Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 45 évesen babavárás fórum

45 évesen babavárás (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
27. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 18. - Nzs2001)
2009. ápr. 24. 18:15

Köszönöm nagyon kedves Tőled!

Nagyon bízom abban hogy sikerül kihordanom, még ha egy kicsit nehéz is lesz.


Puszika

26. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 17. - C20c593f1c)
2009. ápr. 24. 18:14

Én is így érzem, meg fog fiatalítani bennünket. Kivirulunk majd:)


Milyen csodás érzés lesz ha a kezemben tarthatom majd:) A világ legboldogabb anyucija leszek:))


Puszika

25. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 16. - Ad04b33206)
2009. ápr. 24. 18:13

Természetesen neked is igazad van. De én nem gondoltam, hogy állapotos lehetek még!

De ha már "bekaptam a legyet" Hát nagyon boldogan vállalom és viselem ennek következményeit.


Azért köszike a biztatást:))


Puszika

24. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 15. - C62e5b7d24)
2009. ápr. 24. 18:10

Köszi a jókívánságot, és milyen igazad van!


Puszi neked. Jól vagyunk:)

23. 5751758c32 (válaszként erre: 22. - C20c593f1c)
2009. ápr. 24. 16:03

Köszönöm szépen!!


Bárcsak ezen múlna:-)))

22. c20c593f1c (válaszként erre: 21. - 5751758c32)
2009. ápr. 24. 13:34
Akkor sok "pozitív"-ot küldünk Neked.
2009. ápr. 24. 13:18

Kedves Zebra!!

Nagyon egészséges, gyönyörű babát kivánok Neked!

Az életkor?

Ehhez csak azt fűzném hozzá,hogy én 40 múltam és most szeretnénk belevágni a "projektbe", igaz nekem ez lesz az első.

(Most azon izgulok, hogy ne jöjjön meg hétvégén, mert akkor lehet, hogy...)

A késői babavállalás, úgy gondolom nemhogy öregit, hanem fiatalit(a lelkünket minden bizonnyal)

Sok-sok örömöt kivánok a csöppségedhez, addig is vigyázz magadra és rá.

20. 0d32c1589e (válaszként erre: 14. - 82a31ed4c7)
2009. ápr. 24. 10:06
Nagyon szívesen:) Egyél sok zöldséget, gyümölcsöt,igen kötelező magadat kényeztetni. Ezt az orvos nem mondja, de én igen:) Sok szeretettel aki nagyon szorít neked és a pici babucinak.
2009. ápr. 24. 10:05
sajnos van két ismerösöm is kinél ez nem igazán jött be ,sajnos ... reméljük nálad jól sül el...
2009. ápr. 24. 09:56

Kedves Zebra!

Nagyon szurkolok Neked, hogy semmi baj ne legyen és ki tudd hordani a babádat.

Szerintem se törődj senkivel. Ha Te meg a férjed örültök neki ki más véleménye számít?

Kitartás a fekvéshez, nagyon fontos és bármilyen nehéz megállni gondolj a babuci érdekére!

Figyelem a sorsotok alakulását.

Minden jót Nektek!!!!

2009. ápr. 24. 09:47

Nagyon szorítok Neked.


Van egy ismerős családunk. A 2 idősebb lány 26 és 22 éves, a kicsi olyan 5-6 lehet. A két nagyobb a kicsit imádják. A családba beköltözött a fiatalság!

2009. ápr. 24. 09:19

szia Zebra,

En 8 hetesen kezdtem el verezni majd egy hetig. hematomam volt, de szerencsere ugy helyezkedett el hogy nem artott a babanak. En nem feküdtem, nem birtam. Remelem nalatok is minedn rendben lesz!

a genetikai vizsgalatnal pedig valoban van mas lehetöseg is, a magzatvizeshez kepest biztonsagos, szerintem is inkabb azt vegeztessetek el.


Azert meg kell jegyeznem hogy nagyon batornak tartalak hogy ennyi idösen belefogtok meg egy babaprojektbe. Ne erts felre, nem vagy öreg, igazabol ez hülye szo ra. Persze ezt nektek kell tuni. En biztos nem mernem, es akar hogy is szepitem pont a kor miatt. Felnek hogy mikor a gyerekemnek majd 30 evesen szüksege lenne meg ram, mar nem leszek. Persze itt jönnek a dehat barmikor törtenhet barmi, stb megjegyzesek, azert 70 felet erre mar nagyobb az esely. Persze ez csak az en nezetem, es nem akarlak "bantani" sem.

Sok sikert es kitartast a babahoz! :)

2009. ápr. 24. 09:05

Szia Zebra!

Minden rendben ugye? Remélem jól vagytok!

Amúgy szerintem sem gáz a késői babavállalás, nézzük csak Jakupcseket. Különben is mitől függ, hogy valaki öreg vagy sem? Szerintem semmiképpen nem a korától, hanem ahogy érzi magát. És a babához hozzáfiatalodik anyuka is.

Pihenj sokat, ne idegeskedj, növeszd a babót:)

14. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 13. - 0d32c1589e)
2009. ápr. 24. 09:01

Mind olyan kedvesek vagytok! Köszönöm.

Igen vannak és lesznek negatív hozzászólok is, de ezeket nem szabad majd a szívemre venni.


Köszönjük az általatok adott erőt!!!

2009. ápr. 24. 08:56
Szia kedves Zebra! Váljon álmod valóra és nagyon jó egészséget kivánok, nagyon vigyáz magadra. Senki olyan ember véleményével ne foglalkozzál aki ezért téged próbál hibáztatni mert nem 25 évesen várod a babád. Ez csak terád és a párodra tartozik! Tudom vannak "alapjáraton" rossz megjegyzések, mert nálunk is mikor a második babámat vártam bizony sokan azt hitték véletlenke. Mert bőven van köztük hét év. Nem szabad idegeskedni,minden rendben lesz és bizony lesz egy gyönyörű egészséges babád.
12. anyuca66 (válaszként erre: 11. - Csutkababa)
2009. ápr. 24. 08:51

Egyszerre nőnek fel. Egy dolog azért nem jó ebbe :-) Nem örökölhetik a ruhákat :-) !!! De ez a legkevesebb.

20 éves múlt az enyém is, szép lesz ha netán hamar nagyit csinál belőlem, nehogy én is együtt szüljek vele.

Semmi se kizárt, változókor majd megjön még, fiatal ahhoz hogy elmúljon. - mondja a doki.

Aztán azt veszed/vesszük észre mocorog valami de az nem a bélrendszer :-).

Sok sikert!

2009. ápr. 24. 08:30

sziasztok,

nekem az anyukam szult keson, de nem engem, hanem a 3. gyereket.

en most 35 eves vagyok az ocsem 29 ,es van egy kis ocsenk aki keson erkezett, o most 13 eves:DD

hala Istennek,jol ment minden, egeszseges es rossz is mint az orgod:))

anyukam a valltozo kor miatt lett terhes, az orvos sokaig azt mondogatta neki, hogy tumorja van,es surgosen meg kene operalni, mert gyorsan nol...

persze hogy gyorsan nott, mivel nem is tumor volt, hanem baba.

engem nagyon megrazott, amikor kiderult, mert en eppen a masodik fiammal voltam terhes.

mondanom se kell,mekkora trauma volt ez nekem, Jezus MAria,anyam es en egyszerre fogunk babazni???????????!!!!!!!!!!!!!!


de azota mar lehigadtam,es ugy gondolom:

ha ne adj Iten tumorja lett volna, annak lehetett volna tragikus kimenetele is,sose lehet tudni, de mivel nem tumor volt, igy el es virul,hala Istennek,es van meg 1 ocsem:DDD


arra meg ne is figyelj oda, mit mondanak az emberek, hidd el nekem se volt konnyu, mivel 6 honap van az ocsem es fiam kozott.

anyukam 1996. decemberben szult, en meg 1997. juniusaban :DDD


es akkor mi van ?:DD


sok szerencset a babahoz,es jo egeszseget kivanok mind kettotoknek.


Tunde

2009. ápr. 24. 08:09
Egy új életet hozol erre a világra- ezt szerettem volna írni:)
2009. ápr. 24. 08:09
Ja, elfelejtettem, én is ugyanazt a gyógyszert szedtem, sőt kaptam valami apró golyókat, amit fel kellett helyezni, naponta 3 alkalommal 4-et. Nagy volt a mozgás akkortájt odalent:)
2009. ápr. 24. 08:07

Drága Zebra !

Libabőrös lettem, ahogy olvastam a naplód. Tiszta szivemből, őszintén gratulálok!! Ne foglalkozz mások véleményével, az a lényeg, hogy Te tudod, jól cselekszel. Egy új életet hozol erre az életre, a fuiadnakl egy TESTVÉRT.Tudom, hogy sokan azt mondják, hatalmas a korkülönbség, semmi ba,,hagy mondják. Nekem a fiam 18 lesz lassan, a lányom 2.5 éves.Édesapám-aki sajnos már nem él- és a nővére között 18 év volt a korkülönbség, és a világ legjobb testvérei voltak.Ez nem évek függvénye! Nekem volt magzatvízvizsgálatom, én nem mertem anélkül vállalni a babát. Irigyellek, hogy nem vagy rosszul, én mindkettőjükkel végig hánytam a 9 hónapot. A fiammal 17, a lányommal 15 kilót híztam. Mindenkit megnyugtatok, a 15 helyett 25 kg jött vissza:((((( Én azt hiszem hálát kerll adni a Jó Istennek, hogy megteheted, hogy vállalsz még egy babát, mindegy, hogy hány éves vagy, s mikor valakiből a rosszindulat beszél, Te csak gondolj arra, hogy a karácsonyfa alatt már eggyel többen lesztek:)

Kriszti

7. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 5. - 1247d35ab8)
2009. ápr. 24. 08:05
Neked is nagyon-nagyon köszönöm a jókívánságokat.
6. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 3. - Danama)
2009. ápr. 24. 08:04

Jaj de édes vagy :)

Köszönöm, hogy szurkolsz nekünk.Én is remélem, hogy minden rendben lesz.

2009. ápr. 24. 08:04

45 évesen babát vállalni?


Miért ne lehetne?!


Úgyhogy sok- sok egészséget és boldogságot kívánok a babavárás- korszakhoz!

2009. ápr. 24. 07:52

Drága Zebra!

Nem számít hány éves vagy! Vannak ugyan kockázatok, de Te ezt biztosan nagyon jól tudod és ezek ismeretében várod ekkora szeretettel a Babádat.

Kívánom, hogy minden a legjobban alakuljon!

Most pihenj sokat és vigyázzatok egymásra!

Puszik!

2009. ápr. 24. 07:45

szerintem pihenj.

mindig lesz olyan aki a nem tetszését fogja kimutatni azért mert 45 évesen vársz babát.

ezeknek az embereknek a véleményére soha ne adj, vagy féltékenyek vagy csak a saját életük hiányosságát akarják azzal palástolni, hogy valakiről véleményt alkotnak.

most csak 3 dologra koncentrálj, magadra, babára és a párodra én nagyon szorítok nektek és kívánom , hogy szép egészséges babád születhessen!

puszi

2009. ápr. 24. 07:40
Mivel a naplókhoz nem lehet hozzászólásokat írni, de valaki mégis szeretné a gondolatait véleményét megírni az itt megteheti.
2009. ápr. 24. 07:38
45 évesen babavárás naplómhoz itt szólhattok hozzá (zebra )
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook