Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 4 hónapos babának nem kell a tápszer, mit adjak neki? fórum

4 hónapos babának nem kell a tápszer, mit adjak neki? (tudásbázis kérdés)


1 2
8. tamara (válaszként erre: 3. - 7ff5dc369b)
2014. máj. 11. 07:30

Nem biztos,hogy erőből kell megoldani!!!

Szerencsére egy csomó más lehetőség is van!(bébiételek,és zöldségfélék is pl.krumpli sárgarépa sütőtök már adható!!!)

7. Highlander73 (válaszként erre: 2. - Kistigriss)
2014. máj. 11. 07:28

Egyébként anyatejes és pótlás a tápszer?

Vannak nagyon finnyás babák,nekem 2 gyerkőcöm is ilyen volt!

Nálunk a tejmentes pépek váltak be,abból is az almás.(4 hónapos kortól adható)Humana tejmentes pépeket keress!Van még grízes,de az nem volt nyerő,az almás fincsi.

Ha elfogadja a reszelt almát azt is megpróbáhatod!

6. Highlander73 (válaszként erre: 3. - 7ff5dc369b)
2014. máj. 11. 07:25

Hát nekem a 3 gyerekből kettő utálta a tápszert!(Anyatejesek voltak,csak csökkent a tej és kellett volna pótlás.)

Már sorra írták fel a dokik a tápszereket és sorra raktuk félre mert csak az üvöltés volt.Szerinted egy 4 hónapossal mit lehet csinálni ha nem eszik?Megérteni nem fogja,beleerőltetni meg nem lehet!

Igenis vannak ilyen gyerekek,a dokinénink rengeteget mesélt erről-ez van.Ettől még nem fog a gyerek a fejünkre nőlni!Nekem a 2 nem tápevős normális emberkévé vált!(13 és 2 évesek.)Kajákból is sok mindent megesznek.A táp nem kellett nekik,ennyi!

2014. máj. 11. 07:15
szia,az én fiam szerette a gyümi pépet, azt lehet kapni 4 hóstól is..ő nem szeretett szopizni.
2014. máj. 11. 07:05

Szia!Az én babám sem itta pl a Humanat ugyan ez volt a reakció!Nálunk a Milupa=Milumil vált be!Próbáld más tápszerrel!A tejpépet adhatod már neki én is adtam neki,de kanalasan.Próbálkozz más tápival.

Adhatsz neki gyümi pépet is,de csak pár kanálall,többet úgy sem eszik és most még nem tesz ki egy étkezést az izeket kell hogy szokja.

2014. máj. 11. 07:02

Tápszert , 4 hónapos, olan nincs hogy nem kell, mi lesz később ha már most ott tartasz, hogy a 4 hs gyerek dominál feletted?


Tudom bunkó vagyok, tudom most utálni fogsz, de majd 5 évesen ha most nem fogadod meg a tanácsot visszasirod ezt a választ.


Szép napot, kitartás!

2014. máj. 11. 06:36
Még nem kezdtem el a hozzátáplálást, de nagyon gondolkodom rajta, eszik egy kicsit a tápszerből és tolja ki a szájából. Van itthon Sinemil és Sinlac tejpépem csak még semmiből nem adtam neki.Ötletek?
2014. máj. 11. 06:35
4 hónapos babának nem kell a tápszer, mit adjak neki?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook