Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 26 hónapos kislányom jön nekem, ver, ordít - hogyan kezeljem? fórum

26 hónapos kislányom jön nekem, ver, ordít - hogyan kezeljem? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2010. júl. 13. 07:54
A gyerekek minket utánoznak, rendszerint vagy valaki olyat aki sokat velük. Szerintem ne kiabálj és ne üss vissza. Van egy műsor, a segítség szülő vagyok, szoktak benne nagyon jó dolgok lenni. Nézd meg ha tudod!!
2010. júl. 13. 07:51

Én is ezt tapasztaltam, ha kiabálok, visszaütök még tovább tart. DE valamit mégis kell reagálni. Két hete volt nálunk egy kislány, aki csapkodott és lökdösődött, az én lányom ezt játéknak hitte és azóta csinálja, de most már nem játékból.

Van olyan is hogy pl boltban idegeneket elkezd ütögetni és várja a reakciójukat, én meg persze égek.

2010. júl. 13. 07:51

Nálunk a "kiültetéses" módszer jött be, ha megüt leültetem valahová mondjuk két percre (általában a lépcsőre, mert onnan nem ér el játékokat), és nem mozdulhat onnan, aztán ha letelt a "bünti" (közben kitombolja magát), akkor elbeszélgetünk, hogy miért kellett ott ülnie, és mit nem szabad. Bocsánatot kér, ami kimerül egy pusziban és lehet folytatni a játékot.

Mostanra többnyire elég csak megemlíteni a lépcsőt és abba hagyja a rosszaságot.

2010. júl. 13. 07:50

Nekem is ezt csinálja a 2 éves fiam,ha valami nem úgy van, ahogy elképzelte.

Ráadásul még harap is, de nagyon durván :(

Próbálkozik, meddig mehet el :S Én büntibe teszem, hogy lehiggadjon, több-kevesebb sikerrel bejön.

5. f8db0709b8 (válaszként erre: 4. - Malika)
2010. júl. 13. 07:45

Ne kiabálj vele,mert azért kiabál.nekem a lányom 24 hónapos,ö 2 hónapja játsza ezt velem.Azt vettem észre,hogyha ütögeti az apját,apa csak nevet,Szóltam érte,hogy nem kéne,mertén nem nézem jó szemmel,hogy engem üt,rugdos a gyerek.

mióta nem emelem fel a hangom,csendesebb lett,de verekedni még verekedik.én visszacsapok kicsiket,aztán elvonul.

2010. júl. 13. 07:43
Kb. 2 hete kezdte. Ha kiabálok vele vagy visszaütök még jobban csinálja. Sokszor szabályosan belémköt, a semmiből is hisztit csinál. Ha van rajtam sapka az a baj ha nincs az a baj eset.
2010. júl. 13. 07:39
Ez csak mostanában jellemző rá, vagy már előbb is előfordult?
2010. júl. 13. 07:39
Kicsiket üss neki vissza..nincs jobb ötletem.De ezt ne szokja meg.
2010. júl. 13. 07:33
26 hónapos kislányom jön nekem, ver, ordít - hogyan kezeljem?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook