Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2011 nyarára elérjük az álom súlyunk!! :) fórum

2011 nyarára elérjük az álom súlyunk!! :) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2011. febr. 1. 09:21

Sziasztok! Én Székesfehérvárról írok és a sok fogyókúra után a peleolit életmódváltás mellett döntöttem és már három hete nyűvöm. Még nem méretzkedtem, de a ruháim 3 hét után lötyögnek. Szénhidrát és tejfüggő voltam, most elhagytam a szénhidrátokat, tejet és tejtermékeket (kiváve kemény sajt), gabonaféléket és a hüvelyeseket , kukoricát, krumplit. Szükség esetén kókusztejet, kókusztejszínt használok, nem gabonából hanem lenmagból vagy szezámmagból készült lisztet, pelyhet, korpát. Olajosmagvakat fogyasztok. Az édesítéshez néha nyírfacukrot használok. Alkalmanként ezekből sütök muffint, kenyeret, de ezeket sem fogyasztom nap mint nap. Csak olívaolajat, lenmagolajat, dióolajat használok.

A zabpehely és ebből készült liszt néha és alkalmanként megengedett.

Abszolút nem hiányzik az édesség és a kávém is ízlik kókusztejjel.

94 kg-ról indulok és konkrét célom nincs, csak hogy minél közelebb kerüljek egy egészségesebb testúlyhoz. A várandóságaim előtt 58 kg voltam a 171cm-hez. A kórházba 104 kg-mal mentem szülni (toxémia). lefogyni azóta sem sikerült. Nyártól a mozgást is tervezem, de így is minden nap gyaloglok 3-4 km-t.

nekem sokat segít a naplóírás és az, hogy ezt most nem diétának, hanem életmódváltásnak fogom fel Soha nem akarok visszatérni e régi étkezési szokásaimhoz napi szinten.

Örülök, hogy rátok találtam, klassz lenne nyárra formásabbnak lenni.

63. pite40 (válaszként erre: 62. - Vivienke30)
2011. febr. 1. 09:18

az evéssel hogy állsz miket eszel?

Én egy darabig csinálgattam kalóriaszegény kajákat most 3 hete a gastroyal-tól rendelünk ez nagyon bevállt.

62. Vivienke30 (válaszként erre: 61. - Pite40)
2011. febr. 1. 09:12
hát az jo az én páromnak nem kell lefogynia!!!csak nekem meg van egy barátnöm aki fogyozik de az nem itt lakik ahol én és nem mindig tudok vele elmenni kondizni
61. pite40 (válaszként erre: 60. - Vivienke30)
2011. febr. 1. 09:10

Valószínű engem az motivál hogy a párommal járunk.

Neki is le kell adnia 20kg és így minden este megyünk.Itthon lusta lennék elkezdeni az a baj.

60. Vivienke30 (válaszként erre: 57. - Pite40)
2011. febr. 1. 09:06
szia!!!én ithon tornázok erobic én is voltam konditerembe de nem jött be
59. Vivienke30 (válaszként erre: 58. - Spixi)
2011. febr. 1. 09:05
szia!!!én már látom a testemen az alakulást kisebb lett a hasam
58. spixi
2011. febr. 1. 09:03
Én hetente egyszer mérem magam,lehet,hogy ilyenkor tényleg egy kicsit több torna kellene..majd meglátjuk! És akkor tényleg előveszem a centit,és lemérem magam,de már most utálni fogom,amikor meglátom,hogy a combom például 62cm.. :-(((
57. pite40 (válaszként erre: 53. - Vivienke30)
2011. febr. 1. 09:02

szia jó reggelt

a tegnapira válaszolva,edzőterembe járok,bicikli,ellipszis tréner,futógép,

hasazás.Inkább ilyen kardió edzés égjen a zsír rendesen :)

2011. febr. 1. 09:00
én mint nö.azt mondom.ez igen.:)gratulálok.csini.vagy
55. Vivienke30 (válaszként erre: 54. - Spixi)
2011. febr. 1. 08:58
szia!!!a héten én is stagnáltam de nem adon fel ma többet tornázok még ma nem mértem magam meglátjuk késöbb
54. spixi
2011. febr. 1. 08:44

Sziasztok lányok, én sajnos most nagyon stagnálok,azt hiszem három hete kezdtem a kevesebb kajálást és a tornát,egy kiló le is ment,de azóta semmi,pedig tényleg figyelek...na mindegy,nem adom fel.Nekem a juharszirup nagyon drasztikusnak tűnik,én nem tudnám azt csinálni,állítólag van könyített változata is,amikor csak vacsira kell azt inni.

Zsókica,az adipexet doki írja fel? Nos,nekem képem van,vagy volt tavaly nyárról,a kedves férjem csinálta strandoláskor...bár ne tette volna,olyan vagyok,mint egy bálna :-))....

Amúgy Pécsről vagyok én is,és van két gyerekem a kislányom 4,5éves a pici fiam pedig 2éves.

2011. febr. 1. 08:31
szép jo reggelt csajok hogy vagytok??
2011. febr. 1. 07:37
Erre az Adipexre én is kíváncsi vagyok, ez gyógyszer?
51. edibest (válaszként erre: 47. - 81fea164b2)
2011. jan. 31. 22:10

Én eddig még nem is hallottam az Adipexről.

Hol lehet beszerezni?

Mióta szeded?

Mellékhatások jelentkeztek nálad?

50. Vivienke30 (válaszként erre: 46. - Pite40)
2011. jan. 31. 20:07
én julius elejéig tervezem a 16kilot remélem lemegy!!!mit tornázol!!
49. pocokfarok (válaszként erre: 48. - 81fea164b2)
2011. jan. 31. 19:17

En Szerbiabol, Vajdasagbol irok nektek! :)

En mostanaban nagyon stagnalok. :S De nem keseredek el, majd beindul. Elkapkodni nem szabad es a drasztikussagig nem szabad elmenni. Pont en mondom, aki allandoan a juharszirup kurara eskudott. :D Lehet beiktatom majd ujra ... Nekem van a naplomban egy kep ami a mostani allapotot mutatja :) Azota uj nincs, nem lenne ertelme meg. :)

2011. jan. 31. 17:28

Fúúú most nézem, mennyi lelkes új társunk érkezett :)) tök jóóóóóóóóóóóóó

Hajrááá csajok......... különben ki honnan van??

Most nem nézném meg egyesével az adatlapokat :)))

Én Pécs. Jah és csajok jegyzeteljen ám mindenki!

Elő a centit, meg a legőszintébb barátod(mérleg) és a fényképezőt :) hogy legyen előtte-utána fotód!

Tök jó visszanézni!!!!!! Lásd a régi képeimet...

Nah csók mindenkinek, mennem kell.

47. 81fea164b2 (válaszként erre: 31. - Edibest)
2011. jan. 31. 17:23

Szia. Bocsi nem voltam gépnél a napokban :(

Én Adipexezek és anno is azzal dobtam le a 18 kg-t.

Nekem ez bevált 100%-osan, így nem is merek kipróbálni mást, no meg ha nem válik be kidobott sok-sok ezer Ft :( úgyhogy nekem ez jó.

Hallottam már az Alli-ről is, de nem is tudom, nekem sajna az kell, hogy NE érezzem, az éhséget, mert akkor világvége van :(

46. pite40 (válaszként erre: 45. - Vivienke30)
2011. jan. 31. 16:16

Igen én is egy héten 4szer járok edzeni.

Április végéig azért van még idő addig szeretnék még 10kg tól megszabadulni.

45. Vivienke30 (válaszként erre: 44. - Pite40)
2011. jan. 31. 16:10
nekem is leállt de ez igy jo tornázok mindennap most már és csak elindul ujra!!!
44. pite40 (válaszként erre: 43. - Vivienke30)
2011. jan. 31. 16:08

szia!

Én is január 3-án kezdtem ideáig -4kg nekem is.

Most viszont leállt.

2011. jan. 31. 15:56
sziasztok csatlakozhatok én is nyárig szeretnék lefogyni eddig január 1töl négykilot leadtam
42. edibest (válaszként erre: 41. - Réka26)
2011. jan. 31. 15:12

Mit is érne az a spray????

Épp ésszel belegondolva...egy spray elveszi az étvágyat????

Ez mind csak ÜZLET!!!Ebből valaki jól meggazdagodik, de senki nem fog lefogyni tőle!

2011. jan. 31. 08:53
Amúgy amikor leállt a fogyás vettem Hoodia spray-t. Nekem nem ért semmit, ugyanúgy éhes voltam tőle.
2011. jan. 31. 08:53

Szia! A hasamon még egy kicsit meglátszik, bár az a 2. terhességem miatt, de amúgy a többi helyen nincs gond.

1200 kalóriát ettem. Letöltöttem a netről egy kalóriatáblázatot és elővettem a mérleget. Ha elértem az 1200 kalóriát, akkor aznap már nem ettem többet. Ebbe még néha csokitorta is belefért. :)

2011. jan. 29. 21:28

sziasztok.

szeretnék csatlakozni hozzátok. Én a bio cla+t-t szedem, mozogni nagyon keveset tudok a munkám mellett. jelenleg 87körül mozgok, holnap lemérem magam pontosan. terhesség előtt 67 kg körül mozogtam. most mennem kell. van esetleg vkinek tapasztalata a bio cla+t ről?

2011. jan. 29. 20:10
Szia Réka! Nagyon ügyes vagy, nagyon sokat fogytál. A bőröddel nincs gond? Tudta követni a fogyást? Hogyan kell ezt a kalóriaszámlálóst csinálni?
2011. jan. 29. 18:13
Sziasztok! Én is szeretnék csatlakozni hozzátok. Most 76 kg vagyok és nyárra 68-70kg szeretnék lenni. 2010 júliustól novemberig fogytam 105 kg-ról 76-ra. 1200 kcal-t ettem, de valahogy azóta nem megy. Heti 5-6x min. 1 órahosszát tornázok, de ennyi. Egyszerűen nem bírom rávenni magam, hogy ellenálljak a csábításnak, mivel a férjem szakács és finomabbnál finomabb kajcsikat hoz haza. De mindenképpen szeretném elérni a célom a nyárra, ezért nem adom fel. Estig minden oké, csak akkor ül le a család vacsorázni és sokszor nem bírom kihagyni. Azért szeretnék csatlakozni hozzátok, mert talán így erőt gyűjthetek a sikereitekből a maradék néhány kilómra.
2011. jan. 29. 18:02
Sziasztok! Én ma nagyon elengedtem magam, így 4 hét után egyszer, szülinapoztunk :)
35. spixi
2011. jan. 28. 12:37
Sziasztok,csatlakoznék én is..nyárra a célom -8kg,remélem,hogy sikerül. 2 hete kezdtem eddig sikerült 1 kemény kilót ledobni,nem akarok semmi drasztikusat,kedetnek,nincs kenyér,zsemle,tésztafélék,és minden nap taposok 40percet a kis mini stepperemen. két éve 4 hónap alatt 6 kilótól sikerült igy megszabadulnom,csak sajna elkényelmesedtem és 4 visszajött.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook