Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2012 februári babák fórum

2012 februári babák (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
557. d'moni
2011. jún. 11. 09:44
Én barackot reggeliztem, de az is felböffen...
2011. jún. 11. 09:42
Huu Csajok,ma nekem is nagyon hányingerem van.Reggeliztem,de kár volt. Brrrr...
555. d'moni
2011. jún. 11. 09:34

Sziasztok csajok!

Visszaolvastam az írásokat :)

Jó ez a társaság!

Én valamelyik nap panaszkodtam Vikinek, hogy nem érzek émelygést és tessék, aznap este óta tiszta rosszul vagyok. Hétfő óta nem bírok enni és ma rá álltam a mérlegre, -1kg.


Már csak 5 nap és doki.


A munkás témához annyi, hogy én 100 körül és felett vittem haza minden hónapban már évek óta, de sajnos leépítés volt, megszorítások és rám esett a választás. A főnököknek a popsinyaló (szépen kifejezve) emberek kellenek, nem az aki szívét lelkét beleteszi a munkájába és lelkiismeretes. Mindenhol minimálbért akarnak adni.

554. d'moni (válaszként erre: 545. - Ce53b9ff5e)
2011. jún. 11. 09:25
Jaj de szép! meg is könnyeztem
553. d'moni (válaszként erre: 528. - Monyó58)
2011. jún. 11. 09:19
én valamelyik este egy bögre tejet akartam meginni, de az sem sikerült, még a felét sem bírtam meginni...
552. Impopo
2011. jún. 11. 09:16

Szép reggelt mindenkinek!


Tegnap este hugicámmal és a berátjával elementem egy kicsit kikapcsolni az agyam. Sikerült is. Annyira boldog vagyok, mert tesóm barátja tőlem kért segítséget, hogy gyűrűt válasszak. (kavicsos gyűrűt) Juhuhu!!! Annyira örülök nekik! Nalatok volt meglepetés lánykérés? Nekem egy wellneshétvége keretében kérte meg a kezem a szobában. Ha van valami jópofa ötletetek várom szeretettel.


Wixyke: A levél nagyon aranyos ötlet a baba első fényképével.

A történet amit leírtál pedig nagyon cuki. A férjemmel azon szoktunk viccelődni, hogy sok buta gyerkőc nem válasz minket, mennyire buták. Ettől szeretőbb családba nem kerülhetne.


Látom mások is párjuk nélkül töltik az éjszakákat. Rám ilyenkor a 2,5 kg-ot nyomó hatalmas vérebem vigyáz. :-)


eva215: nem csak a terhestp, az összes tp már csak 50%.


A fizukról meg csak annyit, hogy az egyik munkahelyemen 80e-ért milliókért feleltem teljes vagyonommal. 10 hónapig bíztam, az egészségem volt a tét. Az egyik reggel sírva ébredtem, mert vissza kellett mennem oda dolgozni.


Most azt hiszem ennyi.

551. eva215 (válaszként erre: 549. - Monyó58)
2011. jún. 11. 08:45
Csatlakozom az éjszakát párszor egyedül töltő kismamákhoz. :) Ahogy ismerem magam, biztos akkor kezdek el majd szülni, mikor nem lesz itthon a párom...:)
550. ce53b9ff5e (válaszként erre: 549. - Monyó58)
2011. jún. 11. 08:31

akkor te is sokszor vagy éjjel egyedül és aztán gondolom alszik ilyenkor a párod.Az enyémnek is 6 éjjelese van kb egy hónapban.


Örülök,h tetszett,sirat fogd a hormonokra:-)

2011. jún. 11. 07:38

Jó reggelt hétig aludtam, megjött a Szerelmem. OMSZ nál dolgozik és este héttől reggel hétig volt. Csoda, hogy most eddig bírtam aludni :)

Eleve pityergős vagyok...Viki most Neked is sikerült könnyekre fakasztanod...De köszi szép volt :)

548. ce53b9ff5e (válaszként erre: 546. - Eva215)
2011. jún. 11. 07:09

én is igy voltam, hogy nem akartam öket sokkolni,hogy par honapra (mondjuk2-re uj tanitonenit kapnak)

és igy elmentem februarban.


Akkor palacsintara fel,nalunk ma "lightos" csülök lesz:-))a zuram kedvence:-))


Szep Napot Nektek!!!

547. eva215 (válaszként erre: 545. - Ce53b9ff5e)
2011. jún. 11. 07:08
Nem ér könnyeket csalni kora reggel hormonoktól zavart kismamák szemébe!! :)
546. eva215 (válaszként erre: 544. - Ce53b9ff5e)
2011. jún. 11. 07:05

Jó reggelt neked is! :) Köszi a választ, és megértelek a munkád szempontjából. Én mondjuk felsősöket tanítok, és néha a falra mászom tőlük, de azért szeretem őket, van köztük egy osztály, ami pl. az enyém...és jövőre lesznek nyolcadikosok, szóval ezért különösen nehéz a döntés. De nem akarom őket otthagyni a pályaválasztás közepén, így talán jobb, ha már nem is én kezdem el velük.


Szerintem nagyon aranyos ötlet a levélben küldött UH-kép :) Ma már olyan ritkán küldünk igazi levelet. Ez lenne a babócád első üzenete nekik. :)


Még én se tudom, hogy mondjam meg a szüleimnek, de én még várok mindenképp. A tesóméknál nehezen jött össze a babóca, és most sikerült nekik, alig 4 hét lesz az ő és a mi gyerkőcünk között. Ők elmondták már a szülőknek, de én úgy éreztem, furin jönne ki, ha másnap én is felhívok mindenkit, hogy "Nálunk is ez ám a helyzet". Azt hiszem megvárom a 12.hetet. Persze egy-két barátnőt muszáj volt beavatni...:)


Jaj, annyit írtál a palacsintáról tegnap, hogy ma én is csinálok párat!!!


Már csak három nap, és megnézheted a babád! :) Kitartás!

2011. jún. 11. 06:54

még valami Nektek igy ma:-))


Egyszer egy gyermek megszületni készült, és így szólt az Istenhez:

"Azt beszélik, holnap leküldesz a Földre, de hogyan fogok élni ott, hisz kicsi és védtelen vagyok?"

Isten azt válaszolta:

"A sok angyal közül kiválasztottam neked egyet, aki várni fog téged és vigyázni rád."

"De itt a Mennyországban nem csinálok mást, csak énekelek és mosolygok.

Erre van szükségem, hogy boldog lehessek" - mondta a gyermek.

Isten így felelt:

"Az angyalod mindennap fog énekelni neked. És érezni fogod a szeretetét, és boldog leszel."

"És hogyan fogom megérteni az embereket, ha nem értem a nyelvüket?" - kérdezte a gyermek.

"Az könnyű! Az angyalod meg fogja tanítani neked a legszebb és legédesebb szavakat, amiket valaha is hallani fogsz, és az angyalod türelemmel és gondossággal meg fog tanítani beszélni" - válaszolta Isten.

A gyermek felnézett Istenre és így szólt:

"És mit fogok tenni, ha veled akarok majd beszélni?"

Isten rámosolygott a kisdedre és azt mondta:

"Az angyalod össze fogja tenni a kezeidet, és megtanít imádkozni."

A gyermek kissé szomorúan folytatta:

"Úgy hallottam, hogy a Földön rossz emberek is vannak. Ki fog engem megvédeni tőlük?

"Az Isten megölelte a gyermeket és azt válaszolta:

"Az angyalod óvni fog téged akkor is, ha az az élete kockáztatásával jár."

A gyermek elszontyolódva nézett maga elé és így szólt:

"De mindig bánatos leszek, mert nem láthatlak téged."

Isten ismét megölelte a gyermeket:

"Az angyalod mindig beszélni fog neked rólam, és meg fogja mutatni, hogyan juthatsz vissza hozzám, habár én mindig melletted leszek."

Ekkor, bár nagy békesség volt a Mennyben, már hallani lehetett a földi hangokat. A gyermek sietve kérdezte:

"Istenem, ha most mennem kell, kérlek, áruld el nekem az angyalom nevét!"

És ekkor Isten így válaszolt:

"Az angyalod neve nem fontos. Egyszerűen így fogod hívni: Édesanya!"

2011. jún. 11. 06:50
Milyen jol elirogatok Nektek igy kora reggel:-))
2011. jún. 11. 06:50

és azon gondolkodom,hogy-hogyan mondjuk el a nagyzsülöknek a johirt..


Ami eszembe jutott,h ha csinal uh-t es kapok kepet,akkor azt lefotozni,nyomtatni es egy level kisereteben feladni postan...


nem akarom skype-on...


-de az azert kicsit durva lenne,ha 12 hetesen megyünk haza es addig nem szolnank es mennenk haza pocakkal,nem?:-))

2011. jún. 11. 06:45

jajj,uugy várom a keddet.

Olyan boldog vagyok:-)))

541. ce53b9ff5e (válaszként erre: 539. - Eva215)
2011. jún. 11. 06:39

AMikor terhes lettem valahogy egészen megvaltoztam. Tudod,en masodikosokkal voltam ,szoval also tagozat. DE velük együtt kell rohanni,neked jönnek, v.Na es csomo jarvany volt akkor,es sokszor köhögtem,beteg voltam.Öszinten szolva alig vartam,h félév legyen az egyik reszböl.A másikbol meg uugy szerettem öket.Ök voltak az 1. osztalyom és szerettük egymast.Nagyon sirtam,amikor eljöttem,tudtam,hogy nem megyek vissza,es lezarom életem gyöei korszakot.

Milyen kint? Sokkal nyugodtabb az élet,mint otthon, a kisember is megél es ,ami durva az árak nem drágábbak,mint otthon,sööt.

En meglepodtem.


Es delutan hazaertem,rögtön lefeküdtem,aludtam vagy 2 orat,aztan nekialltam a jo kis oravazlatoknak,javitasoknak. Jaja, jo buli:-))

540. eva215 (válaszként erre: 538. - Katkamamusz)
2011. jún. 10. 22:23
Szia! Megnéztem a babócás képeid, aranyosak!Jaj, már nagyon izgulhatsz! :)
539. eva215
2011. jún. 10. 22:19

Lányok!Ez tényleg igaz, hogy csak a fele fizut kapod, ha terhesen táppénzre mész? Viki te hogy bírtad a tanítást állapotosan? Tudom, hogy kettőre itthon vagyunk, mi tanárok, de én van úgy,hogy este nyolcig-tízig még dolgozom (dolgozatok, felkészülés az órára stb.). És az az állandó stressz...mert azért sok mai kamasz nem egy leányálom...:( Szóval én eddig úgy terveztem,hogy szeptembertől kiíratom magam, de most elbizonytalanodtam. Egyébként milyen kint élni Viki? Szereted?


Sokan írták itt, hogy nem volt tünetük, nekem se volt eddig szinte semmi, csak fáradtság, meg ma du. eléggé émelyegtem. Anyum azt mondta, hogy neki sem nálam, sem az öcsémnél nem volt hányingere. Mégis mindketten egészségesek lettünk! :) Szóval ne aggódjatok! Bjuli, én is pont ezt éreztem, mármint megijedtem, mikor nem volt már hasfájásom, de rendben volt minden. Legalábbis tegnap még megvolt a picur!


Jó éjt mindenkinek, meg jó reggelt persze, aki csak szombaton olvassa ezt!

2011. jún. 10. 22:05
Lányok! Bocs, hogy bepofátlankodtam közétek, de annyira jó, hogy megtaláltam két régi fórumtársat is itt! Mindenkinek sok sikert kívánok! Aki már pozitívat tesztelt, annak kellemes babavárást, aki még teszt előtt van, annak pedig szorítok!
2011. jún. 10. 22:03
Jóéjt mindenkinek Csajok!!!
536. Katkamamusz (válaszként erre: 535. - Bujuli)
2011. jún. 10. 22:00
Ez lehet mindkettőnek az előjele! Nyugi, ne stresszelj!
535. bujuli (válaszként erre: 534. - Katkamamusz)
2011. jún. 10. 21:53
Köszi, legyen igazad. Sajnos most meg pont az az érzésem, mint a menszik előtti estéken szokott: nyilalló derékfájás, pattanás a fejbőrön, kicsit fájdogál a pocim. Mostmár nagyon aggódom...
534. Katkamamusz (válaszként erre: 525. - Bujuli)
2011. jún. 10. 20:51
Megértelek, hidd el! Ha valaki tünetmentes volt az elején, az én voltam! Minden nap bebeszéltem magamnak, hogy biztosan elhalt megint a babám. Aztán egyszer megérkezett a hányás, de nagyon durván, viszont azon kívül nekem semmi más tünetem nem volt a mai napig! Nem volt mellfeszülés, álmosság, görcsök, nyillalások, semmi! A 23. hétben vagyok. Hidd el, nem törvényszerű, hogy szenvedni kell a tünetektől! :)
2011. jún. 10. 20:48
én búcsúzom Kismamik,aludjatok jól!
532. Katkamamusz (válaszként erre: 516. - Pammy)
2011. jún. 10. 20:44
:) Most nem olvasom vissza a beírásokat! Hol jársz most?
2011. jún. 10. 20:41
:-))
2011. jún. 10. 20:38
Benne vagyok simán :)
529. ce53b9ff5e (válaszként erre: 528. - Monyó58)
2011. jún. 10. 20:33

:-)


nem baj,majd miutan megszületnek a baok meg picit cseperednek nyitunk egy lefogyunk terhesség utan forumot:-DDD

2011. jún. 10. 20:32
úúúú megittam fél liter mizos kakaót...és kész vagyok...de mindig enni akarok...nem tehetek róla :)
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook