Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 3 vetélés után van akinek született egészséges babája? fórum

3 vetélés után van akinek született egészséges babája? (beszélgetős fórum)


1 2
12. Wecuska (válaszként erre: 10. - Kis Cidri)
2011. aug. 18. 13:59
ezen az rh összeférhetetlenségen én is agyaltam de én B pozitív vagyok.
2011. aug. 18. 13:45
Ismerek olyan nőt,akinek 3 vetélés után született egészséges kisfia.
2011. aug. 18. 13:41
Én is a lelki dolgok átgondolását ajánlanám, teljes egészségügyi kivizsgálást, és én RH negatívként gondolkodnék abban is, hogy az előző terhességem, szülésem alatt megkaptam-e az ellenanyagot.
2011. aug. 18. 12:12

Szia!


A kisfiam barátja született így.


Van egy nővére. Őutána a szülei kb. 2 év után kezdtek rágyúrni a kistesóra. 5-ször vetélt el a csaj. Megbeszélték a férjével, hogy még egyszer próbálkoznak, ha nem megy, akkor megelégszenek az egy lánnyal. Aztán a hatodik próbálkozásra meg született egy teljesen egészséges kisfiú, aki már az ötödik évében van...


Ezekben a dolgokban törénnek csodák. Szerintem a testeden túl a lelki életedet is gondold át alaposan, őszintén...


Minden jót a továbbiakhoz!

2011. aug. 18. 11:01

Már az első vetélés után kellett volna küldenie az orvosnak kivizsgálásra...


a kisfiam előtt nekem is volt egy missed.ab. aztán felborult a ciklusom, nem jött össze a baba...elküldtek hormonvizsgálatra (vérvétel) kiderült szinte nulla progim, kaptam gyógyszert, beállították.


Rögtön teherbeestem, 3 hónapon keresztül napi 3x1 Utrogestant hüvelykúpot kellett használnom (progipótlás) Semmi gondom nem volt terhesként, szépen kihordtam és megszültem Andrist.


Hasonló szituben levő ismerőseimnél szintén ez volt a megoldás...hormonvizsgálat, progipótlás...sima terhesség...

7. tündér74 (válaszként erre: 6. - Wecuska)
2011. aug. 18. 11:00

Szia!:) A nővéremnek 3 vetélés után született egy egészséges kislánya.:)) Ő 40 éves és van már egy 11 éves nagylánya. Férjével 2 évig próbálkoztak, szerencsére könnyen teherbeesett, ezzel nem volt gond, viszont a 8. héten elvetélt. Sajnos ez összesen háromszor történt meg.:( Aztán amikor ismét terhes lett, szerencsére mindenféle komplikáció nélkül sikerült kihordania a babát, aki már 1 éves.:) A dokija nem tudta megmondani, hogy miért voltak a vetélések.

Remélem Neked is sikerül, én nagyon drukkolok!:))

2011. aug. 18. 10:39
jó lenne ha találkoznék pozitív történettel.
2011. aug. 18. 10:15
megyek kivizsgálásokra.
4. angyal 79 (válaszként erre: 3. - Wecuska)
2011. aug. 18. 09:51
3 vetélés után már kivizsgálásokat kellene csináltatni, lehet hogy hormonpótlás lenne szükséges?
2011. aug. 18. 09:47
van egy fiam.6 éves.2007 óta próbálkozunk a babával,de sosem sikerül megtartani.Az első vetélés 8 hetesen volt,a második 14.hétben a harmadik szintén 8 hetesen.Az orvosok nem mondanak semmit.
2. Ancsa 37 (válaszként erre: 1. - Wecuska)
2011. aug. 18. 09:17

Hogyan, milyen körülmények közt, hanyadik héten vetéltél el? Van már gyermeked? Hány éves vagy?


Nem kíváncsiskodásból, de ugye ezek fontos szempontok...

2011. aug. 18. 09:14
Sziasztok.Érdekelne,hogy ennyi vetélés után egyáltalán megadhatom-e az esélyt arra,hogy legyen még babám?Ha hasonló helyzetben vagy/voltál leírnád a történetedet?Ha negatív akkor is érdekelne.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook