Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 40 éves pasi 20-on éveseket lájkol. Akkor nekem 30+-osan nincs esélyem? fórum

40 éves pasi 20-on éveseket lájkol. Akkor nekem 30+-osan nincs esélyem? (beszélgetős fórum)

1 2 3
2023. jan. 11. 23:46

Ezzel nincs is baj. Meg en lennek az utolso a palcatores listan.

De "miert nezi meg?" Talan mert meg nem szurtad ki a szemet.

2023. jan. 11. 23:32
Szerintem mindenkinek a korban hozzáillő lenne az optimális, ritka kivétellel, de ismerek olyat aki kijelentette hogy neki nála fiatalabb kell. Szerintem ezt így senki nem tudja eldönteni, sokféle elképzelést felül tud írni az élet.
2023. jan. 11. 22:56
Azt elfelejtettem mondani, hogy én is kíváncsi vagyok! Én is megnézem a szép testeket! Jason Momoa képeit, videóit én is lájkolom, sőt…,élőben is élvezném a.. am …a látványt! Már nem is tudom mit akartam írni! 🤣
2023. jan. 11. 22:46

Jól kezdődik ez az év! Megint a 40 kontra 20! Lehet lotton meg kellene játszani a számokat! 🤣

A férfiak kíváncsiak, amit tudnak megnéznek, ha a fejed tetejére állsz, akkor is!

Ha a barátod..

Ha valaki lecsapja a kezedről, akkor vigye ,csak köszönd meg a szívességet! Kell neked ez?

Mondok valamit! Igaz az én határaim szélesebbek, mint az átlag! Az én férjem is megnézi! Sőt lájkolja is a képeket olykor!

Elmondása szerint azért , hogy a rendszer adjon még csemegézni valót neki! 🤣

Viszont tudom, hogy engem nem cserélne le egyikért sem!

Nézelődés még nem megcsalás, a fantáziálásból sem csinálok ügyet, míg nálam lakik jól és hozzám jön repetázni is!

Amennyiben téged ez zavar, adj hangot neki! Nem itt kell az aggodalmaidat felvázolni, mert vagyok én, meg van a másik véglet, aki akkor is agyonveri a férjét, ha próba babát néz a kirakatban!

Te mit tudsz neki elnézni, elfogadni? Beszéljétek meg!

Ha nem a fickód…

Gondolkodj el a fentieken🤷🏻‍♀️

4. Channa* (válaszként erre: 2. - Soufflet)
2023. jan. 11. 22:31
😂
3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 2. - Soufflet)
2023. jan. 11. 22:22
😂
2. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 11. 22:21
Te sem vagy agyban 30+ ilyen kerdessel.
2023. jan. 11. 22:16
Nem néz ki 40-nek. Amíg nem tudtam mennyi, 28-30-nak gondoltam. De 2002, meg 2000-ben született csilivili csajok képeit lájkolgatja. Pedig azt gondoltam nem olyan felszínesek már ilyen korban.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook