Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2011 nyarára elérjük az álom súlyunk!! :) fórum

2011 nyarára elérjük az álom súlyunk!! :) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
4. 81fea164b2 (válaszként erre: 3. - C12cd2b1c1)
2011. jan. 26. 11:30

Hát úgy látom nincs sok lelkes fogynivágyó rajtunk kívül :(

Életem legeslegboldogabb időszakában találkoztam a férjemmel, le voltam fogyva 8 hónap no kaja árán -18 kg, gyönyörűnek és hihetetlen boldognak éreztem magam, nem jártam, repültem :) tiszta menyország volt, az hogy végre bementem a cicaboltba és nagy volt rám a 38-as gatya :)

Aztán irdatlan nagy, heves szerelem követte, aminek gyümölcse másfél hónapos kapcsolat után a szívem alatt növekedett :) :)

Ez a másfél hónapos szerelem, már 19 hónapos, 9 hónapos múlt a kisfiunk én meg megint előröl kezdhetek mindent. A terhességnek ára volt :( és már se olyan boldognak, se gyönyörűnek nem érzem magam. :( Imádom őket, de magamat is muszáj megint imádnom, mert kihat a lelkem állapota mindenre! December 31-én kezdtem, most - 2 kg-nál vagyok. De nem adom fel, csak költséges az én módszerem :(

3. c12cd2b1c1 (válaszként erre: 2. - 81fea164b2)
2011. jan. 26. 10:45
Akkor hajrá :) Nekem is hasonló a cél csak a férj még nem férj hanem barát posztot foglalja el :):D
2011. jan. 26. 10:43

:) nekem se tervem, se diéta alapon nincs, de küzdök!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Egyszer már sikerült -18 kg, most is fog!!!!!!!!!!!

Nem adom fel, nyárra megint szép akarok lenni :) hogy a férjem megint csillogó szemmel, dagadó mellkassal nézzen rám :) és én is magamra :-o

2011. jan. 26. 10:40

Ha már van edzésterved és diéta alapod csatlakozz:)

ha nincs akkor is, mert együtt könnyebb küzdeni mint egyedül!

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook