Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2012 decemberi Babák fórum

2012 decemberi Babák (beszélgetős fórum)


97. Gitta1982 (válaszként erre: 89. - Knana)
2012. aug. 1. 19:25
Töltöttem fel 4D-s képet a blogra! :o)
96. Gitta1982 (válaszként erre: 95. - Knana)
2012. aug. 1. 19:00

Mi is 3-at szeretnénk, én titkon lehet később bevállalnék egy negyediket is, amikor az "elsők" már nagyok. Ez persze majd attól függ, hogy egészségileg megy-e, meg anyagilag, hogy megtehetjük.

Most például el vagyok keseredve, hogy már 3 hete fekszem és ha teszek-veszek itthon, vagy elmegyek 1 órára boltba, akkor máris keményedik vissza a pocakom és görcsölget is, pedig gyógyszert is szedek. :(

95. knana (válaszként erre: 93. - Gitta1982)
2012. júl. 31. 21:15

Mi mindig 3 gyereket akartunk :)

Igen,a ro.adt svájci frank....mi szerencsére a lakást át tudtuk forintosra válltani,de a kocsink még az :(


Én nem vetettem egyik gyereknél sem,most sem tervezem.

De biztos jól teszitek ha le vetetitek.

94. zsuzsyk (válaszként erre: 92. - Knana)
2012. júl. 31. 20:16
Mi is készülünk 4D re csak kicsit később még:)5-6 hét múlva:)
93. Gitta1982 (válaszként erre: 90. - Knana)
2012. júl. 31. 19:04

De irigyellek, hogy már a harmadik Babádat várod! Akkor Te már nagyon tapasztalt vagy. Nekünk Zétény lesz az első Babánk és még barátkozunk a gondolattal, hogy szülők leszünk :o) Persze majd szeretnék testvérkéket, ha az egészség és az anyagiak lehetővé teszik.

Most nem nagyon vagyunk eleresztve anyagilag, hála a svájci franknak, úgyhogy mivel őssejtet mindenképpen szeretnénk eltetetni, ezért mindenképp olyat akartunk választani, ahol az ár/érték arány a legjobb. Csak az egyik cég támogatja azokat a szülőket, akiknek ne adj Isten fel kell használniuk az őssejtet, nem is kevéssel, vagy 185.000 euroval... a kórházi kezelést, utazást, ápolást. Remélem nem lövünk velük mellé, mert a levétel ugye megismételhetetlen. Persze mi is úgy vagyunk vele, hogy mi is felnőttünk őssejt nélkül, de ha ki tudjuk nyögni, akkor kinyögjük az árát :)

92. knana (válaszként erre: 91. - Zsuzsyk)
2012. júl. 31. 16:18

Igazad van!!

Nálunk baba börze lesz 18-án...ha nem megyünk 4D-re előtte,akkor nem leszünk okosabbak a nemével kapcsolatban :(

91. zsuzsyk (válaszként erre: 78. - Knana)
2012. júl. 31. 15:22
Szia! Mi tegnap voltunk és ugyan ezt hallottuk takarja magát össze van zárva a lába:) Pedig reméltem hogy megtudjuk de a lényeg egészséges:)
90. knana (válaszként erre: 88. - Gitta1982)
2012. júl. 31. 14:52

Sajnálom :(,rem.hamar el múlik.


Én nem igen érzem :( Nagyon hájas vagyok biztos....pedig azt mondják,h.minnél többet szülsz annál hamarabb érzed.Nekem Ő a 3-dik.Volt amikor azt mondtam,h.tuti a Baba,de a védőn azt mondta ha majd minden nap érzem onnan számoljuk.Holnap leszünk 19 hetesek.

Tehát nem fáj.

De a Fiúkkal sem fájt,a végén sem.Nyugodt Pocaklakók voltak.Mondják is,h.aki nyugodt bent,kint is az lesz.Eddig be vállt.

89. knana (válaszként erre: 87. - Gitta1982)
2012. júl. 31. 14:48
Köszönöm a választ.Én Nyirádon lakom,Veszprém megye.Mi Veszprémbe készülünk menni.Várom majd a képet!!! :) Szép neve lesz a Kicsinek!
2012. júl. 31. 09:57

Tegnap este lezsibbadt a jobb karom és azóta úgy van, mintha elnyomna egy ideget a méhem. Kellemetlen :(

Nektek szokott fájni, ha rúg a baba? :)

87. Gitta1982 (válaszként erre: 85. - Knana)
2012. júl. 31. 09:55

Láttuk már a 15.héten, hogy kisfiú. Ezt most is csak megerősíteni tudta az orvos :)

4 hét alatt eszméletlen sokat nőt és változott a kis arca, meg már egészen Baba-pofija van, kezd gömbölyödni mindenhol, már nem látszik az összes bordája. Majd töltök fel a blogomra képet Zétényről :)


Ebben a magzati diagnosztikai központban nagyon jó gép van, meg persze az istenhegyin is!

86. knana (válaszként erre: 85. - Knana)
2012. júl. 30. 21:44
Bocsi,látom már Kisfiú.Tudjátok már mi lesz a neve?
85. knana (válaszként erre: 82. - Gitta1982)
2012. júl. 30. 21:43

De jó,h.meg mutatták úgy is :)

És láttátok,h.mi???

Lehet fura lesz a kérdés,de az arca "szép" már?Szerintem géptől is függ,minden héten nézegetem a neten,h.hogy néz ki kb.a Baba,de van amelyiken szép már a pofika,van amelyiken annyira nem.

Máténak 27 hetesen nagyon szép volt már az arca.

84. knana (válaszként erre: 81. - Didike82)
2012. júl. 30. 21:39
Szia!Üdv közöttünk!Hogy viseled?Tudod már milyen nemű a Baba?
83. knana (válaszként erre: 80. - Sepsi monika)
2012. júl. 30. 21:38
Majd ki derül! :) Én Marciztam sokáig.
82. Gitta1982 (válaszként erre: 77. - Knana)
2012. júl. 30. 12:44

4 hetente járunk UH-ra. Igazából, mivel láttam az orvoson, hogy nem paráztat rá, így nem ijedtünk meg. Szerencsére nem azt mondta, hogy nem működik az egyik veséje, csak hogy nem ürít teljesen.

Nekünk a genetikain most a 19.héten 4D-vel is megmutatták a Babát. Nagyon jó volt! Most már nem csont és bőr a Babánk, kezd zsír is lerakódni rá :) Jó dolog ez a 4D. Megnézném szívem szerint minden nap legalább 5 percre, hogy mi újság odabent, főleg, amikor nagyon rugdos :)

2012. júl. 30. 08:32

Sziasztok!

Szeretnék hozzátok csatlakozni.Dec.2 vagyok kiírva az első babánk lesz.

Üdv mindenkinek.

80. sepsi monika (válaszként erre: 79. - Knana)
2012. júl. 29. 19:12

Én is szeretnék menni.Biztos kislány lesz ,bizzál benne .

Üdv.

79. knana
2012. júl. 29. 18:44

Valamelyikőtök volt már 4D-n?Készültök??

mi igen,de pont amit ki néztem hetet,akkor megyek rendes u.h-ra.

Nagy Fiammal 32 hetesen voltunk,kicsivel 27 ketesen.Most 23-24 hetesen akartam menni.

78. knana
2012. júl. 29. 18:42

Mi pénteken voltunk a 18 hetes gen.ultrahangon.

Minden rendben a Kicsikémmel.A Férjem is el tudott jönni.Szabit kért.

Reméltük,h.meg mutatja magát,de nem igazán akarta.Így csak annyit mondott az orvos,h.takarja magát,de nem lát semmit a lába között lehet Kislány.De hozzá tette megint,h.takar.Nem éljük bele magunkat!

77. knana (válaszként erre: 73. - Gitta1982)
2012. júl. 29. 18:37

Nem tudok hozzá szólni ahoz amit a Babáról írtál.Gondolom jól megrémültél.Mikor mész megint u.h-ra???

Én dec.26-ra vagyok ki írva.

76. knana (válaszként erre: 70. - Gitta1982)
2012. júl. 29. 18:34
Szia!!!Én is üdvözöllek.
2012. júl. 27. 19:00

A magzati diagnosztikai központban voltam.

Barátnőm is végig szenvedte a terhességét a gyomorszáji fájdalomtól. Majdnem ülve kell aludni, félig ülve-félig feküdve. Lefekvés előtt 1-2 órával már ne egyél. Sokszor kicsit egyél. Kerüld a hirtelen lehajolást, tornánál a hasprést(felüléseket). Rennie-t viszont szedte az egész terhessége alatt és valamit enyhített neki. Fura, nekem egyelőre nem fáj, pedig van egy kis refluxom. De most -lekopogom- nincs ilyen tünetem.

74. sepsi monika (válaszként erre: 73. - Gitta1982)
2012. júl. 27. 15:14

Sote-n voltál genetikai uh-n?

Nekem még nincs olyan nagy hasam ,hogy éjszaka ne tudjak aludni.Engem a gyomorszáji fájdalom zavar.Már 13 hetes voltam mikor jelentkezett.De nem adnak gyógyszert.Nem tudsz rá valamit?Neked nem fájt?

2012. júl. 27. 13:36

Én egész jól vagyok, köszönöm. Pedig minden nap kapok vérhígító szurit, mert volt két éve egy mélyvénás trombózisom... Már szépen kerekedek :o) és lassan kezdem megszokni, hogy sokszor boxmeccs megy a hasamban. Az éjszakák egy hete kicsit nehezen telnek, ki kell rohangálni 1-szer 2-szer pisilni, meg már sehogyse jó feküdni. Reggel bezzeg aludnék, mint a bunda.

Most két hetes kényszerpihenőn vagyok, mert elkezdett keményedni a hasam, de a sok pihitől és a rengeteg magneB6-tól szépen visszapuhult.


Voltunk genetikai UH-n tegnap. Minden rendben volt egy dolgot kivéve, azt mondta a doki, hogy az egyik veséjében van egy kis folyadék pangás, azaz nem ürít rendesen. Erről van valami részletesebb infótok? Ha majd megszületik járnunk kell vele kivizsgálásra, vagy mi a teendő?

72. sepsi monika (válaszként erre: 70. - Gitta1982)
2012. júl. 27. 09:13
Amúgy hogy viseled a terhességet? Jól vagy?
71. sepsi monika (válaszként erre: 70. - Gitta1982)
2012. júl. 27. 09:12
Szia !szeretettel fogadunk.Mi is december 16-ra vagyunk kiírva.Csak már lenne itt ,mert nagyon nehezen várom!
2012. júl. 26. 12:59

Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok, eddig csak a várandóságom -viccesen induló történetét írtam le. Remélem, hogy sok hasznos dolgot fogunk megosztani egymással. December 19-re vagyunk kiírva a kisfiammal :o)

Délután megyünk genetikai UH-ra, már nagyon várom!

69. knana (válaszként erre: 68. - Sepsi monika)
2012. júl. 21. 15:11

Jobbulást a Lányodnak!!!

Nehéz légzés nálam is előfordul.én inkább úgy mondanám,h.hamar,gyorsan veszek nagy levegőt.Inkább a nagy melegben.

68. sepsi monika (válaszként erre: 67. - Knana)
2012. júl. 21. 14:54

Na akkor elég neked is .Az én lányom is beteg ,lázas lett.Remélem hamar meggyógyultok!!!

Te érzel ilyen gyomorszáji feszülést evés után ,meg ilyen nehézlégzést,mintha teleettem volna magam .Normális ez?(gyomorfájás már kezd szönni)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook