Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 5 faktor diéta - fogyás szenvedés nélkül fórum

5 faktor diéta - fogyás szenvedés nélkül (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
42. 054b64934b (válaszként erre: 33. - Patapucs)
2013. nov. 23. 18:33
Nagyon ügyes vagy. Nem semmi akaraterõ kellett ehhez. Es a maradék 2-3 kiló is le fog menni Karácsonyig. :) Sok sikert! :*
41. patapucs (válaszként erre: 37. - Bözsi néni)
2013. nov. 23. 18:32

Köszi. :-)


Számít persze. Legfeljebb törekedj arra, hogy étkezés után minél hamarabb egyél és próbálkozz nagyjából azonos időben enni (nekem is van csúszás, de +/- 30-45 perc - kivéve hétvégén a reggelit, mert nem vagyok hajlandó korán kelni az evés miatt).


Tényleg jobb, ha írod, hogy mikor mit mennyit ettél, mert ha nem fogysz, vissza lehet keresni, hogy hol lehet a hiba.

40. 054b64934b (válaszként erre: 38. - Bözsi néni)
2013. nov. 23. 18:31

En egy olyan 17 kilót szeretnék leadni, de szépen rendre le fog menni. :) Hétfõtõl komolyan veszem. Ma még megettem a bablevest egy kis szelet csülökkel, de hétfõtõl nincs disznóhus. :))


A legfontosabb, hogy higgyük el, hogy meg tudjuk csinálni! ;)

39. 66429b468f (válaszként erre: 29. - Bözsi néni)
2013. nov. 23. 18:09

Lényegében én is harcosan étkezem, mivel délelôtt szilárd étel nem megy le, csak délután, kora este.

Nyáron rengeteg gyümölcsnap, most pedig bármit, ami jól esik, de mértékkel. Ez havonta -1 kg nekem.

38. Bözsi néni (válaszként erre: 34. - 054b64934b)
2013. nov. 23. 17:52

Én is örülök:-) Köszi a biztatást:-)


Tuti fog menni nekünk!


Te mennyit szeretnél leadni?

37. Bözsi néni (válaszként erre: 33. - Patapucs)
2013. nov. 23. 17:49

Gratulálok! Szuper ügyes vagy!


Már változtattam az étrenden és reggelivel kezdem a napot, meg eszek nap közben is.


Este 7 -ig haza sem érek, tehát eszek 7-8 után, de éjfél előtt nem fekszem. Ez is számít szerintem.

36. 054b64934b (válaszként erre: 27. - Patapucs)
2013. nov. 23. 17:48
Naplót nemrég kezdtem el vezetni és tényleg én is mindenkinek ajánlom. Nagyon jó dolog, mert nyomon tudod követni, hogy mit eszel és még az is ösztönzõ tud lenni, hogy mások is megnézik és akkor tudod, hogy most nem léphetsz félre. :)
35. Bözsi néni (válaszként erre: 32. - Patapucs)
2013. nov. 23. 17:45
A legkevésbé sem diétás és reform volt:-(
34. 054b64934b (válaszként erre: 26. - Bözsi néni)
2013. nov. 23. 17:39
Akkor vagyunk már ketten! Örülök neki. :D Ne aggodj menni fog ez, a lényeg, hogy eldöntötted, hogy le akarsz fogyni és ez már egy lépés elõre. :)
33. patapucs (válaszként erre: 31. - Bözsi néni)
2013. nov. 23. 17:33

Neked alapvetően a napközbeni rendszeres evés hiányzik + hogy 7-8 után ne egyél.

Szerintem. Vagy az esti evésen már változtattál?


Én 32t adtam le január óta, szóval ha az elhatározás meg lenne benned, akkor le tudnád adni.

32. patapucs (válaszként erre: 29. - Bözsi néni)
2013. nov. 23. 17:30

Na jó felszedted az esti evéssel, de ez az étrend sem arról szól, hogy bármit lehet enni. Megköti, hogy sovány husok, stb. + sport napi rendszerességgel reggel.


Te este ettél, de gondolom nem "diétásan" és nem "reformkonyhásan".

31. Bözsi néni (válaszként erre: 27. - Patapucs)
2013. nov. 23. 17:27

Köszi a jó tanácsokat, sajna ennyi időm nincs, így nem írok naplót és ide is csak néha- néha tudok bekukkantani.


Kb. 40 kilót kell leadnom:-(((( De csak magamat hibáztathatom érte.. én ettem évtizedekig csak este, és sokat... hát ide vezetett.

30. 054b64934b (válaszként erre: 25. - Krisz42)
2013. nov. 23. 17:23
Nem tudom, nem ismerem a Harcosok étrendjét. Biztos jó lehet ha olyan sokan fogytak vele. Ez a diéta sem rossz, egyszerűek az alapelvek. A mozgásról pedig annyit, hogy valóban úgy jobb eredményt lehet elérni ha pl. 30 percet mozogsz egy huzamban, de nem mindenkinek megy ez egyből és igy rendre 5-5 percenként sokkal könnyebb...nem beszélve azokról akik pörgős életet élnek. :)
29. Bözsi néni (válaszként erre: 25. - Krisz42)
2013. nov. 23. 17:22

A "harcosok " (hol van manapság olyan?) csak nevetni tudok.


Szerintem hízáshoz pedig kiváló:-) Tekintve hogy ilyen életmóddal értem el vagy 40 kiló pluszt, nem a levegőbe beszélek..


Tehát aki hízni akat, ne egyen nap közben, csak este egye meg s napi kaja adagot. :-)

28. patapucs (válaszként erre: 26. - Bözsi néni)
2013. nov. 23. 17:21

Mennyi az a nagyon sok?


Le tudod adni, csak idő és elhatározás kérdése. :-)

27. patapucs (válaszként erre: 24. - 054b64934b)
2013. nov. 23. 17:20

Szerintem csinálj egy naplót, ahol írod, hogy mikor mit ettél, stb. Amit gondolsz.

Beszélgess több diétás fórumon, mert menet közben könnyebb társakat találni és egymást tudják támogatni - ha épp arra van szüksége vkinek.


Nekem is sokat segítettek ezzel az elején. :-)

2013. nov. 23. 17:15

Én mindenesetre megpróbálom betartani az alapelveket, beleértve a mozgást is.


Csak nekem nagyon sokat kell leadnom.

2013. nov. 23. 17:13
Már bocs,de mi ebben az ûj?Mindenhol azt szajkozzák,h naponta ötször kis adgot,kivéve a Harcosok étrendjénél,na és azok a dokik,akik a betegeknek is ûgy segítettek,h napi 2,max.3étkezéssel elérték,h a cukorbetegek meggyógyuljanak.A harcosok étrendjével pedig sokan lefogytak,makk egészségesek.Ez a napi 5x5perc mozgás....na ettől biztos nem fogysz,max.15perctől,ha felvâltva csinálod percenként a kiköpöm a tüdőm és a közepes erøsségű kardiót.Annyi mindentől fogytak már a sztárok és a gyors fogyás miatt sokan lettek meddők.Amit viszont szinte mindenhol javasoltak,h délelőtt gyümölcsöt.Nekem,furcsa,h még el lehet adni bármit is újnak úgy,h előtte már vagy 20-szor olvastam máshol.
24. 054b64934b (válaszként erre: 23. - Patapucs)
2013. nov. 23. 16:52
Valóban jellem kérdése, de ha egészségesen akarunk élni akkor valahogy úgy kell csinálni, hogy legyen magunkra időnk. Persze vannak olyan napok amikor tényleg nem jön össze, de annyitól most nem dől össze a világ. :)
23. patapucs (válaszként erre: 21. - 054b64934b)
2013. nov. 23. 16:46

Ehhez annyi megjegyzésem lenne, hogy nekem pörgős az életvitelem, de nem tudnám betartani azt, hogy mindig min. 5 féle vmit egyek.

Pld most uzsiztam reszelt sajtos tejfölt vagy a tízóraim gyümölcs. Ha nincs időm enni, annyira kell pörögni hogy meghalni nincs időm bekapok pld egy kis sajtot.


Ez inkább jellem kérdése, hogy ezt be tudja tartani vki vagy sem.

22. 054b64934b (válaszként erre: 20. - Bözsi néni)
2013. nov. 23. 16:42
Semmi gond, azért van a fórum, hogy az emberek megbeszéljenek dolgokat. :) Viszont én nem fogom azt enni, amit az étrend ír. A lényeg, hogy minél változatosabban étkezzünk a saját igényeinkhez megfelelően és mozogjunk. A többi meg megy magától. :D
2013. nov. 23. 16:40
Ez a diéta azoknak való, akik pörgős életet élnek, nehezen alkalmazkodnak bonyolult étrendhez és kihívást okoz szá­mukra a szabályok betartása. Ez esetben mindössze 5 alap­elvet kell betartani és becsü­lettel elvégezni a testedzésre vonatkozó gyakorlatokat. Azonban még ez utóbbi sem túl bonyolult, hiszen naponta mindössze huszonöt perces mozgásról van szó...
20. Bözsi néni (válaszként erre: 17. - 054b64934b)
2013. nov. 23. 16:38

Szia!


Azért ne bánd meg - csak kicsit megmorogtuk :-)) Vannak benne nagyon jó ötletek és ez legalább kiegyensúlyozott, nem olyan, hogy nem ehetsz csak fehérjét például, vagy nem ehetsz csak gabonafélét, stb, stb.


Szóval nagyon jó ötlet is ad a fogyáshoz, ha az ilyen túlzásokat, mint a tojásfehérjés omlett, kihagyja az ember belőle.


Nekem szimpatikus az étrend - már csak be kellene tartani :-)))

19. 054b64934b (válaszként erre: 16. - 66429b468f)
2013. nov. 23. 16:38
Egyáltalán nem háborús étrend, csak ha te állítod úgy össze. :)
2013. nov. 23. 16:36

Figyelem!


A diéta lényege:

-aponta ötször kell enned, kis adagokat

-minden étkezés legalább 5 alapanyagot kell tartalmazzon, hogy minden fontos tápanyagot bevigyünk a szervezetünkbe és ne feledkezzünk meg a vizről sem (1,5-2 liter)

-napi 25 perc mozgás (bármi amit szivesen csinál az ember)

-hetente egy alkalommal azt ehetünk, amit csak kívánunk. Ez nem azt jelenti, hogy reggeltöl estig ehetjük a kedvencein­ket. De egy sütemény, egy adag fagyi, egy tányér a kedvenc pörköltünkből( galuska nélkül) vagy egy szelet rántott hús sokat enyhíthet mind a fizikai, mind a lelki megpróbáltatáso­don - fő a mértékletesség!

17. 054b64934b (válaszként erre: 15. - Bözsi néni)
2013. nov. 23. 16:29

Szia!


Már megbántam, hogy a mintaétrendet is betettem. Nem muszáj azt enni, ez nem egy megszabott étrend. Reggelire lehet például egy főtt tojást paradicsommal meg egy teljes kiörlésű kenyérrel enni, nem muszáj tojásfehérjéből omlettet csinálni vagy amit ott ir.


A sztárok valójában nem kell fogyjanak 10 kilót, de velük is megesik, hogy felcsúszik 1-2 kiló. Egyszerű az egész, addig tartja az ember a diétát ameddig lefogy. Van aki 2 kilót van aki 12-t. :)

2013. nov. 23. 16:28
Ez rosszabb, mint a háborús étrend.
2013. nov. 23. 16:07

Sziasztok!


Az említett sztárokra való hivatkozás megmosolyogtató :-)


Mennyiből fogytak mennyit? 48 kilóbólegyet vagy kettőt?? :-)))


Vooovv! baromi fontos :-)))


Egyébként pedig a tojásfehérjéből egyen omlettet (ez már nem is omlett, csak valami undormány), aki akar. A sárgájával meg mit csinál? Kidobja? Na, gratulálok!


A sárgájában van az összes fontos tápanyag meg vitamint. Azt reggel simán lehet enni - inkább ebédre v. vacsorára nem kell krumpli v. rizs, vagy ilyesmi.


Amúgy jó lenne - de müzli helyett pl. zabpehely, natúr joghurtba gyümölcs meg ilyenek!

2013. nov. 23. 15:31
Ez a diéta leginkább a helyes táplálkozásra ösztönzi a fogyókúrázókat, hogy minden fontos tápanyagot bevigyenek a szervezetükbe és a kis adagokban történő étkezéssel kevésbé terheljék meg azt.
13. 054b64934b (válaszként erre: 12. - 66429b468f)
2013. nov. 23. 15:26
Én sem fogok enni ilyesmiket, csak nagyon ritkán. Ezt az étrendet, csak mintának adták meg. Mindenki saját magának állitja elő, úgy ahogy szereti. A szabályokat viszont be kell tartani, hogy minden étkezés legalább 5 összetevőből álljon, kivéve a tízórai és az uzsonna.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook