Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 5 faktor diéta - fogyás szenvedés nélkül fórum

5 faktor diéta - fogyás szenvedés nélkül (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
12. 66429b468f (válaszként erre: 2. - 054b64934b)
2013. nov. 23. 15:18

Hónapok óta diétázom, de nem eszem se zabkását, se müzlit, se bolti yoghurtot, se tonhalsalátát...

Irtózom az ilyen mesterséges "ennivalónak" csúfolt valamiktôl.

2013. nov. 23. 15:08

Ha nem lenne hatásos a diéta, akkor nem csinálták volna sztárok is. Nekik valóban több segítségük volt, mint egy egyszerű embernek, de ne felejtsük el, hogy azért az alakért ők sokkal keményebben megdolgoztak. És amig mi meghízunk Karácsonykor ők akkor sem ehetnek, mert az alakjukra kell vigyázzanak.


A lényeg, hogy semmi nem jön könnyen, meg kell dolgozni érte! Nekünk kevesebb eszköz áll rendelkezésünkre, mint nekik, de itt a hoxán is sok példa van rá, hogy igenis meg lehet csinálni! :)

10. patapucs (válaszként erre: 8. - 66429b468f)
2013. nov. 23. 14:51

Szerintem jó pénzért sokan leadnának 10kg-t, nem csak te.

Ingyen azok, akiket Valóban a fogyás érdekel.

9. 054b64934b (válaszként erre: 8. - 66429b468f)
2013. nov. 23. 14:46
Én nem dícsértem ezt a diétát, csak annyit mondok, hogy kezdetnek jó választás. Nem kapok érte semmilyen pénzt, csak egészséget s akinek nem tetszik az csinálja mivel eddig fogyott. :)
2013. nov. 23. 14:37
Jó pénzért simán lefogyok kívánságra legalább 10 kilót ... és dicsérem úton-útfélen!
2013. nov. 23. 13:46

Nekem 15 kilótól kellene megszabadulnom... Ezt a diétát nem egy bizonyos ideig tartanám, hanem életmódként. Amúgy ez eredetileg 5 hétig tart.

Kezdetnek kevesebbet eszek, majd ahogy szűkül a gyomrom, úgy csökkenteném a mennyiséget is...rájöttem, hogy egyből nem megy. A mintaétrendet nem muszáj pont úgy betartani, az csak egy plusz segitség. :)

2013. nov. 23. 13:40

Aranyos vagy, inkább csak ötletelek. :-)

"A jó pap is holtig tanul. " :-)


Nekem már csak 3kg van hátra, de az alap amit ír nem tűnik rossznak.

Amire nagyon kell figyelni az pld. a mennyiség. Mindenkinek más a "kis adag". :-)

Bár őszintén szólva 1-2 összeállítástól gyomorrontást kapnék, de az enyém alapból érzékeny.

2013. nov. 23. 13:39
Eddig a dukán diétát csináltam, de nem jött be nekem, egyrészt, hogy nem engedélyezte a gyümölcsöket, másrészt nem bírta a gyomrom...Elég jónak tűnik és könnyen tarthatónak.
2013. nov. 23. 13:34

Szia! :)


Most hétfőtől szeretném elkezdeni. Nem szeretnél velem tartani?

2013. nov. 23. 13:33

Szia!


Te mennyit fogytál ezzel?

2013. nov. 23. 13:29

Mintaétrend


1. nap


Reggeli: almás-fahéjas zabkása, omlett tojásfehérjéből.

Tízórai: zsírszegény joghurt gyümölcsdarabkákkal.

Ebéd: tört krumpli, sovány pulykahús grillezve, vegyes saláta.

Uzsonna: gyümölcs tetszés szerint.

Vacsora: grillezett csirkemell brokkolival, barna rizzsel.


2. nap


Reggeli: zöldpaprika, omlett tojásfehérjéből.

Tízórai: zsírszegény natúr joghurt friss gyümölccsel.

Ebéd: csirkesaláta curryvel, egy zsírszegény joghurt.

Uzsonna: egy szelet barna kenyér pulykamellsonkával és light sajttal.

Vacsora: tonhalsaláta.


3. nap


Reggeli: müzli zsírszegény tejjel.

Tízórai: egy alma, light sajt.

Ebéd: pulykamell, egy szelet barna kenyér.

Uzsonna: pirítós tonhallal és sajttal.

Vacsora: spagetti paradicsomszósszal.


4. nap


Reggeli: omlett tojásfehérjéből, zsírszegény sajt, egy paradicsom.

Tízórai: aszalt vagy friss barack, egy zsírszegény joghurt.

Ebéd: egy főtt tojás, zsírszegény sajt, sült pulykamell, fejes saláta.

Uzsonna: natúr joghurt friss gyümölccsel.

Vacsora: párolt gomba, zöldsaláta.


5. nap


Reggeli: müzli zsírszegény tejjel.

Tízórai: almás-fahéjas müzli, egy zsírszegény joghurt, egy alma.

Ebéd: pulykamell édesburgonyával.

Uzsonna: egy müzliszelet, egy zsírszegény joghurt.

Vacsora: grillezett csirkemell burgonyával, párolt zöldborsóval.


6. nap


Reggeli: pirítós, omlett tojásfehérjéből, zsírszegény tej.

Tízórai: aszalt vagy friss barack, zsírszegény sajt.

Ebéd: tonhal zöldsalátával.

Uzsonna: gyöngyhagyma chilivel.

Vacsora: pepperonis melegszendvics sajttal és paradicsommal, teljes kiőrlésű lisztből készült kenyérből.


7. nap


Egyél, amennyi jólesik, és pihenj sokat!

2013. nov. 23. 13:26

Ha szeretnéd jobban érezni magadat a bőrödben, de semmi kedved koplalni vagy órákon át szenvedni az edzőteremben, forradalmasítsd a táplálkozási szokásaidat, és alakíts ki egy új életmódot!


Harley Pasternak, a híres fitnesz- és táplálkozási szakértő "The 5-Factor World Diet" című könyve eddig 7 nyelven jelent meg. A besteller szerzője a cukorbetegség és a túlsúly elleni harc nagykövete, aki erről több mint 20 országban tart rendszeresen előadásokat.A speciális diéta Hollywoodban kezdte meg pályafutását. Olyan hírességek szabadultak meg segítségével fölös kilóiktól, mint a Natalie Portman vagy Halle Berry, de a sztárok listáját gyarapítja Rihanna és Lady Gaga is. Ismerd meg a diéta alapvető szabályait, és próbáld ki! Nyárra akár 20 kiló feleslegtől is megszabadulhatsz.


5 faktor diéta


A diéta nem véletlenül kapta a nevét: ha belevágsz a fogyókúrába, látni fogod, hogy minden az 5-ös szám körül forog. Az étrend alapja, hogy naponta ötször kell enned, kis adagokat. Ügyelj arra, hogy étrended minden nap tartalmazzon szénhidrátot, fehérjét, zsírt, rostokat és folyadékot - gyógyteát vagy szénsavmentes vizet - is.

A kis adagokban történő étkezéssel kevésbé terheled meg a szervezeted, kiegyensúlyozottabbá válik az emésztésed, kisebb eséllyel tör rád az éhség. Arra is ügyelj, hogy egy étkezés legfeljebb ötféle hozzávalóból álljon.


Mozgás az 5-ös szám bűvöletében


Természetesen a diétát edzés is kiegészíti. Sportolj hetente ötször, 5x5, vagyis 25 percet naponta. A kívánt eredmény elérését követően is maradjon életed része a sport - így kisebb eséllyel kúsznak fel rád újra a kilók.


Szabadnap


Ha szeretsz bűnözni a fogyókúra alatt, jó hírünk van: az 5-faktor diéta heti egy szabadnapot is engedélyez. Persze, érdemes tartózkodnod a túlságosan nehéz, zsíros ételektől, de ilyenkor alapvetően azt ehetsz, amit szeretnél.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook