Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2011 augusztusában indul a project? fórum

2011 augusztusában indul a project? (beszélgetős fórum)


123. Búcica (válaszként erre: 122. - Csibe82)
2011. júl. 22. 12:01

Köszi Lányok!


Szeptemberben már nem lesz ilyen! Most egy időre elbúcsúzom a menstruációmtól. Most még egy utolsó találkozás és kész:-)

122. Csibe82 (válaszként erre: 120. - Búcica)
2011. júl. 22. 11:58
Fel a fejjel, csak pozitívan! :)
121. Elaa
2011. júl. 22. 11:14
mert beleélted magad és szeretted volna:D de nem baj hiszen még elsem kezdtétek:) nagyon sajnálom de szeptemberben már itt fogunk örömködni! Csak szorgalmasan kell próbálkozni!:D Ja meg idd a teákat vitamin stb
120. Búcica (válaszként erre: 119. - Elaa)
2011. júl. 22. 10:36

Hát Lányok úgy néz ki, az én nulladik próbálkozásom nem jön be.

A szép vastag mnyh-m egy erős menstruációval elhagy engem :-(


Mondjuk jobb is így, hiszen így tényleg, ahogy elterveztük a nyaralás alatt mindent bele, romantikusan...


Csak azt nem tudom,hogy miért érzem magam mégis szomorúnak?

119. Elaa (válaszként erre: 116. - Youlcsi)
2011. júl. 22. 09:34
olyan jó hogy neked már van egy....:D azért így más egy kicsit nem, mint az elsőnél?Úgy értem talán kicsit türelmesebb tudsz lenni...
118. Elaa
2011. júl. 22. 09:33
Csibe igenis kell reményeket fűni hozzá bár én is úgy vagyok vele már, hogy nem biztos sajna hogy elsőre összejön..lehet nincs is PÉm csak nem tudok róla..:s Állj!Itt mindenkinek összejön egyből amikor úgy akarja:) Jé mi majdnem egy napon vagyunk.Én a 7.-et taposom..
117. youlcsi (válaszként erre: 114. - Csibe82)
2011. júl. 21. 21:33
a hőmérés jó! jobb, mint bmelyik ovu-teszt... sőt, simán látszik, hogy egyáltalán érdemes-e tesztelni...
116. youlcsi (válaszként erre: 111. - Elaa)
2011. júl. 21. 21:32

nekem meg még sosem volt spontán PÉ-m :D


szóval megvárok néhány gyógyszermentes hónapot, és ha lecsökkenti a Muki a cicizést mondjuk napi 2-re, akkor elmegyek a dokimhoz, hogy izzítsuk be a petefészkeimet :D

115. youlcsi (válaszként erre: 103. - Búcica)
2011. júl. 21. 21:30

28. nap?

biztató :)


ha néhány napon belül semmi (mert ugye nem fog megjönni ;)) lehet tesztet lőni :D

114. Csibe82
2011. júl. 21. 20:07

Hm, én nem tudom lesz-e egyáltalán pém, de mérek ébredési hőt, figyelem magam, de nekem még csak a 6. ciklusnap a mai. Nagy reményeket nem fűzök hozzá, de csak pozitívan.

Ja, a férjem meg van győződva, hogy nekünk sikerülni fog és nem lesz semmi gondunk. :) Így kell hozzáállni.

113. Csibe82 (válaszként erre: 109. - Búcica)
2011. júl. 21. 20:04
Azt hiszem sürgősen vásárolnom kell :D...
112. Búcica (válaszként erre: 111. - Elaa)
2011. júl. 21. 17:47

Mi augusztus 4-én kezdjük. Hacsak...


Pont a nyaralás alatt lesz PÉ-m. A férjem, én és a tenger... mi kellhet még?

111. Elaa
2011. júl. 21. 16:47
Egyébként ki hol tart a baba készítésben?:-)Mi még nagyon az elején vagyuk sajna a kalkulátorok szerint kb 30.-a körül lesz PÉ.Na de azért gyakorulunk szorgalmasan...:-)
110. Elaa
2011. júl. 21. 14:40
ja igazad van...:) én is ezt találtam mikor elkezdtem..Hozzáteszem szerintem jó:) Ezentúl csak a poztivat fogom meghallani elegem van a csupa kedvességből kiborítlak tanácsokból:)
109. Búcica
2011. júl. 21. 14:22

Legugliztam:


Málnalevél: Terhesség előtt, támogatja a peteérést, előrébb hozhatja a tüszőrepedést, és javítja a petesejt minőségét.


Cickafark: Teherbeesésnél azért lehet hatásos, mert a női hormonhoz hasonló hormont tartalmaz, ösztrogén aktivitású, segíti a sárgatesthormon termelődését.


Ezeket a teákat a fenitek miatt a terhességet megelőzően ajánlják. Szerintem simán ihatod! Sőt lehet majd én is fogom.


Meg kellene fogadnunk, hogy csak a pozitív dolgokat halljuk meg az emberek tanácsaiból, mert ilyenkor mindenki össze-vissza beszél, csupán jó szándékból!

108. Elaa
2011. júl. 21. 14:03

ja 15 év múlva már nem emlékszel a menekülésre:)

egyébként nekem van egy barátnőm akinek az anyukája megmondta,hogy ő véletlen baba..mármint az apuka nem akart gyereket ő meg igen:) a barátnőm nem érezte magát rosszul tőle igaz apja nagyon megszerette a gondolatot..családban nőtt fel..

107. Elaa (válaszként erre: 106. - Búcica)
2011. júl. 21. 13:59

Szombat óta...De szerintem mostmár mindegy.végülis mikor elkezdtem azt olvastam hogy ez a PÉ-ben meg a beágyazódásban segít..

Szerintem ezt a hónapot megpróbálom...Eddig semmi nem tette tönkre a ciklusomat..Fogamzásgátló tabi sem remélem ezt is túléljük. szóval szerintem ezt a hónapot végig iszom aztán meglátjuk:)

106. Búcica (válaszként erre: 105. - Elaa)
2011. júl. 21. 13:02

Én már nem akarok semmit gondolni, de ezek gondolatok csak jönnek, meg jönnek :-)


Mióta iszod ezeket a teákat?

105. Elaa
2011. júl. 21. 12:28
Poztitív hangulat...Nagyon parázok hogy nem húzom ki a pocaklakóig...egyébként én azért estem kétségbe mert én dolgozni akartam ameddig lehet meg mielőbb..ráadásul itt...na mindegy bab jön és kész!:D Ma teljesen elbizonytalanítottak:iszom a cickafark teát meg málnalevelet és azt mondták,hogy mivel szabályos ciklusom van ezzel bekavartam..így nehezebb lesz a baba...Most mit csináljak igazuk van?:( Búcica ez a barnázás már nagyon jelenthet valamit:)
104. Csibe82 (válaszként erre: 103. - Búcica)
2011. júl. 21. 11:46
Ez az, a pozitív hozzáállás kell, és kész! :D
103. Búcica (válaszként erre: 102. - Csibe82)
2011. júl. 21. 11:02

Hú, ez az idő nem tesz jót nekünk!


A babaváráshoz pozitív hangulat kell, nem kesergés!


Nekem ma van a 28. napom. A 26. napon volt egy pici barnázás, azóta semmi. Bár most úgy érzem, hogy meg fog jönni. Persze a nulladik próbálkozásnál nem baj, ha így lesz.

102. Csibe82
2011. júl. 21. 09:04
Jó reggel, sziasztok! Látom ez a munka téma mindenkinél terítéken van. Sajnos - hivatalból és saját bőrömön is - azt látom, hogy sehol nem biztos semmi. De az is tény, hogy ha mindig arra várunk, hogy a körülmények a legmegfelelőbbek legyenek, akkor soha nem lesz gyerekünk :S. Szóval csak arccal előre, az élet tényleg megoldja magát. Mondom én, aki bent csücsül a legnagyobb szervezeti átalakítás kellős közepén. Az tuti, hogy lesz munkám, de hogy milyen szervezetnél és mit fogok csinálni, azt ki tudja... :D Válthattam volna, de nem tettem, mert nem akartam azt, hogy próbaidő alatt jöjjön a gyerkőc és két szék között a pad alatt találjam magam. Inkább húzom még egy picit, kibírom ezt a hajcihőt, ami itt van és várom, hogy beköltözzön az utód.
101. youlcsi
2011. júl. 20. 21:36

nálunk is rezgett a léc, amikor jött a prücsök... ráadásul a pozi teszt után már nem is dolgoztam többet... jó, még néha bejártam oktatni, de ténylegesen nem melóztam... és hát... jó lenne folyamatosan itthon lenni, mert ki tudja, ha visszamennék bő 2 év múlva, mennyi idő alatt raknának ki...

sajnos nagyon gáz lett a hely... sokminden megváltozott az utóbbi pár évben... :(

100. youlcsi (válaszként erre: 118. - Elaa)
2011. júl. 20. 21:34
én aznap kaptam, amikor lett szívhangunk. 6+4 volt Áron akkor. megvolt az uh, a dokim meg mondta, hogy akár át is baktathatok a védőnőkhöz...
99. Búcica (válaszként erre: 98. - Elaa)
2011. júl. 20. 21:32

Én meg egy kicsit attól tartok, hogy menekülés nekem ez a baba. Mi lesz, ha 15 év múlva megkérdezi, hogy akartuk-e és én arra fogok gondolni, hogy igen, mert elvették a munkámat...


Persze ez mind hülyeség. De kétségek nélkül nem lennénk emberek, nem?

98. Elaa (válaszként erre: 97. - Búcica)
2011. júl. 20. 21:22

érdekesen hangzik:( sajnos a munkafüggés ismerős...

Gyerek nélkül én sem tudom elképzelni és nekem is van benne ilyen is..Csak most sajna nem biztos, hogy addig lesz munkám na mind1 baba jön ebbe a hónapba és aztán semmi nem számít!:D

97. Búcica (válaszként erre: 118. - Elaa)
2011. júl. 20. 15:56

Bennem is fel merül néha. Én munkafüggő vagyok. Most sajnos felsőbb hatalmak döntöttek arról, hogy már nem kell a munkám, amibe 16 évemet öltem, hanem egy más munkát kell majd csinálni... Mindegy hosszú és nem szeretem téma, de nekem ez segített abban, hogy a munka mellé bekússzon az agyamba a baba gondolata.

Az anyagi gondok, meg ijesztőek, de az élet megoldja magát és gyerek nélkül nem szeretném leélni az életem.

96. Búcica (válaszként erre: 95. - Elaa)
2011. júl. 19. 17:03

Lányok, Ti érzitek a peteérést?


Ezt kérdezte tőlem a doki, de azt mondtam neki, ha igen, akkor nem figyeltem rá.


Szörnyű, hogy eddig mennyire nem érdekelt ez a dolog, most meg hirtelen a legfontosabb dolog a világon :-)

95. Elaa
2011. júl. 19. 16:27

Hát szerencsére a rendszertelen ciklusban nincs tapasztalatom, (vagy csak még nem tudok róla)de ezekről a cseppekről már én is olvastam, hogy jók.

Sőt olvastam jódaquáról illetve jód kapszuláról is ami ezen segít,meghát a peteérésben.Na ez még egy érdekes kérdés mert peteérés rendszeres ciklusban sem mindig van..Én utólag kezdtem figyelni mikor elkezdett érdekelni ez a téma és szerintem igen csak volt mindig,dehát kitudja...Viszont ovulációs tesztet nem akarok használni mert akkor végképp rágörcsölök az egészre:P

2011. júl. 19. 14:33

Szia Csibe! :)))

Én is a menszivel küzdök... gyógyszer nélkül nagyon rendszertelen volt..

de most kezd beállni. :D végre!

nekem a gynex csepp segített! :) Szép peteérést csinált! :)

csak ajánlani tudom! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook