Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 30 felett nincs magányos férfi? fórum

30 felett nincs magányos férfi? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
16. gyula
2008. máj. 13. 14:10
Én nem hiszem hogy a "férgese marad meg"Hanem vagy már nagyon megsérültek, vagy lássák a sok rossz házasságot maguk körül,hogy a férfi elveszti a lakását, gyermekét, gyermektartást fizet,talán ezért választják inkább a függetlenséget.De ez nem jelenti azt hogy rosszabbak lennének nálünk.
15. tücsimücsi (válaszként erre: 13. - Angyal63)
2008. máj. 13. 13:49
Szerintem is tévhit, hogy idézzelek a "férgese maradt meg". Az én férjem 27 éves volt amikor megismerkedtünk, tehát közel a 30-hoz. És mit ne mondjak nagyon jó pasi. Egyébként az a véleményem, hogy úgy mondjam...szerintem sok pasi kiábrándult a nőkből. Most ezt senki ne értse félre!!! De nézzünk már körbe milyen csajok vannak manapság...lassan túltesznek a srácokon. Valljuk be a normálisabbjainak ez nem imponál...Ha értitek mire gondolok...Nem csodálom, hogy sokan egyedül vannak, mert az ú.n. "rendes" lányokból is egyre kevesebb van. És nem egyszerű rájuk találni, ugyanez fordítva is igaz.
14. tücsimücsi (válaszként erre: 11. - 28f16f555c)
2008. máj. 13. 13:34
Oké, nem fogok, mert nem ér annyit.
2008. máj. 13. 13:31
Vannak 30 feletti nőtlen jó pasikk Kapásból 2-t tudnék mondani és jó party mind a kettő(ezt azért írom, hogy ne gondoljátok, hogy "megmaradt a férgese"). Mellesleg amikor megismertem a páromat, 40 éves nőtlen -sosem nős- volt :)) 7 éve együtt vagyunk.
2008. máj. 13. 13:18
hagy=hagyd
11. 28f16f555c (válaszként erre: 10. - Tücsimücsi)
2008. máj. 13. 13:16
hagy-nem látod, hogy mentálisan beteg? Ne foglalkozz vele.
10. tücsimücsi (válaszként erre: 2. - Mókuscica)
2008. máj. 13. 11:53
Hogy nyilatkozhatsz így egy olyan emberről akit nem is ismersz? Ledöbbentő komolyan mondom. Egy feleséget pióca fruskának nevezni...? Persze, hogy kell neki a pénz, elvégre miből nevelje egyedül tovább a három kislányt? Neked van gyereked? Kétlem, ugyanis gőzöd sincs milyen nehéz manapság gyereket nevelni, főleg egyedül. Szóval inkább előbb gondolkozz mielőtt ilyen hülyeségeket írkálsz. Egyébként is honnan gondolod, hogy melletted megmarad ez a pasi? Ha az asszonyt megcsalta, téged is megcsalhat előbb-utóbb, szóval nem kéne ilyen magas lóról beszélni.
9. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 8. - 0c97fbb607)
2008. máj. 13. 11:43
A 9 eves kapcsolatara gondoltam, de a "kisfiu" szo bezavart... eleg nehezen raktam igy is ossze az olvasottakat :)
8. 0c97fbb607 (válaszként erre: 5. - 1a50c86bb0)
2008. máj. 13. 11:38
Amúgy ha jól értelmeztem ,még nem "szaporította",mert nem akar tőle gyereket.....se:)))
7. 0c97fbb607 (válaszként erre: 5. - 1a50c86bb0)
2008. máj. 13. 11:32
:DDDDDD
6. emagdi (válaszként erre: 2. - Mókuscica)
2008. máj. 13. 11:30

mókuscica! nem szeretnélek kioktatni, de megdöbbentő az a hatalmas adag gyűlölet (és naivitás) ami a hozzászólásodból árad.

ennyi idős korodra már rájöhettél volna arra, hogy nem biztos hogy ez a jó hozzáállás, arról nem is beszélve, hogy neadjisten te is lehetsz ugyanebben a helyzetben néhány év múlva, mert fiatalabb nők mindig lesznek....

belegondoltál már a párod feleségének a helyzetébe? ő mit gondol rólad? s te mennyire ismered őt saját tapasztalatodból (nem abból, amit a férje elmesélt neked, mert ugye lehet hogy az kissé torzított kép)?

5. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 4. - 0c97fbb607)
2008. máj. 13. 11:06
A volt parjanak ezek szerint O is egy ertektelen nocske volt, akit csak szaporitott, hogy szo szerint idezzem? Ezt a kovetkezetlenseget... :S
4. 0c97fbb607 (válaszként erre: 2. - Mókuscica)
2008. máj. 13. 10:48

"40 év felé akarják pótolni a pasik az elvesztegett időt fiatal(abb) fantasztikus és értékes nők társaságában? Gondolkod6tak volna huszonévesen kit ejtenek teherbe - vesznek el,

és nem az értéktelenek nőcskéket szaporítanák! :-( "



Ezt úgy kell értelmezni,hogy te lennél az a fantasztikus ,értelmes nő,akivel próbálkozik a nős pasid,íg 40 felett?:DDDDDDD

Ne haragudj,de akkorát röhögtem rajtad,hogy meg kell köszönnöm a hsz-edet:DDDDDD

3. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 2. - Mókuscica)
2008. máj. 13. 10:38

Ne haragudj, de nem csodalom, hogy nem akar toled tobbet, ha a gyerekei anyjarol igy beszelsz.

"a pénzt bezzeg szereti a kis ..."- 3 gyereket el kell tartani valamibol, vagy az apuka nem volt jelen, amikor elkeszultek?

2008. máj. 13. 10:30

Sajnos még senki nem reagált e számomra szimpatikus témára, pedig azt hittem sokakat érinthet a téma :-(

40 év felé akarják pótolni a pasik az elvesztegett időt fiatal(abb) fantasztikus és értékes nők társaságában? Gondolkod6tak volna huszonévesen kit ejtenek teherbe - vesznek el,

és nem az értéktelenek nőcskéket szaporítanák! :-(

Bocsika ha valakit megbántok, de én így érzem és gondolom!


9 évi közös fedél alatt élés után a kisfiúval aki 1 évvel ugyan idősebb nálam és jó barátnál sose volt több, jó a szabadság és szerelem :-)

Mikor végre elengedett, másfél évig "kiéltem" :-) magam, találkoztam sok pasival akit a neten ismertem meg, nagyon jó barátokat szereztem, szeretőből is jutott néhány de hiányzott a szeretet és szeretkezés, ...

Fél éve úgy érzem 33 évesen megtaláltam a boldogságot és együtt élek vele, vagy mégsem?

Talán meg kéne elégednem avval amit kapok és élvezni? hmm .....

A neje 10 év alatt szült neki 3 lányt (nem szeretetből, sajna :-( szerintem inkább az érdekek domináltak), és mikor rájött a férfi hogy nem csak vele bújik ágyba elköltözött tőle és akkor találkozott velem. A lányait imádja és hiányoznak neki, de nem akarja (még?) hogy megajándékozzam fiú angyallal. Azt mondta 15 éve nem szeretkezett (sorry, nem én vettem el azt a pióca fruskát) és szeretné élvezni a velem töltött időt ...., de az én biológiai órám nagyon ketyeg :-(

A csalfa pióca beadta a válópert, de még nem jutottak egyről a kettőre, szerintem anyagi okokból :-( mert a pénzt bezzeg szereti a kis ...

2008. máj. 7. 13:27

Sziasztok!

Sokat gondolkodtam már ezen a kérdésen,nem véletlenül.Azt vettem észre,hogy a 30feletti férfiak jól elvannak.Vagy tartós kapcsolatban élnek,akkor mondjuk-elvileg-nem magányosak vagy kalandokat keresnek és nincs szükségük tartós kapcsolatra,meghitt családi légkörre.(Legrosszabb verzió,ha családos és kalandot keres az illető...)Szomorú,de a független 30as férfiak körében is egyre inkább elterjedt,hogy kell a nő,de csak ARRA, viszont családalapítás nincs betervezve a következő 10évre.Ez minket,nőket is negatívan érint.Sok hozzám hasonló 30as nő van,aki társat keres a saját korosztályában,de csak szexet kap maximum,ha már nem bírja a hosszas magányt.Ezt a fórumot azért indítom el,mert kíváncsi vagyok a 30 feletti korosztály véleményére.Szeretném,ha a férfiak is kimondanák végre a véleményüket,de csajok,titeket is várlak itt egy kis csevegésre.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook