Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 2012 minimálbér :( fórum

2012 minimálbér :( (beszélgetős fórum)


11. a0c1361e44 (válaszként erre: 10. - Hné80)
2011. nov. 26. 08:57

A 20 milliós festmények ára legalább 2 család lakására elég lenne. A világítás áráról ne is beszéljünk, hogy mi mindenre.

Persze nekik kell a szép és jó, de sokan egy festést nem tudnak kifizetni, mert már esetleg a festékre sem telik, nemhogy festményre.

Felőlem csinálhatnák, de ne más kárára. Legyen tele a zsebük úgy, hogy ne tőlünk vegyék el, de így...

10. Hné80
2011. nov. 25. 22:38
440 millióért parlament kivilágítás. 20.millióért festmény és még ki tudja mire költenek odafönt az okosak, de az iskolákba nincs a gyerekeknek fűtés meg kaja...
9. gne2
2011. nov. 25. 22:07

Az a baj, hogy amíg odakerülnek, kiirtódik belőlük a tisztesség morzsája is. Hiába papolnak, mindegyik csak addig nézi embernek a választókat, amíg odateszik nekik az x-et. Aztán még azt is elfelejtik, hogy honnan jöttek és MIÉRT vannak ott! Nagyon mérges lettem, hogy amíg az ország a kakiban csücsül, az embereket maximálisan kizsigerelik, addig számukra csak a saját dolgaik az elsődlegesek! Az ország nagy többsége egy év alatt nem kap annyi fizetést, mint amit honatyáink költségtérítésként zsebre tesznek.


Szinte minden adókedvezményt eltöröltek amit egy becsületesen dolgozó ember kihasználhat, aztán csodálkoznak, hogy a feketegazdaság virágzik, és sokan a segélyből akarnak megélni?! Megéri így dolgozni?!


Elnézést kérek a topikindítótól az offért.

8. 3da8f53e4a (válaszként erre: 7. - Gne2)
2011. nov. 25. 20:46

...mondasz valamit!

Kötelezővé tenném nekik az közig.alapvizsgát és ha ez meg van, azután indulhatna csak a választásokon. Munkahelyét megtartva, ingyen és bérmentve. No juttatás, no tiszteletdíj. Lehetne rajtuk spórolni!

7. gne2
2011. nov. 25. 20:43
Demagóg lesz amit írok. De mi lenne, ha a minimálbérrel megegyező tiszteletdíjat kapnának honatyáink, vagy netán megtiltanák nekik az álláshalmozást? Ha valóban annyiból kellene megélniük, mint az ország átlagos lakosainak? Annyit kapnak egyetlen bizottsági tagságért, mint egy közalkalmazott éves fizetése. Csoda, hogy állandóan vizsgálóbizottságokat állítanak fel?!
2011. nov. 25. 20:20

Megszűnik az adójóváírás, így kevesebb lesz valóban.

A franc esne beléjük!

Hallottam ma egy beszélgetést, ahol a cégvezető azt mondta, hogy a 290 ezer alatti bruttó béresek után a cég igényelhet kedvezményt. Megkérdeztem, hogy ha megigényled, akkor az ezalatt keresőknek adod? Azt mondta, dehogy!

5. 3da8f53e4a (válaszként erre: 4. - Szehenza)
2011. nov. 25. 20:18
br 108.000.-Ft lesz a minimálbér? én még nem olvastam sehol....
2011. nov. 25. 20:16
ahogy kiszámoltam a száznyolc ezer ebben az évben 89 ezer, jövőre meg 80 ezer lesz...igen elkeseredtem
2011. nov. 25. 20:15
hol hallottad,es mennyire valtozna??
2011. nov. 25. 20:14
illetve amit megkapunk belőle....
2011. nov. 25. 20:13
tényleg lehetséges, és eldöntött, hogy jövőre kevesebb lesz a miniálbér????

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook