Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 3 kerekű babakocsi fórum

3 kerekű babakocsi (beszélgetős fórum)


2009. nov. 1. 21:54
Mielőtt tavaly szültem megnéztem szinte a teljes kínálatot a 3 kerkükből is, de én azt tapasztaltam , hogy vagy 10 cm-rel szélesebb a keréktávjuk mint a 4 kerekűek. Ez logikus is, mert kell a stabilitás miatt. Ismerősöm vett 3 kerekűt (igen drága, exkluziv modell, majd megszólal) és nem tud bemenni szinte sehova ahova én a 4kerkűvel lazán beférek
8. Olgi1977 (válaszként erre: 7. - Körömvirág)
2009. nov. 1. 17:31

Neked milyen van? Amin minden részt cserélgetni kell a vázon, vagy ami egyszerűen 3 kerekű?

Ja, és még egy szempont, hogy lehessen 180 fokig dönteni, nem vagyok híve a babahordozós babakocsizásnak. A két nagyobbal kb háromszor mentünk így összesen.

2009. nov. 1. 09:03

Nekünk 3 kerekű van, bolygósítható, de le lehet fixálni.

Nekem meg a chopperek jutnak óla eszembe☺

Én nagyon szeretem, abszolút stabil, könnyen irányítható, mindenhol elférek vele, ahol a 4 kerekűvel, van az alján kosárrész, sok mindent bele lehet pakolni. Szóval szerintem semmivel sem rosszabb, mint egy 4 kerekű. persze nagyon sok függ a típustól/márkától is, mert mindegyiknél ki lehet fogni rossz, gagyit.

2009. okt. 31. 17:09

legalább izmosodik:))) Bocsi,hogy közbe szóltam)))

Magánvélemény: de nekem a 3 kerekű kocsik mindig a tolókocsikat juttatják eszembe...én maradnék inkább a jó öreg 4 nagykerekű babakocsiknál. Az volt és jó volt.Kényelmes is volt, mert a babától kezdve minden cuccot kényelmesen haza tudtam benne hozni:))))

2009. okt. 31. 17:05
Szerintem nehezebb velük közlekedni, mert a stabilitás miatt szélesebb a két kerék, ezért nehéz a pultok, polcok között és keskenyebb ajtókon elférni vele. A bolygókerék, ha egy ha kettő ha akadályba ütközik akkor ahogy elfordul a kerék elakad.
2009. okt. 31. 17:05
de az meg még macerásabb,hogy mész az utcán és állandóan az egész kocsit kell mozgatni izomból.
2009. okt. 31. 15:47
És minden boltba menésnél fixáljam? Ez kissé macerásnak tűnik
2009. okt. 31. 15:33
a bolygó kerekek lefixálhatók.viszont ha nem bolyong,akkor a kanyarodás kissé körülményes.legalábbis én ezt tapasztaltam
2009. okt. 31. 15:28

A véleményeteket szeretém kérni 3 kerekű babakocsival kapcsolatosan.

Az az egy biztos, hogy nagy kerekűt szeretnék, mert nem mindenhol jók az utak felénk.

Azt szeretném megtudni, hogy akinek van ilyen, az a sima vagy a bolygósítható kerekűt javasolja?


Nekünk már a harmadik babánk lesz (csak már nincs meg, csak a sportkocsink) így van némi tapasztalatom és nekem a bolygósítható kerékkel mindig az volt a bajom, hogy ha bementünk egy boltba, ahol értelemszerűen járólap van, a kerék mindig befordult és alig lehetett tolni. Ilyen megfontolásból inkább gumikerekűt szeretnék. Vagy az is összevissza forog? Vagy inkább maradjak a fix kerekesnél?


Mik a tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook