Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szülinapi zsúron milyen játékokkal lehet lekötni 10 éveseket? fórum

Szülinapi zsúron milyen játékokkal lehet lekötni 10 éveseket? (beszélgetős fórum)


2009. jún. 10. 07:52

Köszönöm szépen az ötleteket! Gondolom, persze ellenénnek maguktól is, de szeretném, ha igazán jó kis szülinap lenne. Az origami az jó ötlet, persze, akinek van kedve hozzá, van egy jó kis könyvünk, szoktam is hajtogatni.

A karaoke sem rossz, bár még be kell akkor szereznem egy mikrofont.

A székfoglalós is jó.

Azért, ha még eszetekbe jut valami, szóljatok! :)

2009. jún. 10. 01:18

Lufiborotválás.

Csinálhattok ki mit tud versenyt, mindenki indulhat egy produkcióval és a szülinapos dönt.

Csinálhattok valami origamis emléket, amit te tanítassz meg nekik.

Nekem csak ilyen ötleteim vannak.

2009. jún. 9. 23:41
Nekünk 2 hónapja volt, 11 gyerekkel, 8-11 évesek, lekötötték ők magukat, nagyon aranyosak voltak, ház nem dőlt össze, én csak a kaját rendeztem. Volt, hogy leültek, és ettek 1 órán keresztül, mindent sorba, aztán vonultak ide-oda, nem is tudom mit csináltak. Vihogtak..., beszélgettek egymással, velem is.
2009. jún. 9. 23:17
Karaoke!!! netről letölthető a progi, csak egy számítógép vagy tv kell hozzá és egy mikrofon:)
2009. jún. 9. 23:16

Székfoglalós ha van elég hely. Én imádtam anno azt, hogy lufival a lábrakötve kell táncolni, és közben kipukkasztani a másik lufiját. Az nyer aki a végére lufis marad:)

Lufifújóverseny?:D Bár sztem a lufival bármit lehet csinálni, tuti h nyerő 5let:D

Twister?

[link]


sok sikert hozzá:)

2009. jún. 9. 23:07
A lányomnak szülinapi zsúrja lesz vasárnap. Mivel lehet lekötni 12 10 évest (fiúk-lányok vegyesen)? Társas játékokra gondolok, mint pl Activity. Mit tudtok még? Ja! és nincs kert, bent a lakásban kellene néhány szórakoztató játék.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook