Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 25 napom van, hogy csinos legyek! fórum

25 napom van, hogy csinos legyek! (beszélgetős fórum)


29. Anaxunamuna (válaszként erre: 28. - Aquatica)
2013. máj. 10. 22:53
Ezt miért nekem írtad? :) (Gondolom véletlen volt) Nekem meg végképp nincs gondom a súlyommal. Csajok, ne a mérleget nézzétek, hanem a tükörnek higgyetek! De most már kiváncsi vagyok, hogy Patrícia hol is tart! :)
28. Aquatica (válaszként erre: 23. - Anaxunamuna)
2013. máj. 10. 19:32

az én súlyom pont jó, ezt nem én csináltam hanem az unoka tesóm, aki 20 éves volt, sokat tornázott,

szaladt, ugrókötél, és káposzta leves, mellette pedig evett, mást is csak ugye mindent mértékkel, de biztos benne van a kor is h tök fiatalon csinálta, amúgy tartja a súlyát azóta is, 75ről ment le 60ra.

és mondom tornázott mellette, és odafigyelt az étkezésre.

2013. máj. 10. 19:24
A csinosság nincs öszefüggésben a karcsúsággal. Te is fogalomzavarral küzdesz. Van 25 napod, hogy vékonyabb legyél, nem csinosabb. Csinos akkor leszel, ha mindehhez szépen felöltözöl, ízlésesen kisminkelsz, és belövöd a hajad. Ezt egy duci is meg tudja csinálni, s máris csini lesz.
2013. máj. 10. 18:57
ja és a lényeget kihagytam: semmi kenyér, krumpli, cukor és tészta. Minden más jöhet, de pld. rizsből is csak max délben és nem sokat.
25. Iculi71 (válaszként erre: 21. - Aquatica)
2013. máj. 10. 18:56
Iszonyatosan egészségtelen 2 hónap alatt 15 kilót fogyni.... és senki ne gondolja hogy egy ilyen hirtelen súlyvesztés megmarad. Amit az elején írtál, majdnem jó. Az én biztos módszerem: napi 5x enni, reggelit bőségesen, ilyenkor lehet kicsit "rosszalkodni" (bár ha 25 napod van, akkor inkább egyáltalán ne rosszalkodj), 10 óraira gyümölcs vagy joghurt, rendes ebéd, nagyon kevés vacsora. fél 6 után semmi. Sok-sok víz! Gyümölcsöt délután soha ne egyél... hadd ne részletezzem miért, a lényeg hogy nem jó. És TORNA!!! anélkül nem megy. Így kb. a te testsúlyodból leadhatsz 3 kilót és az pont elég is, ha tornázol, mert többnek fog látszódni a fogyás. Sok sikert!
2013. máj. 9. 09:14

Ettől a tekercseléstől jó lehet utána a bőrötök..:)


Nem a vizet kell kihajtani hanem a zsírt. Nem vagytok ti testépítők, hogy már csak a vízkihajtás maradjon mint következő lépcsőfok.

23. Anaxunamuna (válaszként erre: 1. - Patiricia)
2013. máj. 7. 18:43

Szia!


Hátha még nem késő! :) Mozgás és diéta mellett kiegészítésként jól jöhet, ha szaunázol. Még jobb az infraszauna. De mértékletesen, viszont ha magas a vérnyomásod, akkor inkább ne! Beindítja a fogyást, a bőröd is szép lesz tőle. Utána hidratáld magad kívül-belül. Ha esetleg nem megoldható anyagi okokból, akkor tekercseld be magad fóliával torna/edzés előtt. Kényelmetlen, de jól izzaszt az is. Ezek mind arra jók, hogy a bőr alatt "megülő" felesleges vizet kihajtja. Ihatsz mellette csalánteát is, bár valahol olvastam, hogy nem mindenkinek szabad (talán nem bírják valamiért). Tudom, hogy kevés az időd látványosabb eredmény eléréséhez, de a próbát szerintem megéri :)

2013. máj. 7. 08:46
Rubint Réka minden nap :D
2013. máj. 4. 23:22

káposzta leves, -15 kg 2 hónap alatt.

+torna:)

20. Aquatica (válaszként erre: 8. - Bettiiyy)
2013. máj. 4. 23:21
ezek kicsit ducik, nem csinosak:P.
19. nvidia (válaszként erre: 18. - Epoxy)
2013. máj. 3. 13:35

almanal kevesebb ch van az ananaszban , es az eperben is .

Az alma becsapos dolog .

18. epoxy
2013. máj. 3. 13:08
Gyümölcsöt és zöldségfélét alapjában véve bármennyit. Lehetőleg vegyes salátának, legfeljebb kevés olivaolajjal és cukor nélkül (ha csak édesen jó, akkor édesítőszerrel). Nem majonézzel és tejföllel! És nem gyümölcskonzervből! Édemes megcsinálni egy napi adagot, és ha kísértésbe esnénk csak enni belőle néhány falatot. Persze nem a kifejezetten édes (vagy sok keményítőt tartalmazó) gyümölcsöket/zöldségeket kell preferálni! Ajánlottak: alma, körte, birsalmaa, sárgarépa, cékla, leveles saláta, zeller, karalábé. Keülendő az édes szőlő, födieper, dinnye, ananász, aszalványok, burgonya. És ezekhez sok sovány hús/hal párolva. (Halból ne a kövér, tenyésztett fajtákat válasszuk!)
17. epoxy
2013. máj. 3. 12:41

Enyi semmi jóra nem elég, csak valami egészségkárosodás beszerzésére.

Kell egy elég szigorú (és következetes) diéta, de semmilyen alapvető tápanyag, vitamin nem maradhat ki(talán elég jó a 90 napos), és ha éhesek maradunk sem nassolunk (jót tesz egy pohár ásványvíz, ha ilyen vágyunk támad)

Kell rendszeres, de nem hirtelen erőltetett testmozgás (pl. futás, idősebbeknek kényelmes, de kiadós séta)

16. 86433b7c74 (válaszként erre: 1. - Patiricia)
2013. máj. 3. 12:35

Na de milyen gyümölcsöt és mennyit?

Sok gyümölcs tele van cukorral.

15. kszb (válaszként erre: 7. - Patiricia)
2013. máj. 3. 12:27

nagyon csinik, de azért tényleg akad felesleg :) Viszont őket az is csinossá teszi, h látványosan jól érzik magukat a bőrükben. Ha te nem, akkor változtatni kell, és csinosodni! :)

Első lépésen, az elhatározáson már túl vagy! Már csak a megvalósítás van hátra :)

Sokan rontják ott el a dolgot, ahol most te is akartad. Rövid idő alatt akarnak világot megváltani. Így nme fog menni :) És csak jojozni fogsz :) Meg hamar fel is adod, ha kiéhezteted magad...

14. kszb (válaszként erre: 9. - Patiricia)
2013. máj. 3. 12:24
az durva is, és utána rohamtempóban többet fogsz visszaszedni! Inkább vmi ésszerű, hosszútávon is tartható dologra állj rá, + természetesen sport ezerrel! :)
13. kszb (válaszként erre: 5. - Patiricia)
2013. máj. 3. 12:23

alkati kérdés :) Ha szerencsés vagy, igen :)

Van, akin 1-2 kg leadása is látszódik, főleg, ha sportol is. Van, akinek min. 5 kg-tól kell megszabadulnia ahhoz, h látszódjon.

Milyen elrendezésű rajtad a felesleg? Egyenletes, vagy 1-1 helyre koncentrált főleg?

2013. máj. 3. 12:22
Sok sikert!
2013. máj. 3. 12:22

Hát 25 nap tényleg nem sok, de ha napi rendszerességgel mozogsz, akkor szerintem elindulhat valami! az hogy nem eszel 6 után az jó, már az is számít valamit!

Lehet, hogy 5-6 kg nem fog lemenni, de elindulhat!

Az az igazság, hogy általában a kevés súlyfelesleg megy le a legnehezebben...

akin 20-30 kg van, arról az első időkben csak úgy olvadnak le a kilók!

Szerintem is csinos vagy, ha azokat a képeket veszem alapul... de persze az ember saját magán érzi, hogy csinos-e vagy sem!

Rám is mindenki azt mondja, hogy csinos vagyok, engem mégis zavar az 5-6-7 kg-m!

2013. máj. 3. 12:22

Milyen az a 13 napos diéta?

Szerintem próbáld meg a kalória számolást, meg a sok mozgást, és égess el minél több kalóriát egy nap. Kaloriabazis.hu oldal pl. jól használható, be tudod írni, hogy mit ettél, mit mozogtál, beállíthatod a dátumot, mint cél és h addig mennyit szeretnél fogyni, így kontrállálni tudod magad.

9. Patiricia (válaszként erre: 8. - Bettiiyy)
2013. máj. 3. 12:18

:)


Én nem érzem jól magam így. Azért kellene fogynom leginkább.


25 nap nem tudom, mire lesz elég...

Talán kipróbálom a 13 napos diétát...

8. Bettiiyy (válaszként erre: 7. - Patiricia)
2013. máj. 3. 12:14

Nagyon csinosak! Szerintem semmit sem kell fogynod.

Előnyös ruhákkal is tudsz pár kilót letagadni. :)

2013. máj. 3. 12:11

[link]


Kb így nézhetek ki, mint ők.

6. Patiricia (válaszként erre: 4. - 342402de6d)
2013. máj. 3. 12:09

Kár, hogy nem látsz. :D


Nem olyan lányok közé tartozom, akik 50 kg-osak, és nem esznek, mert kövérnek tartják magukat.

Én tisztában vagyok magammal, van önkritikám, és látom, hogy híztam egy csomót.

Ezért kén pár kg-ot fogynom, és hogy jól érezzem magam a bőrömben.

5. Patiricia (válaszként erre: 3. - Kszb)
2013. máj. 3. 12:07
Látszódni fog rajtam? :)
2013. máj. 3. 12:07
Pont jó vagy így ahogyan vagy!
3. kszb (válaszként erre: 1. - Patiricia)
2013. máj. 3. 12:07
csodát tenni nem lehet ennyi idő alatt, de el lehet indítani a folyamatot.
2. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Patiricia)
2013. máj. 3. 12:06
Igen lehet. :) :D
2013. máj. 3. 12:05

Sziasztok.


25 nap múlva megyek egy táborba, és addigra szeretném rendbe szedni magam mind külsőleg, mind belsőleg.


7 éve versenyszinten sportolok, röplabdázom, de sajnos van rajtam súlyfelesleg és ettől szeretnék megszabadulni.

172 cm vagyok, 73 kg, egy kis izom is van, de látszik rajtam, hogy a kelleténél több kiló van rajtam.


Szerintetek hogyan tudnék fogyni mondjuk 5-6 kg-ot?

Jelenleg nem eszem este 18:00 után, rengeteget iszom vizet, és már nem nassolok, maximum gyümölcsöt. :)


25 nap alatt lehet "csodát" tenni? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook