünk, viszont nagyon zsúfolt a lakás, kevés a hely és nem biztonságos. Csak az ágyon tud játszani, de már forog és félek, hogy leesik. Az erkélyen elférne, de elég nehéz bababiztossá tenni. Addig kellene a járóka, amíg nem találunk új lakást.
2014. jún. 1. 15:17
Persze. Miért ne szokná meg?
2014. jún. 1. 15:15
Előtte az élet, van még bőven ideje, hogy megszokja :)
2014. jún. 1. 15:13
Szerintem meg. Ámbár az én picurka unokám is 5 hónapos, de mi letettünk egy nagy plédet a nappaliban a szőnyegre és azon gyakorlatozhat:)
2014. jún. 1. 15:12
5 hónapos baba megszokja még a járókát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook