Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 4D ultrahang fórum

4D ultrahang (beszélgetős fórum)


22. ManókaBoróka (válaszként erre: 19. - BlueJasmine)
2014. júl. 25. 19:00
Köszi! Utána nézek! :)
2014. júl. 24. 23:31
Ja és a Genium-Med-nél voltam az összes 4D-n,csak volt egyszer egy ijedős délután,és már csak a Hepinethez tudtam időpontot szerezni,azért lett kipróbálva :) De amúgy mind a kettőt ajánlom,csak a Genium-ot jobban :)
20. panini (válaszként erre: 18. - ManókaBoróka)
2014. júl. 24. 23:30
igen, egyet nyomtatva, a többit dvd-n.
2014. júl. 24. 23:30
Genium-Med Thököly út. Nagyon profi a Dr. Timmermann, babát jól átvizsgálja, és nekem van egy olyan 4D-s képem az arcocskájáról,amit odatettünk a születése után készült első kép mellé,és egy az egyben ugyan az :) Nagyon jó a minőség is,megkapod DVD-n is, illetve egy csomó képet nyomtatva, habár árat már nem tudok,de www.genium-med.hu :) Nekem bármennyit megért. Voltam a Kleopátra házban a Hepinet-nél (ennek van több is Bp-n), az sem rossz, de árban kb ugyan ott van, nyomtatott képet egyet kaptam, és minőségre sem volt ugyan az... Azt hiszem én 28. héten voltam. Meg utána 33. de az nem biztos.
18. ManókaBoróka (válaszként erre: 17. - Panini)
2014. júl. 23. 21:28

Köszi a hozzászólást renini :)


Az elkészült képeket kiadják valamilyen formában?

17. panini
2014. júl. 22. 22:29
Én pont a G1-ben csalódtam, oda biztos nem mennék még egyszer. Ellenben a 4D Genesisnél háromszor jártunk már, és még sosem csalódtam.
16. ManókaBoróka (válaszként erre: 8. - Szeplakisz)
2014. júl. 22. 18:07
Köszi Szeplakisz, de a 17.ker az nekem messze van... Azért köszi!!
15. ManókaBoróka (válaszként erre: 6. - 7a1c4d35f1)
2014. júl. 22. 17:49

Szia renna1977!

Te jártál ott náluk?

Mert az oldaluk szimpatikusnak tűnik, és 2 sarokra van a fiam sulijától!!! :)

Ha jártál náluk, akkor írd meg légyszi, hogy csinálnak képeket is? Azokat CD-re írják, vagy nyomtatják, vagy elküldik e-mailen?

Lehet, h furi kérdések, de nekem fontos...

Köszönöm!! :)

14. ManókaBoróka (válaszként erre: 3. - 29)
2014. júl. 22. 17:41
Köszönöm! Rákeresek! :)
13. ManókaBoróka (válaszként erre: 2. - Angelic smile)
2014. júl. 22. 17:37
Köszönöm szépen! Megnézem!! :)
12. ManókaBoróka (válaszként erre: 11. - 5cde91143d)
2014. júl. 22. 17:37

Kedves Orsi_921!

Köszönöm a kimerítő választ!!! :) Megtaláltam a G1-et!

Köszi a negatív tapasztalatot is, mert ha már az ember kiadja a pénzt, nem mindegy, h mit adnak érte!

A Mester u-i 4D rendelőről olvastam még rosszakat, de 2 évvel ezelőtti bejegyzés volt, így nem tudom most mi a helyzet!?

Ha igazából ilyen nagy a behatárolt idő, h mikor "kell" a III.UH-ra menni akkor megnyugodtam! Csak mivel kicsit "késői" a baba, így fontosnak tartjuk, h mindig, minden időben legyen elvégeztetve!

5D-s Uh.n voltunk 16 hetesen az integrált teszt miatt, profi az egész, meg minden, csak annyira horrorisztikus, mert úgy néz ki a baba, mint mikor a laborokban formalinban tárolják az embriókat, meg mit tudom én... Roppant morbid volt, bár igaz ami igaz, szuper jól látszódott minden a Babácskából, és nekünk is mosolygott!!! :) Ennél felemelőbb tényleg nincs!!!

;)

11. 5cde91143d (válaszként erre: 1. - ManókaBoróka)
2014. júl. 22. 15:37

Amit ajánlok, és amit messze kerülj el + egy tanács a végén.


Amit ajánlok: G1 intézetet tényleg szívből ajánlom, mi 19 hetesen voltunk ott. Kuponnal mentem (babamamatudakozo kuponfüzetből), de ugyanúgy bántak velünk, mint akik rendesen fizetnek, nagyon kedvesek voltak. Rengeteget kérdeztünk, és nem néztek butának, vagy bármi. Nagyon elégedett voltam, és a párom is. A DVD jó minőségű, amit kaptunk. Itt kapsz egy online tárhelyet is, ahol 30 napig fent lesznek a képeid, így ha más is meg akarja nézni, csak megadod a jelszót, és láthatja, persze, innen le is tudod tölteni. Ugyan, a DVD-n nem lesz aláfestő zene, de tényleg szuper. A vizsgálat úgy nézett ki, h feküdtem egy ágyon, apuka mellettem, és egy nagy TV-n láttuk mi, hogy mi történik, hova kattint a szonográfus hölgy. Mindent mondott, mi micsoda, mit csinál, mennyi kb most a baba súlya, stb. A honlapjuk ez: [link]


Amit nem ajánlok: na, az a medical4dcenter. Szintén a babamamatudakozó kuponfüzetből találtam rájuk. 27 hesene mentünk, vittük a mamákat is, akik még sosem láttak ilyet, így ők nagyon élvezték. Ez a honlapjuk: [link] Telefonon tudsz csak bejelentkezni, a csávó állandóan rá akar beszélni a drágább, garanciás csomagra. A hangjától iráz a hideg, s ha mégegyszer meghallom, h ennyi idősen (mmint terhességi hét) ebből már csak egy bokafotó lesz, én kifutok a világból. Vizsgálat előtti este felhívnak, h tuti mész e (egyébként egy régi panellakás van kialakítva rendelőnek, meg masszázs is van ott). A csávó még akkor is nyomja a hülye bokafotós rizsáját. A szonográfus nő kedves, de bénácska. Annyi trutyit nyomott a hasamra, hogy 6 uh-ra elég lett volna. Mi normál Normál 4d ultrahang vizsgálatra mentünk volna, amire 30 percet írnak a honlapon, közbe 20 percet foglalkoztak velünk. A DVD egy rakás... Leletet itt nem nyomtatnak, csak "digitálisan" tárolják a képes cd között, de semmi nincs rajta, csak hogy merre fekszik a baba kb. A dvd-re visszatérve, gépen nem tudtuk lejátszani, visszamentem, hogy akkor írják meg újra, akkor már más formába írták meg, de a nő, nem tudta, hogy kell lejátszani gépen. Nekem ez kb 2 órás út volt a dög melegben... Vizsgálat közben néztünk szívhangot, ami úgy nézett ki, hogy egy rádió zenélt, és nem hallottál mást, csak ahogy gerjed ott a zene... Én ledöbbentem, szóval, aki tudja, messze kerülje el őket. Megjegyzem, 9,000 forintért többet vártam, mikor a G1-be talán 7,500-at fizettem...


S egy tanács. Bárhová is mész, ha van, kérj számlát, mert egészségkártyára elszámolható! Ha neked nincs, depárodnak van, akkor vagy az ő neve is szerepeljen a számlán, vagy gyorsan kedvezményezett leszel, és akkor a tiéd :)


Egyébként, általában úgy van, h van több csomag, és te választasz, h mi legyen benne, dvd, cd, stb. Egyébként, azért mert elmész 4D-re, azt nem fogják beírni a kiskönyvedbe. A kövi UH, amire mész 30-32. hét között csinálják, de a legtöbb doki szereti is, ha egy, másfél héttel el tudja tolni (bármelyik UH vizsgálat idejét), mert nagyobb a baba, jobban látni, ha van eltérés. Szóval egyáltalán nem gond, hogy 33 hetes leszel. Nem kőbevésett dolog, hogy 31 hetesen és 6 naposan legkésőbb meglegyen az az UH. Nem maradsz le semmiről.


Olyan, hogy mikor kellene elmenned 4D-s "vizsgálatra", nincs! Amúgy minden 4D-s vizsgálatnál kötelező a 2D,a tényleges vizsgálat, bárhová mész, nem hagyhatják ki, hisz azzal vizsgálnak, a 4D része pedig inkább csak egy plusz kis élmény, az a mozi. A babán is sok múlik, mert ha nem úgy fekszik, vagy nem akarja megmutatni magát, vagy épp alszik, akkor nem tudnak csodát tenni, bármilyen jó képet szeretnének neked. Igyál előtte kávét, vagy egyél csokit :) Minél később mész, annál nagyobb a baba, így egyrészt már nem fér rá az egész pocaklakó egy képre. Olyan hihetetlen volt, mikor tényleg láttam, h 19 hetesen hogy elfért, aztán 27 hetesen, meg már szinte csak a feje... :)Bár, kimondhatatlan érzés volt, hogy pont volt egy pillanat, ahol a kicsi mosolygott, s még elkapni is sikerült. Nevet a babám :)

Amúgy van már 5D is :) Én még nem voltam, de állítólag az jobb, persze drágább is.

2014. júl. 22. 15:35
4D Genesis
9. Szeplakisz (válaszként erre: 8. - Szeplakisz)
2014. júl. 22. 15:23
Ezenkívül én még azt néztem, ami a Pólus Centerben található (mert a Pólusba meg sűrűn járunk), de nem sokkal olcsóbb, így valószínűleg marad a 17. kerületi rendelő. :)
2014. júl. 22. 15:22

Én a 17. Kerületbe, Keresztúrra fogok menni valószínűleg. Ide járok alapból is dokihoz. Így ez a legegyszerűbb, ha ezt is itt csináltatom. Nézegettem olcsóbbakat is, de nekem fontos az is, hogy ne kelljen sokat utazni, nálam a belvárosiak kilőve.

Itt 12.000,- Ft DVD-vel és 2 db fotóval. És azt írják, hogy a 24. és 32. hét között érdemes menni.

2014. júl. 22. 15:12
4D Genesis.
2014. júl. 22. 14:51
Géndiagnosztika, XII. Istenhegyi út.
2014. júl. 22. 14:45
ó, bocs a sok elütésért...
4. youlcsi (válaszként erre: 1. - ManókaBoróka)
2014. júl. 22. 14:45
helyet nem tudok, de nálunk a 28-32. hét közötti időszakot ajánlják. akkor más van kis zsírréteg a babán, tehát már hasonlít későbbi önmagára, de még elég kicsi ahhoz, hoghy monjuk a teljes pofiját egyben lehessen látni.
3. 29
2014. júl. 22. 14:38
Genium rendelő, Thököly út. Nekem nagyon szuper fotókat készítettek.
2. angelic smile (válaszként erre: 1. - ManókaBoróka)
2014. júl. 22. 14:31
Én a Maternityt tudom ajánlani. A XII. kerületben van, a Kútvölgyi utcában.
2014. júl. 22. 14:19

Sziasztok!

Engem az érdekelne ki melyik 4D-s ultranagot tudná ajánlani Budapesten vagy környékén, ahol precízen, alaposan megvizsgálják a babácskát és jó képeket is készítenek róla, meg persze DVD-t CD-t adnak és mindezt jó áron?? Ajánljatok nekem megbízható helyeket, légyszi!!

Most 25 hetes vagyok, mikor kellene elmennem a vizsgálatra?

A 12 hetesen meg a 18 hetesen voltam, de most nem tudom mikor legyen a következő! A dokimmal csak 33 hetesen kell legközelebb találkoznom, de akkorra már a következő UH.n túl kéne legyek a kiskönyvbe beírt útmutató lapján!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook