Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 30day/nap fórum

30day/nap (beszélgetős fórum)


2011. jún. 7. 11:02
Szia! Nekem abszolút használt! Kb. 8-10 kilótól akartam megszabadulni, főleg hasból és combból, de akármit csináltam (futottam, tornáztam, diétáztam, hat után nem ettem, stb. ) egyszerűen nem ment le semmi. Akkor döntöttem úgy, hogy rásegítek egy kicsit a dologra, és hosszas hosszas keresgélés után végül a 30 days mellett döntöttem. Az első két hétben nem történt semmi, de úgy voltam vele, hogy ha már megvettem, akkor végig is csinálom. Mint kiderült jól tettem, mert másfél hónap elteltével már befért a kezem a nadrágom meg a hasam közé, két hónap múlva pedig valóban le kellett cserélni a 38-as nacikat 36-osra :) Szóval, ha nem is egy hónap alatt, de kettő alatt simán sikerült (persze, lehet, hogy másnál könnyebben megy). És ami a legjobb, hogy egész évben tartottam az álomsúlyt :) Igaz télen egy kicsit elhanyagoltam magam, semmi sport, meg ettem is rendesen, úgyhogy pár kiló így vissza ugrott, ezért kb. egy hónapja belevágtam megint egy méregtelenítős gyors fogyókúrába, de most oxytarmot is használtam a 30 days mellé, viszont most már elég volt egy hónapig szedni (múlt héten fogytak el), és megint súlyomnál vagyok. Szóval nekem abszolút pozitív tapasztalataim vannak vele, remélem Neked is sikerül! Sok sikert!
4. Abigél (válaszként erre: 3. - Marcika2005)
2011. márc. 2. 21:12
Persze, ha nem eszel mást csak a tabit szeded... :-D
3. marcika2005 (válaszként erre: 2. - 8d2b3c28eb)
2011. márc. 2. 19:10
Ez egy fogyasztotabletta es azt irja,hogy 1 honap alatt 2 meretet csokkonhet a ruhamereted.
2011. márc. 2. 18:40
30 nap/nap...az mi??????
2011. márc. 2. 18:23
Hasznalta hasznalja valaki ezt a fogyasztotablettat?Mi a velemenyetek hasznal?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook