Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Römer Britax Verve alu 3 kerekű babakocsi Mit gondoltok róla?Egy 6 hónapos babának való? fórum

Römer Britax Verve alu 3 kerekű babakocsi Mit gondoltok róla?Egy 6 hónapos babának való? (tudásbázis kérdés)


2010. szept. 16. 14:18

Ezt is találtam:

Szia!

Ha nem ül benne, könnyű irányítani egy kézzel is. Viszont nem ajánlom magát a babakocsit! Többször majdnem orra buktam vele gyerekestől az első kereke miatt. Kicsi és folyton megakad minden kis járdahibában. Szép, mutatós, de nem tudom dícsérni!

2010. szept. 16. 14:17

Ezt találtam a kocsiról:



Sziasztok.


Végül megvettük a römer britax vervét, ugyanis csak az fért be a sparkunk csomagtartójába. Hatalmas csalódás!!! A kis kerekei miatt az utcán lehetetlenség használni(plázázni, tescozni viszont szupi). A legiksebb járdadahiba is megállítja. A macskaköves részeket inkább nagy ívben elkerültem, a nagyobb járdahibáktól pedig egyenesen görcsbe rándult a gyomrom. Arról nem beszélve hogy állandóan a járdahibákat kell fürkészni és emelni az első kereket előtte, ha nem akarunk elesni vele. Amit pár sorral lentebb írt egy anyuka, hogy majdnem orra esett, az úgy igaz ahogy leírta. Én biztos nem fogom senkinek sem ajánlani.


üdv: Vivien

2010. szept. 14. 10:19
Senkinek nincs ilyen vagy hasonló?
2010. szept. 13. 16:56
Römer Britax Verve alu 3 kerekű babakocsi Mit gondoltok róla?Egy 6 hónapos babának való?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook