Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2011 augusztusában indul a project? fórum

2011 augusztusában indul a project? (beszélgetős fórum)


93. Búcica (válaszként erre: 92. - Elaa)
2011. júl. 19. 14:09

Horvátország Mljet szigete. Azt olvastuk, hogy rajta van a világ tíz legszebb szigetének listáján.


Remélem, hogy jó lesz, mert tavaly nem voltunk, mert nagyon sok volt a munka. Az előtt meg az egy hétből 5 napot lázasan töltöttem.


Itt most minden rendben lesz, és remélem, hogy már hárman jövünk haza!

92. Elaa
2011. júl. 19. 14:02

Kréta jól hangzik, Búcica ti merre fele nyaraltok majd?

Mi idén csak belföldi nyaralást tervezünk.Balaton ilyesmi.. Én még ennyire sosem vártam az őszt mint idén:D Ha sehol nem nyaralnánk most az sem érdekelne. Esetleg egy kis bababolt túra jöhetne már a barátnőkkel..

2011. júl. 19. 13:35

Köszi lányok :)!

Hát, nem volt zökkenőmentes az elmúlt hét év, de a lényeg, hogy most minden szuper.

Hát az én Férjem nem rajongana az olajos halért, de majd megpróbálom rábeszélni :).

És nyaraláskor nem belefér, hanem kötelező :). Mi is most jöttünk haza Krétáról (nászút fél évvel az esküvő után). Tapasztalat! :D

90. Elaa
2011. júl. 19. 13:33
Csibe, ez csak kérdés a tabletta abbahagyása után nem javaoltak szünetet?Én is szedtem régebben, és akkor mintha azt mondták volna hogy nem árt várni vele...Mondjuk ma már valószínű ez csak tévhit..
89. Búcica (válaszként erre: 87. - Elaa)
2011. júl. 19. 13:19
Ja, és ha én is beiktatok minden napra egy kis olajos halat... bármi megtörténhet!
88. Búcica (válaszként erre: 85. - Csibe82)
2011. júl. 19. 13:17

Szia!


Természetesen beférsz hozzánk! Főleg ilyen romantikus előélettel :-)

87. Elaa (válaszként erre: 84. - Búcica)
2011. júl. 19. 12:21
Szerintem simán..nyaraláskor a napi több is belefér..Végül is ez a két nap csak azért ajánlott hogy legyenek sokan meg gyorsak legyenek.Szerintem amíg nincs papírunk róla hogy nem elégésges a sereg száma,minősége stb addig az is lehet hogy majdnem mindig van bőven..És egyébként is csak egy kell, hogy beérjen...:)
86. Elaa (válaszként erre: 85. - Csibe82)
2011. júl. 19. 12:18
Szia! szerintem simán:D Reméljük a leghamarabbi babásodást!
2011. júl. 19. 11:43

Sziasztok! Én is csatlakoznék hozzátok. Most hagytam abba a gyógyszert, mert arra az elhatározásra jutottunk a Férjemmel, hogy jöhet a baba végre. Végig olvastam a topikot, remélem még beférek :).

Egyébként mi 29 és 33 évesek vagyunk, első babát szeretnénk, és nekem a gyógyszer nélkül nem rendszeres a menstruációm, szóval kíváncsian várom mi fog történni most. Egyszer már próbálkoztunk, de az élet közbe szólt, más problémák miatt elváltunk. De újra egymásra találtunk és most bízom benne, hogy több sikerrel járunk...

84. Búcica (válaszként erre: 83. - Elaa)
2011. júl. 19. 10:35
Az a kérdés merült fel bennem, hogy amikor az ajánlott napok vannak, akkor 2 naponta ideális vagy lehet gyakrabban is :-) (mi akkor fogunk éppen nyaralni...)
83. Elaa
2011. júl. 19. 10:18
Ohh tényleg elfelejtettem a túrót..Na jó akkor azt holnap reggelire..:S Megfogadtam, hogy nem foglalkozom ezzel a témával a nap minden percében.Most úgyis sok munkám van.. Mondjuk ma estétől apa jelölt olajos halat eszik, mert egy kolleganőm azt mondta a D vitamintól gyorsabb a sereg. :D
82. Búcica (válaszként erre: 81. - Elaa)
2011. júl. 19. 09:59

Jó reggelt!


Én is így érzem. Most éppen túrót eszem, követve az egyik jó tanácsot :-) Szedem a vitamint. Próbálok lemondani az összes feltehetőleg káros dologról.


Sajnos én refluxos vagyok, a gyógyszeremre rá van írva, hogy terhesség esetén tilos. Így arról is lemondtam, most küzdök a gyomorsavammal.

81. Elaa
2011. júl. 19. 09:10
Jó reggelt! Olyan lassan mennek a napok iszom a teákat eszem a bogyóimat, de még olyan messze van az a valószínű pár nap:)Ciklus 4. napja van még csak.. Utálok várni....:( Youlcsi hogy aludtatok?:)
2011. júl. 18. 22:22
megyek, lefekszem. még reggelig úgyis kelek vagy 6x... legújabb módi, hogy hasra fordul álmában... de mivel vissza még ébren sem megy, így jön az sírás :(
79. youlcsi (válaszként erre: 78. - Elaa)
2011. júl. 18. 22:16

én úgy voltam vele, hogy mindig 2naponta. biztos, ami biztos :)

remélem, ez a szutyok gyógyszer abbahagyásával tényleg visszatért a kedv...


amúgy én mértem a hőmet... a 2naponta akción felül még volt extra, ha leesett a hőm... ha felment... szóval mindig :)

hiszen nem csak ciklushossz-14. napon lehet pé, hanem egy kiadós orgazmustól bmikor :D (volt, hogy uh után mondta is a dokim, hogy elég nagy a tüsző, másnap repesszünk :D)

78. Elaa (válaszként erre: 76. - Youlcsi)
2011. júl. 18. 22:05
Az meg van sztem ő még nem vette egyébként észre hogy nálunk project vagy projekt van:D Csak arra figyelek hogy PÉ környékén legyen meg a két naponta.Amúgy felőlem ahogy akarja...:D
77. Elaa (válaszként erre: 69. - Pillangó28)
2011. júl. 18. 22:03
Hát én sikeresen elütöttem regisztráláskor a koromat és nem tudtam kijavítani:S még csak 25 leszek párom szintén. Mi még csak nulladik próbálkozásnál tartunk.Még csak most kezdtünk el gondolkodni rajta, csak én nagyon rákészülős típus vagyok....Szóval a cél a szeptemberi pozi, ezért bármit megteszek...tudom tudom naiv vagyok majd decemberben másképp írok:D Dehát reménykedni szabad:D
76. youlcsi (válaszként erre: 75. - Elaa)
2011. júl. 18. 22:02

akkor én a helyedben nem tennék semmit... vagyis de: szex, szex és szex... mert attól lesz a baba.


fölösleges elkezdeni orvoshoz járogatni, ha minden OK... mert egészséges ember nincs, csak nem eléggé kivizsgált beteg ;) szóval előbb-utóbb találnátok valamit, ami jó alap lenne arra, hogy rágörcsöljön az ember lánya.


egyszerűen csak élvezzétek egymást ;)

75. Elaa (válaszként erre: 82. - Youlcsi)
2011. júl. 18. 21:59
Köszi..teljesen szabályos 14 éves korom 28 napos napra ugyanakkor jön mindig stb...
74. youlcsi (válaszként erre: 73. - Pillangó28)
2011. júl. 18. 21:30

:)


enyém ember most ment el melózni :(

de hát még szedem a gyógyszert amúgy is... és az abbahagyása után is kell még kis idő, hogy egyáltalán a kedv visszatérjen :/

73. pillangó28 (válaszként erre: 71. - Youlcsi)
2011. júl. 18. 21:27
:D még nézni a tv-t! :) én meg még fürcsi! :D aztán mehet a menet! :D
2011. júl. 18. 21:15
:D jó, akkor így legyen! :))))
71. youlcsi (válaszként erre: 83. - Pillangó28)
2011. júl. 18. 20:59

ha voltán endomókinál, akkor a hormonok minden bizonnyal rendben. pajzsmirigy, insulin meg a nemi hormonok (utóbbit a nőgyógy is tudja nézni)


na, de nyomás az ágyba!!!

70. youlcsi (válaszként erre: 69. - Pillangó28)
2011. júl. 18. 20:59
azért olyan nagyon hamar ne :) elég lesz, akkor, ha majd a nagy már fel tud jönni egyedül a 3.ra :D (ok... az mondjuk ha nem is jövő tavasz, de mondjuk az utána jövő tél :D akkor 2 év volna a prücskök között
2011. júl. 18. 20:54

és ti?? :))))

ki hol tart? :)

Youlcsi nagyon drukkolok, hogy sikerüljön a második babátok, hamar! :)

68. Búcica (válaszként erre: 69. - Elaa)
2011. júl. 16. 23:23
Nekem is van ilyen ginsengem, még régebben vettem. Pocsék íze van, ezért végül nem ittam meg, de lehet, akkor most megpróbálom újra.
67. Búcica (válaszként erre: 66. - Youlcsi)
2011. júl. 16. 23:19

A férjem most töltött le a telefonomra egy menstruációs naptár alkalmazást. A szerint július 22-én lehet kimutatni a vizeletből a terhességet.

Hol tart már a tudomány :-)

66. youlcsi (válaszként erre: 65. - Búcica)
2011. júl. 16. 21:35

hát... mindenesetre a beágyazódáshoz jó időben van jó vastag nyh ;)


drukkolok!

65. Búcica (válaszként erre: 64. - Youlcsi)
2011. júl. 16. 21:32

22. nap :-)


Persze az is lehet, hogy csak egy jó erős menstruáció jele...

64. youlcsi (válaszként erre: 72. - Búcica)
2011. júl. 16. 20:42

mondjuk nekem 13 mm-essel már zebrám volt ;)


hanyadik napon vagy?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook