Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2012 decemberi Babák fórum

2012 decemberi Babák (beszélgetős fórum)


187. sepsi monika (válaszként erre: 186. - Knana)
2012. okt. 5. 09:39

Milyen jó!Neked is kislányod lesz.Szép név!Nekünk Rékánk lesz ,lilla választotta.remélem nem fog megszületni hamarabb.letettem most már a biciklit ,csak gyalog járok,na meg mikor úgy érzem lefekszem egy kicsit.Hát a 2 kg nálad se sok.Én 3 adtam le,3 híztam vissza kb.talán nyugodtabb vagyok ,és azért.nem parázom többet ,megpróbálom lazábban kezelni a dolgokat!

legyetek jól ,és nőjjetek nagyra!(rendes szülésed lesz,vagy császár?)

186. knana (válaszként erre: 185. - Sepsi monika)
2012. okt. 4. 18:34

Szia!Szépen nőttök ti is :)

Nyugi,ne idegeskedj.Beszélj vele,h.ne akarjon még ki jönni.

Én tegap voltam 28 hetes u.h-on.Regina még nem fordut le,medence végű fekvésben van :(

1300 valamennyi gramm,de a papírra 1204-et írt az asszisztens.Lehet valamelyik Fiam pont beszélt és nem halotta jól.

Én 2 kiló hízásnáltartok.

És most is lányt mondott a doki :)Szóval azok vagyunk,de bíztam nagyon a 4D képben :)

185. sepsi monika (válaszként erre: 184. - Knana)
2012. okt. 3. 13:52
Szia ! tegnap voltam én is uh-n,most már tuti ,hogy kislány .Az orvos egy kicsit megijesztett ,mert azt mondta ,hogy nagyon lent van a baba feje,a bemenethez van nyomva,így sokat kell feküdnöm,pihennem.A méhszáj az zárt ,más minden ok ,csak félek nehogy megszölessen hamarabb.És képzeljétek 1560 gr kb.Csak egy gond van nem sokat tudok enni,nem is értem mitől nőtt ennyit.Talán ,most híztam vissza ,amit leadtam 3 kg.Nektek is van még hányinger,émelygés gyomorégés?Annyit mocorog,és folyton avizhólyagomnál,hogy még fáj!
184. knana (válaszként erre: 183. - Sepsi monika)
2012. szept. 27. 13:08

Szia!Szegény nagy lányod.

Picinek az enyémek is sokat csuklottak.Citromlét öntöttem a kanálba,nem is kellett meg igyák,csak hozzá értek a kanálhoz és már el is állt nekik.

Nem tudom mikor csuklik ennyit a Lányod.Dokitól nem kérdezted???


Az én pocakom nő szépen,tegnap mértem magam,2 kilót híztam eddig.Nagyon örülök,a nagy Fiammal ilyenkor 9 kilónál tartottam,vissza olvastam a pocakos naplómat.

Szerdán megyek u.h-ra,28 hetes leszek.

2012. szept. 25. 20:14
Sziasztok!hogy vagytok?Nő a pocakotok?van egy 3 éves kislányom van mikor hetekig nem csuklik,de mikor elfogja,akkor megszakításokkal akár egy napig is csuklik.Nektek volt ilyen a gyerekekkel?Van mikor kettőt hármat csuklik ,és adok neki egy kis cukrot ,teát és eláll.Igaz a pocakomban is sokat csuklott,és képzeljétek ,most ez a babám is sokat csuklik.Vajon mitől?
182. knana (válaszként erre: 181. - Shyana)
2012. szept. 15. 08:40
Nagyon aranyos :)Köszi a képeket :)
181. Shyana (válaszként erre: 179. - Knana)
2012. szept. 14. 22:07

igen a végére azért mutatott valamit az arcából is :) de legalább már tuti hogy kiscsaj :)

tettem fel képet róla

180. knana (válaszként erre: 178. - Shyana)
2012. szept. 14. 21:34
Regi is egy kézzel takarta az arcát!
179. knana (válaszként erre: 178. - Shyana)
2012. szept. 14. 21:33

Azért láttátok nem?

Ne légy szomi.Mi meg ugye korán voltunk...de így legalább 21 hetesen meg tudtuk a nemét :)

Nem teszel fel fotot?

178. Shyana
2012. szept. 14. 10:13
tegnap voltunk 4d ultrahangon :) alig akarta megmutatni a kis pofiját :(
177. sepsi monika (válaszként erre: 176. - Knana)
2012. szept. 10. 20:40
köszi szépen !Hát ez van ,valahogy eltelik már,hátha jön még jó időszak is !
176. knana (válaszként erre: 175. - Sepsi monika)
2012. szept. 10. 20:28
Sajnos nem :( Próbálj meg másra gondolni,ne arra,h.ismét hányingered lesz.
175. sepsi monika (válaszként erre: 174. - Knana)
2012. szept. 10. 19:55

csak tudod,azért olyan fura,mert vannak jó időszakok ,mikor semmi bajom,és most meg megint visszatért ez az émelygéses valami.Eszem csakhogy egyem valamit.Már az a baj ,hogy mikor leülök enni már eszembe jut ,hogy na biztos hányingerem lesz tőle ,és kész ,már az is van.

Nagyon szar ez így.Nem tudsz adni valami tanácsot,hogy megnyugodjak mit tegyek,hogy jobb legyen!

174. knana (válaszként erre: 173. - Sepsi monika)
2012. szept. 10. 15:43
Biztos nem képzeled be!Beteg sem vagy,csak Kismama :)Én a Fiúkkal nem bírtam a szagokat.Pl.légfrissitő,parfűm,kávé.Sőt egy ideig nem rágtam mentolos rágót,csak epres O.bitot,mert nem bírtam az ízét :)
173. sepsi monika (válaszként erre: 171. - Knana)
2012. szept. 10. 08:14
nekem is kislányom lesz ,és Lillával is elég gyakran hányingerem volt,émelyegtem.Úgynem kívánok semmit.Nem tudom ,hogy normális ez ?Mikor főzöma húst,vagy egy virslit,annyira nem szeretem a szagát!Beteg vagyok tán ,vagy csak beképzelem!
172. knana
2012. szept. 9. 22:36
Kedden megyek vérvételre,szerdán leszek 25 hetes.
171. knana
2012. szept. 9. 22:35
Nekem szerencsére nincs hányingerem.A Fiaimmal sem volt,ezért gondoltam,h.Ő is Kisfiú!De nem :)
170. Shyana (válaszként erre: 169. - Sepsi monika)
2012. szept. 9. 19:41
26 hetes vagyok
2012. szept. 9. 15:07
amúgy nekem is elég gyakran előjön a hányinger%
2012. szept. 9. 15:06
Hány hetes vagy?szerinted normális ez a nem is húsundor,inkább csak nem jün hogy egyek most belőle!Persze már azt kell mondjam ,hogy hipochonderré váltam,mert rögtön a gyomorrák tüneteként jutott az eszembe.Másnak is van vajon ilyen húsundora?
167. Shyana (válaszként erre: 166. - Sepsi monika)
2012. szept. 9. 13:42
sajnos nekem vannak. Minden reggel hányingerrel ébredek és szinte egész délelőtt kitart
2012. szept. 9. 12:05

Sziasztok!hogy vagytok?elmúltak a rosszullétek?

Képzeljétek el ,hogy nekem még mindig időközönként előjön.ma pl. ahogy főztem a húst,attól a szagtól is undorodtam.Idáig sem szerettem még akkor sem ,ha odatettem a levest főni,de most talán erősebb volt.Nektek van ilyen még?

165. knana (válaszként erre: 164. - Sepsi monika)
2012. szept. 6. 16:20
Nem tudom.Lehet rosszat álmodik.Van,h.én is bele rugok az ágyba,mert pl.azt álmodom,h.fékez a vonat...
2012. szept. 6. 14:16
ma már elég jókedvü volt ,mikor mentem érte.De mitől lehet ez az alvás közbeni meg-megrándulás ?csak tán nincs az idegeivel baj?
163. knana (válaszként erre: 162. - Sepsi monika)
2012. szept. 6. 10:32

A Tesóm csikorgatta a fogait...borzalmas volt.

Az ovi miatt nagyon sajnálom.Téged is.

Bencém tavaly nagy csoportos volt,mégis sírt sokszor amikor ott hagytam...Most megint nagy csoportos,még nem jár.Mátéval 19-n kezdjük a kis csoportot.

Már rettegek!!!!!!!!!


Rengetegszer előfordult,h.Bence bent ordított én kint sírtam az utcán....

Elvileg azt mondják kicsit sír.Volt,h.vissza mentem és tényleg nem sírt.

Amint írtam,már nagy csoportos volt,mégsem mehettem az ovi felé ha kint voltak...Volt,h.messziről lestem és szépen játszott.

Lehet tényleg nekünk szól a reggeli sírás.

2012. szept. 6. 08:57
3 és fél éves kislányom csikorgatja a fogait éjjel,és egyszer este sokat mocorgott,és kérdésemre ,hogy mi a baj ,azt a választ kaptam ,hogy nem szereti,hogy forog a szoba .Már félálomban volt ekkor ,nem tudom eldönteni ,hogy valóban szédült,vagy csak álmodta?Ő azt mondja ,hogy álmodta.A nappali alvásnál is meg-megrándul a karja,lába,teste stb.Mikor mi!(nem szeret oviba járni,sokat sír)Nálatok előforcdult már ilyen a gyerekekkel?
161. sepsi monika (válaszként erre: 160. - Gitta1982)
2012. szept. 6. 08:53
Szia nekem is van elég fájdalmas.Egy nagyon keveset vérzett.A doki Doxiproct krémet írt fül ,és az megszüntette.persze azóta is ügyelek arra ,hogy mit eszem.
2012. szept. 5. 14:51

Totál besokaltam. Vérző arany kezelése csodakrém?

:(

159. knana (válaszként erre: 158. - Shyana)
2012. szept. 5. 12:28
:( Az sem jó.A terhességem vége felé a fiúkkal már fenyegetett a doki,h.lehet be kell feküdnöm miatta.
158. Shyana
2012. szept. 5. 09:19
sajnos én meg terhességi magas vérnyomással szenvedek :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook