Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 3. ciklusnapi véredmény. Segítenétek elemezni? Adjam fel a reményt, hogy terhes lehetek? fórum

3. ciklusnapi véredmény. Segítenétek elemezni? Adjam fel a reményt, hogy terhes lehetek? (tudásbázis kérdés)


6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Alnisa)
2022. febr. 8. 12:19
Köszi a választ, igen ezt az átjárhatóságit mindenképpen kérni fogom
5. Alnisa (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 8. 11:53

Van itt több lombikos fórum, oda érdemes benézni, a lányok tudnak tanácsokat adni, hogy 1-1 hormonnal-gyógyszerrel nem kezelhető eredményt, hogyan tudsz javítani (pl: AMH).

Illetve azért írtam az inzulinrezisztenciát is, mert arra meg diétázni kell.

4. Alnisa (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 8. 11:50

Már megkoptak az emlékeim, de mintha annak meg 300 alatt kellen lennie, de már nem vagyok biztos benne. Azzal nekem sosem volt gondom, így annyira meg sem maradt.


Amit javasolni szeretnék, hogy ha csak a nőgyógyásszal kezdesz, hogy ne engedd magad stimulálni átjárhatósági nélkül, illetve a férjednek legyen egy spermavizsgálat.

Felesleges hónapokig hormonkezelni (clostibegyt), ha pl nem vagy átjárható vagy a férjednek rosszak az eredményei.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Alnisa)
2022. febr. 8. 11:28
Köszönöm! Persze el fogok menni, csak amíg fogadnak addig is nagyon érdekel hogy mit tehetnék a jobb eredményekért. A prolaktinom is nem tudom nem e magad teherbeeséshez
2. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 8. 11:13

FSH nagyon nem jó, 12 felett már nem is vagy stimulálható(elvileg).


A hajhullás miatt érdemes lett volna pco irányába is vizsgálódni, 3 pontos cukorterheléssel inzulint nézni. Valszeg van egy kis inzulinrezisztenciád.


A reményt nem szabad feladni, de meddőségibe nagyon hamar el kellene mennetek, már nincs annyi időtök, hogy várjatok.

Illetve majd valószínű javasolni fognak átjárhatósági vizsgálatot, férjek spermavizsgálatot. Ezek a legalapabb dolgok.

2022. febr. 8. 10:30

Sziasztok! Ért valaki ehez a véreredményhez? A dokim majd 10 nap múlva fogad. Nagyon aggódom hogy nem jók ezek az eredmények. 40 éves vagyok, de még nem akartuk feladni a reményt hogy gyerekünk legyen. Az jött ki hogy az Amh alacsony, FSH magas. Az ellen mit tudok tenni? A prolaktin és a free tyroxyn nem lehetne jobb? 😢 Nem jön a baba, és a hajam fele eltűnt. Ezért kértem a vizsgálatot. Valaki esett teherbe ilyen eredménnyel?

FSH: 13.3 iu/L

LH : 9.3 iu/L

Ösztradiol: 117 pmol/L

Tesztoszteron: 1.24 nmol/L

Free Androgén index: 1.66

Prolaktin: 456 mu/L

Tsh: 1.8 mu/L

Free Tyroxin: 20.4 pmol/L

SHBG: 74.7 nmol/L

AMH: 0.45 ng/l ( ha jól számolom. Mert úgy volt megadva hogy 2.93 Pmol/L)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook