Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2012 februári babák fórum

2012 februári babák (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
617. ce53b9ff5e (válaszként erre: 615. - Hugica)
2011. jún. 11. 20:48
Hát el ne menj innen:-))!
616. KissnéNiki (válaszként erre: 614. - Ce53b9ff5e)
2011. jún. 11. 20:48

Viki te hol laksz???


Jah, múltkor nem válaszoltam és este jutott eszembe...azt hiszem te kérdezted...Ócsán lakom, Pest megye...kb 40km Budapesttől!:)


Rólam még: 28 éves vagyok, 12 éve vagyok együtt a párommal és februárba lesz 7 éve hogy házasok vagyunk!!:) 22voltam amikor először szültem....

615. hugica
2011. jún. 11. 20:47

Viszont ha igaz, hogy 54 napos vagyok, azaz rendesen kb. 10-16 nap között hoztuk össze, akkor nálam a szülési időpont januárra esik. (jan.25)


De ha nem haragudtok meg akkor itt maradnék köztetek. Persze ha engeditek.????

614. ce53b9ff5e (válaszként erre: 612. - KissnéNiki)
2011. jún. 11. 20:45
én kivancsi vok itt mi lesz.Itt nincs védönö.A szülés is maskent van. A bábánál szülsz,a doki csak a finishre megy meg persze,ha baj van.
613. hugica (válaszként erre: 607. - Ce53b9ff5e)
2011. jún. 11. 20:45

Köszike!


Valahogy mi is éreztük már, csak furcsa, hogy a 41. napi negatív. Pedig már a 18. naptól érzem a hasbizsergést, meg szurkákat. És a 3 hete magas hő is gyanús volt nagyon. Lehet nálam későn kezdett el termelődni a hormon.


Én is palacsintát sütöttem ma.Meg lecsót főztem.

Délután 2-kor ebédeltem, azóta 1 barack, és 3 szem cseresznye, és nem is vagyok éhes.

612. KissnéNiki (válaszként erre: 606. - Hugica)
2011. jún. 11. 20:43

Először nődoki..aztán ha van papír azzal mész a kiskönyvért a védőnénihez...vérvétel, háziorvoshoz ekg, fogászat kontroll

De mindent elmondanak részletesen...nálunk a védőnő még a ruházkodásról is dumál!!!

611. ce53b9ff5e (válaszként erre: 608. - KissnéNiki)
2011. jún. 11. 20:43

tegyél:-)


nekem is latszik kicsit,azaz kezd gömbölyödni. Ez még az,h masra is lehet fogni,de..de

610. Monyó58 (válaszként erre: 585. - Hugica)
2011. jún. 11. 20:41

Jajjjj de jóóóóóóóóóó :)))))


Örülök nagyon :)

2011. jún. 11. 20:41
óeők= ülök :):)bocsi...:)
2011. jún. 11. 20:40

Csajok, ha engem most látnátok...itt üéök hátradőlve...naci kigombólva ás olyan a hasam mint aki kb 4 hós terhes!!:):)

Nagyon durva!!!:) Mondjuk én a gyerekekkel a vége felé olyan voltam mint aki 3.-as ikreket vár!!

Kár hogy ide nem lehet képet feldobni!!:( Majd teszek a profilomba!!:)

2011. jún. 11. 20:40

Hugica érezteeeem!!!Gratulaaaa!!!:-))úgy örülök!!!Kivancsi vok hány hetes is vagy tul.képpen:-)))!!!


Ma én is jó szarul voltam egész nap. Megérkezett az émelygés és a hányinger a falánkság után. Megettem a reggelimet és azt hittem viszont látom. Szerintem csak azért nem hanytam,mert nem vok egy hanyos tipus. Akkor tegnaprol maradt krumplisteszta meg sali,gondoltam még tegnap megeszem én azt ma is..hát ahogy nyitottam a hütöt es megcsapott a szaga...ugy be is csuktam,a ferjemnek ki kellett öntenie es elmosnia,mert rosszul voltam töle. Szerencsere megtette:-)!

Aztan ebédre csak levest ettem, aztan ramjött az ehes vok,megettem 2palacsintat,hat asszem csak egyet kellett vna,m ettöl is rosszul lettem.NAde aztan kimentünk epret szedni es ez mindenemnek jot tett,még lekvart is föztem es egy üveg szörp is lett:-)

Most este megint volt hanyingerem.

Olyan jo,hosszuhetvege van,apa hetfön is itth.és aztan végre kedd...

606. hugica (válaszként erre: 604. - KissnéNiki)
2011. jún. 11. 20:39

Rutinos mami. Kérdezek párat:


Az elkövetkező hetekben milyen orvosi dolgok vannak? Mit kell szedni? ...stb. Tudod a hasznos dolgok.

605. hugica (válaszként erre: 603. - Eva215)
2011. jún. 11. 20:38
Köszi a tippet, így fogom csinálni.
604. KissnéNiki (válaszként erre: 600. - Hugica)
2011. jún. 11. 20:37
Nekem van 2 halvány pozitív tesztem...mostmár az uh várom!!:)
603. eva215 (válaszként erre: 600. - Hugica)
2011. jún. 11. 20:36
Én is csináltam vagy hármat még mire a dokinőhöz jutottam. :) Egy tipp, ha gondolod: én 2 nap után csináltam egyet direkt délután, az persze halványabb lett, mint az első reggeli, de tudtam,hogy így lesz a hcg "napközbeni ingadozása" miatt. 3 napra rá újra csináltam egyet délután, akkor, mikor tudtam, hogy csak egy órája pisiltem, és ittam is, és már erős lett a csík. Így "tesztelgettem", hogy tényleg emelkedik-e a hcg szintem, merthogy délután és "hígan" nem olyan magas, csak ha már ugye eleve több van belőle. Na, ez egy kicsit zavaros lett, de remélem, érted.
602. hugica (válaszként erre: 598. - Eva215)
2011. jún. 11. 20:36

Nálam is csak nagyon ritka olyan furcsa érzés, gondolom ez lehet az émelygés (sosem szoktam rosszul lenni, szerencsére nem vagyok beteges, és nagyon ritka ha fáj valamim, hányni meg kb. 15 éve sikerült utoljára, de jó lenne, ha ez így is lenne:-))

Ami feltünt nekem, hogy kb. 1,5-2 hete minden reggel 7:30-8 óra között mennem kell wc-re, aminek nagyon örülök, mert sajna heti 2-3-szor ha sikerült korábban.


Nálam a munkahelyen is majd csak 1 hónap múlva lesznek beavatottak, hacsak rá nem jönnek hamarabb.

601. KissnéNiki (válaszként erre: 598. - Eva215)
2011. jún. 11. 20:33

Nálam is ez a helyzet...ennék de semmi sem izlik és mindentől émelygek!!:(

Nekem nagyon fáj a cicim néha a pocim is kicsit!!:( És sajna már most van olyan gatyám ami igenis szorít!!

De nem csodálkozom...alacsony és sovány vagyok...

600. hugica (válaszként erre: 597. - KissnéNiki)
2011. jún. 11. 20:31
Én is félek azért kicsit, hogy ne legyen semmi baj, és majd két nap múlva akarok még egy tesztet csinálni.
599. KissnéNiki (válaszként erre: 595. - Hugica)
2011. jún. 11. 20:30
Tuti!!! Nekem tegnap apukám majdnem sírt....4.unokája lesz!!:):)
598. eva215 (válaszként erre: 589. - Hugica)
2011. jún. 11. 20:29

Igen, én is elmondtam pár kolléganőmnek, velük azért könnyebb megbeszélni az aggodalmakat, tüneteket stb. (imádott párom nem a szavak embere, ha érzelmekről van szó, ő máshogy fejezi ki őket, meg nem is olyan parás, mint én), meg így nem kínos, ha kímélem majd magam. (pl. nálunk alakítják át a sulit, be kéne szállni a cipelésbe is, hát én így a "beavatottak" segítségével ezt talán megúszom).

Én egyébként pont ma vagyok a 6. hét 1.napján, ha igaza volt a dokinak (csütörtökön voltam). Tünetek: mellfeszülés, fáradtság, néha émelygés, de a nap bármely szakaszában lehet, és nem tudom, hogy ez már az e igazából, vagy csak érzékenyebb a gyomrom. Ja meg az "ennem kell, de semmi se ízlik igazán" érzés. Neked? Poci még szerintem nem látszik ilyenkor, nyugi. De majd az anyukák segítenek ebben, én igazából nem értek ehhez. Még. :)

597. KissnéNiki (válaszként erre: 593. - Hugica)
2011. jún. 11. 20:29

Első babát mi is uh képpel jelentettük be!!:):)A másodikat a versel a harmadik pedig zokni!!:):)


Hát elvileg még csak 7 hetes lesz!!:):)

Hát nem tudom most nagyon parázok, hogy minden okés e!!?? Egyiknél sem voltam ilyen parás!!

Már várom hogy február legyen...szülés oké...de a kilenc hónapot nem nagyon szeressem!!:D:D

596. hugica (válaszként erre: 592. - KissnéNiki)
2011. jún. 11. 20:28

Köszönöm.


És én is neked, meg mindenkinek Gratulálok.

595. hugica (válaszként erre: 591. - KissnéNiki)
2011. jún. 11. 20:26

:-)))))


Én már érzem, hogy el fogok érzékenyülni a bejelentéskor.

594. KissnéNiki (válaszként erre: 576. - Eva215)
2011. jún. 11. 20:25

Nekünk akkor volt esküvőn amikor 6 hónapos terhes voltam!! Februárban volt...óriási nagy menyasszonyi ruhám volt:):)igazi "hercegnős"...és déltől végig mulattam az egészet másnap reggel 6.-ig!!:):)

Volt menyasszonytánc is...:)

Minden okés volt!!:)

593. hugica (válaszként erre: 590. - KissnéNiki)
2011. jún. 11. 20:25

Te már akkor rutinos vagy.Már én is agyaltam ezen, hogy -hogy kéne majd tudatni a nagy hírt? Borítékban egy uh kép? Még van 4 hét. Nálunk első unoka lesz mind két részről. Szóval biztos óriási lesz a hír.


Te hanyadik héten vagy?


Nekem néha szurkálgat a hasam. A cickó nagyon jó, bárcsak ilyen lenne alapban :-)

592. KissnéNiki (válaszként erre: 585. - Hugica)
2011. jún. 11. 20:23
GRATULÁLOK!!!:):)
2011. jún. 11. 20:22

A lányomat így jelentettük be:

Átjöttek hozzánk és azt mondtam...Kedves szülők mi most bejelentést teszünk, mely szerint mi nemsokára már négyen leszünk...talán ez az a dolog amit tőlünk zokon nem vesztek, hiszen hamarosan ismét nagyszülők lesztek!!:):)

2011. jún. 11. 20:20

Sziasztok csajok!!

Én nem vagyok a toppon:(:( Semmit nem tudok enni, egyfolytában émelygek és ha enni akarok kifordul a számból!!:(:(

Egész nap fájdogált a hasam és a derekam!!!:(

SZERDÁT AKAROK!!!!:):) Megyek a dokihoz szerda este 18:30ra!!:)


Mint írtam már nekünk ugye ő a 3.baba...mivel tök sovány voltam, igy már a pocakomon igenis látszik!!Látszottak az előzőek is!!:)

Éppen ezért inkább elmondtuk a nagyszülőknek, hogy ha minden igaz akkor mire is számítsanak!!:):)

Aranyosak voltak...kaptak egy-egy kis zoknit ráírva a két lehetséges név és a lehetséges dátum!!:)

589. hugica (válaszként erre: 588. - Eva215)
2011. jún. 11. 20:16

Nálunk is a párom már simogatja, meg telefonált nemrég, hogy nem vagyok rosszul?? :-) (most nincs itthon) Eddig nálam semmi tünet. Már nézegetema pocimat, hogy látk valamit, de mivel alapban van pocakom, így nem látok semmit sem. :-)))

Mi azt beszéltük meg a párommal, hogy csak a 12. hét után lesz kihirdetés, de azért pár barátnő úgyis meg fogja tudni hamarabb, mert ők tudják úgyis a teljes sztorit.



Te hol tartasz most? Mi a tünetek?

588. eva215 (válaszként erre: 587. - Hugica)
2011. jún. 11. 20:11
Nekem is csak terhesvitamint javasolt a doki. Én mondjuk Gravida párti vagyok, de igazából mindegy szerintem. Kinek,mi jön be. Egyél jókat,és ami a legfontosabb azért ha csak titokban is,de szeretgesd meg gondolatban a pindurkád. Én se akarom beleélni még magam, de azért néha megsimogatom a pocim, meg küldök neki gondolatban erősítő puszikat. Ki tudja, hátha elér hozzá...:)
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook