Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 4 gyerekes anya vagyok, ha van kérdésed segítek... fórum

4 gyerekes anya vagyok, ha van kérdésed segítek... (beszélgetős fórum)


25. ec63a7fc29 (válaszként erre: 5. - 4b2f94d8ef)
2008. máj. 10. 21:08

3 gyereknél időbeosztás:

1,2, sok

Mindig azzal kell foglalkozni, amelyikkel van valami különleges dolog.


Anyagilag nem sokkal drágább, sőt soxor olcsóbb.

Ha van még kérdés, akár priviben is...


Ha szereted a párodat, sztem vágjatok bele.

24. 533bb4d1fe (válaszként erre: 22. - Teleki_2007)
2008. máj. 10. 20:25
Akkor minek indította?
23. silvie30 (válaszként erre: 22. - Teleki_2007)
2008. máj. 3. 19:02
Szia,átérzem a problémádat.Nekem egy 3és fél éves fiam van de egyedül olyan rossz mintha legalább 2 lenne belöle.A varázsszó-játszóház.Nekünk bevált.Silvie30
2008. ápr. 23. 15:06

Sziasztok!

Nem védeni akarom, csak most néztem az adatlapján,hogy nem is volt fent azóta mióta elindította a fórumot.Pedig jöhetne mert nekem is lenne kérdésem bőven.

Azért leírom ami most van.Két fiam olyan ördög ma ,hogy teljesen kivagyok tőlük.A nagyobb még néha figyel is, de a kicsi ma kész őrület.Mióta oviba járnak, kéthetente betegek és most nem mehetnek a héten, de ma nekem rendesen bele erősítenek.Én megfigyeltem, ez a szeles időszak hisztisnek, szófogadatlannak teszi őket.Engem meg szerintem kicsit ingerlékenyebbnek.Már az előbb vettem be "nyugtatót" finom lilapapíros csoki formájába.Na ez persze nem kellett volna, mert ugye csodálkozom,hogy nem fogyok:(

Gyerkőim fiúk, 3 és 5 évesek.Ha van esetleg tanács, tapasztalat és egyéb, szívesen fogadom.Most megyek csinálom apának a kaját..

2008. ápr. 23. 13:36
aha.lehet attol ijjedt meg:DD
20. 533bb4d1fe (válaszként erre: 19. - Ccd9bb7d17)
2008. ápr. 23. 13:34
Pedig elég hamar,még aznap kérdeztek:D
2008. ápr. 23. 12:14
ép ezt nézem...elindította,kérdeztek is és semmii:((((
2008. ápr. 23. 12:11
Mondhatom,jól elindítottad a fórumot,egy hónapja felé sem néztél.Jó segítség mindenkinek.Kösz
2008. márc. 27. 01:53
Szia,nekem van egy 3 éves rosszcsont fiam,aki a bilit csak kisfotelnak használja a mesenézéshez semmi másra és beszéd helyett csak halandzsázik 1-2 szót mond,de többnyire csak megmutatja mit akar.Már többféle bilire szoktató trükköt kaptam,de semmi.Ezekben kérem a tanácsod ha tudnál segiteni.Nagyon szeretném ha már legkésőbb őssztöl ovis lehetne én meg mehetnék végre dolgozni,mert havi 30e-ből egyedül nem könnyü.De addig nem veszik fel és nem tudok melóhelyet se keresni,az idő megy én meg tanácstalan vagyok.Előre is köszönöm.
16. silvie30 (válaszként erre: 11. - Formatted)
2008. márc. 27. 01:46
Azzal hogy 3 a magyar igazság és a nagycsaládosok rengeteg kedvezményt és előnyt élvezhetnek.Ha suisok lesznek ingyen tankönyv,ami a mai világban ne semmi.stb.stb.
15. gabi0630 (válaszként erre: 14. - 60b845e010)
2008. márc. 26. 09:25

Szia!


Nem vagyok szakértő, orvos vagy ilyesmi, de nekem is volt ilyen. Az első 3 hónapban mindig mikor meg kellett volna jönnie, fájt a hasam.

Valahol olvastam, hogy teljesen természetes. DE ha erősödik, vagy nem múlik, szólj a dokinak!

2008. márc. 26. 09:21
Sziasztok!Én egy 5 hetes kismama vagyok.Tudja valaki,hogy mitől fájhat a hasam?Olyan mint ha meg akarna jönni,de nem túl erősen fáj:Köszönöm előre is a választ.
13. _kleo_
2008. márc. 25. 13:57
Bujane, az enyem is ilyen volt. Most 1 eves. 10 honaposan jutottunk el arra a szintre, hogy ha elaludt olben es leraktam nem ebredt fel fel ora mulva. 11 honapos kora ota alszik el este onalloan. Korabban probaltuk mi is mindent, egyszeruen nem volt ra erett. Kitartas, kinovi!
12. bb52f751dd (válaszként erre: 11. - Formatted)
2008. márc. 25. 10:34

Szia!

Szerintem mindenképpen közös legyen az elhatározás,ha ennyire mereven elzárkózik,lehet,hogy tényleg nem lehet meggyőzni...

Én azt gondolom,hogy aki igazán szeretne még,mindegy,hogy másodikat v harmadikat (ill. akárhanyadikat),csak másodsorban kellene nézni az anyagi vonzatát.Szerintem ott,ahol kettő jó anyagi körülmények mellett nő fel,szerintem egy harmadik még azért belefér...de tényleg közös akarattal kell dönteni.

2008. márc. 25. 10:26

Sziasztok!

Én is nagyon szeretnék 3. gyerkőcöt, de a férjem mereven elzárkózik.Van egy négy éves lányom és egy másfél éves kisfiam.Őket imádja de szerinte ebben a világban két gyerek is nagy kaland.Ti mivel győznétek meg?

2008. márc. 25. 10:06

Szia Citrol!

Nekem 3 gyerekem van,a legkisebbel még itthon vagyok gyesen.A nagyobbak már iskolásak.Én azt gondolom,hogy ha tényleg mindketten szeretnétek a harmadik bébit,vállaljátok be,biztosan nem bánjátok meg.Igazán anyagilag azt mondják,akkor fogjuk jobban megérezni,mikor már nagyobbak lesznek,kamaszkor,továbbtanulás stb.Azért nem momdom,hogy most nagyon könnyű,de sokkal nem nehezebb,mint mikor még csak két gyerek volt.Ti mennyi korkülönbséget szeretnétek a kicsi és a harmadik közt?

2008. márc. 25. 09:45
ebony:)))))-vagy,vagynemvagy????-sokan kérdeznekám tőled:)
2008. márc. 25. 09:43

Szia!


6 hónapos a kisfiam és szinte csak karban akar elaludni. Próbálkoztam már, hogy éjszaka amikor vissza kell aludnia nem vettem ki a kiságyból, de úgy behisztizte magát, hogy levegőt se vett a végére. Egyáltalán a hisztikkel mit lehet kezdeni?


Köszi

7. csibebaba07 (válaszként erre: 3. - Balogh700505)
2008. márc. 22. 16:48

Nálunk is pontosan ez volt!

Azt mondta a gyerekorvos,hogy ne egyek tejterméket,olyan dolgokat amiben tej van,mert attól van.Betartottam(még mindig)és azóta nincsennek pöttyei és a füle mögött sem hámlott.

Írt még valami krémet is,amit a gyógyszertárban kevernek,de a nevét nem tudom megmondani,mert nincs a dobozra írva.

2008. márc. 22. 10:56

Jó napot Mindenkinek!

Gazdóf Réka vagyok,első élves pszichológia szakos hallgató.Az egyik dolgozatot babamasszázs témában kell megírnom,és ehhez szertnék egyéni beszámolókat,tapasztalatokat gyűjteni olyan anyukáktól apukáktól,akik alkalmazzák a babamasszázst gyermekükön!

Nagyon hálás lennék ,ha valaki írna nekem az élményeivel kapcsolatban!

Az e-mail címem:

Thirst@freestart.hu

Előre is köszönöm!

Réka

2008. márc. 20. 16:18

szia ebony:)

Én 2gyerekes boldog anya vagyok.

Mostanáan merészelek gondolni egy 3.babára,ebbe a fenenagy anyagias világban...-egyenlőre csak ellenállásba ütközöm...:(

te 4 gyerekkel,h boldogulsz??-akár anyagilag,akár napirendileg??-érdekelne..köszi

4. Mandula71 (válaszként erre: 3. - Balogh700505)
2008. márc. 20. 16:06
Nálunk is ilyen volt, a doki azt mondta, hogy nem igazán kell vele foglalkozni, ez az anyatejtől van, majd elmúlik. Mivel emellett nálunk iszonyatosan száraz is volt az arcbőre, így írtak fel krémet (gyógyszertári kutyulmány), amivel fürdés után kell bekenni. A fülénél én sima gyógyszertári babaolajat használtam.
2008. márc. 20. 15:16
A kisfiam 6 hetes és az arca csupa pötty, a testén nincs semmi. A pici füle cimpája pedig sárgásan hámlik. Mit csináljak? Mivel kenjem?
2. mikiné (válaszként erre: 1. - Ebony)
2008. márc. 18. 13:50

szia!


Hátha van ötleted!

A fiam 6 hónapos eddig anyatejes baba, nagyon keveset eszik, de eddig szépen gyarapodott, most azonban nagyon ellaposodott a "görbéje", ma voltunk mérésen és 2 hét alatt 3 dekát hízott és semmit nem nőtt.Már próbálgatnánk a gyümölcsöket és a főzeléket, de egyikből sem hajlandó 3-4 kanálnál többet enni.Tápszert néha napján elfogad, most azt javasolta a védőnő hogy tápszerrel kezdjük az étkezéseket és utána szopjon, hát megevett álmában, mert ő szinte csak úgy eszik 60 ml tápszert és utána alig szopott.Na, így viszont el fog apadnia a tejem, ez sem jön be, de lehet talán többet hízna...A franc se tudja.2 óránként eszik szinte, nem tudom kihúzni az időt, de ha mégis sikerül, akkor sem eszik többet.Nagyon feladja nekem a leckét ez a gyerkőc.Ja és éjjel egyszer kel, akkor úgy érzem, hogy jó sokat szopik, akkor mondjuk elég sok tejem van szinte ömlik a szájába.

Elmondanád a véleményedet?!

KÖszönöm

2008. márc. 18. 13:19
szívesen segítek ha van kérdésed

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook