Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2011 áprilisi babák fórum

2011 áprilisi babák (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
16190. sorlyke
2011. okt. 16. 11:21
Zsanett09:drágán én a fiamhoz 1,5évig!!!kelltem éjjel szoval nekem ne mondd nem tudom milyen ez !:-)
16189. Zsanett09
2011. okt. 16. 11:19

Csillus, de jó, hogy vagy! Te is nagyon hiányoztál nekünk!! Remélem most, hogy túl vagytok a temetésen, gyorsan regenerálódik mindenki lelke. Sok sok erőt kívánok nektek!


Sorlyke én csak most jövök rá, hogy Te totál félre értetted zsezsét... Ő nem hagyta sírni Zsezsét...ment hozzá és megnyugtatta, csak nem adott neki cicit, ennyi a különbség. És én igazat is adok neki, nem normális, hogy a gyerek így ébredjen éjjel. Szeretném, ha már mis is túl lennénk rajta, mert most hogy nem hajlandó szopizni, így én sem tudom betömni a száját a mellemmel és megnyugtatni úgy... Így kénytelen vagyok simogatással dédelgetéssel nyugtatni, amit igényli. És remélem nekünk is segíteni fog!!!

És abban sem értek veled egyet, h az apja is keljen hozzá éjjel. Az én férjem sem kel hozzá éjjel, és nem is hagynám, ő keresi a pénzt, neki kipihentnek kell lennie...

16188. Zsanett09 (válaszként erre: 16173. - A anka)
2011. okt. 16. 11:00

Én kérem szépen. :)

A mi éjjelünk is ismét katasztrófa volt. Nem akar már szopni védővel sem. :( Most kivárom, hogy elmúljon, úgy ahogy Mariann írta, és csak utána kínálom cicivel legközelebb. Sajnos ez megvisel, de nem tudok mást tenni.


Zsezse nagyon örülök, hogy sikerült!!!

Én is ezt csinálom, próbálom nyugtatni Danikát de nem etetem, mert az jobban felidegesíti... Sőt már ki sem veszem, mert akkor is attól jobban üvölt. Csak simogatom és beadom a cumit. Te beadtad neki a cumit? vagy arról is leszoktattad?


Sorlyke lehet neked is más lenne a véleményed, ha már 4 hónapja kelnél hozzá éjszaka állandóan és nem csak 1 hete. :)

2011. okt. 16. 10:43

Váltsunk témát sztem :)

Ki mit főz?

Nálunk maradt tegnapról húsos káposzta. Lehet mellé csinálok grízgaluska levest,meg sütök krumplis pogácsát!Az olajban kisütős verziót :)

16186. sorlyke
2011. okt. 16. 10:16

zsezse88:nem nézlek le csak akkor te se ugy ird itt a dolgokat!!!De én akkor is annak a hive vagyok hogy nem hagyom sirni ha te meg másnak legyen ugy...nálam ez verte kia biztositékot!!

Mariann! Tudom, hogy drasztikusan hangzik és sokan nem értenének velem egyet, de szerintem hagyd sírni.


Csilluskam:látom akkor nem csak én vagyok a hülye meg a dilis felfogásu:-))))hová mentetek kirándulni???Képek vannak?:-)

16185. zsezse88 (válaszként erre: 16183. - Csilluskam)
2011. okt. 16. 09:58

Szia!


Te is hiányoztál nekünk!


Tényleg nem volt egyszerű. Az első éjszakát én is végigsírtam. Persze, hogy szüksége volt rám, ezért is mentem be percenként megvigasztalni.


Most megyünk sétálni.


Szép napot!

16184. zsezse88 (válaszként erre: 16182. - A anka)
2011. okt. 16. 09:52
Igen, sajnos az én mindig mosolygós Zsezsém is zombi volt már nap közben. Tényleg muszáj volt lépni és nem bántam meg, mert 2 nap alatt megoldódott a probléma és most minden olyan, mint 1 hónapja. :-) Persze most én is tudtam aludni egybefüggően 5!! órát. :-) Fitt vagyok és üde. :-) Szerintem is nagyon fontos ez!
16183. Csilluskam
2011. okt. 16. 09:48

Sziasztok!


Jöttem, próbálok visszaolvasni,de ez az egy oldal is elég mozgalmas.


Én sem hagynám soha sirni, a gyerek bizik bennem, hogy ha baja van nem hagyom magára, és ha sir, akkor bizony valami baja van.


Zsezse, örülök, hogy ez nektek megoldást hozott, erős vagy, hogy ezt végig csináltad!Én nem tudtam volna...


Túl vagyunk a temetésen, embert próbáló napok vannak mögöttünk, tegnap kirándulni voltam Viviékkel, először hagytam itthon Áront hosszabb időre Apával.


Mostmár remélem tudok jönni, mert nagyon hiányoztatok :-(

16182. a anka
2011. okt. 16. 09:47
Zsezse egyébként én is azt vettem észre, hogy amikor Zozi fél óránként ébredt éjjel akkor ő sem pihente ki magát és iszonyú fáradt volt egész nap. Most viszont jobb mindkettőnknek. :) És ez tényleg fontos, hogy mosolygós és kiegyensúlyozott mamik tudjunk lenni egész nap. :)
16181. zsezse88 (válaszként erre: 16179. - A anka)
2011. okt. 16. 09:46
Igen én is beleestem ebbe a hibába, de nekem nem hozott megoldást, hogy visszatettem a kiságyba. :-( A lényeg, hogy most már nekünk is javult a helyzet. Örülök, hogy nálatok is rendeződtek a dolgok!
16180. zsezse88 (válaszként erre: 16178. - Sorlyke)
2011. okt. 16. 09:43
Nem értem miért kell így lenézni azért mert én máshogy csinálom. Többet néztem ki belőled és én sosem beszéltem így veled. Nekem nem büdös a kelés, de még egyszer nem részletezném...
16179. a anka (válaszként erre: 16176. - Zsezse88)
2011. okt. 16. 09:42
Igen, úgy néz ki. :) Nálunk az volt a baj, hogy amikor Zozi ébredt éjjel enni akkor magam mellé vettem és már nem is vittem vissza az ágyikójába. Mellettem pedig éberebben aludt és, ha mozdultam egyből mocorgott ő is. 2 napja visszateszem a kiságyába hami után és alszik tovább, mint a bunda. Úgyhogy úgy néz ki megoldódik szerencsésen a mi "nem alvásunk" is. Ma például 2-kor ébredt és 3/4 5-kor. De szerintem ez ki fog tolódni pár nap alatt és a 2 ébredésből csak 1 lesz. :)
16178. sorlyke
2011. okt. 16. 09:39
Velünk egy szobában alszik Laura és igen is kelek hozzá pedig eddig kényelmesen át aludta de most nem feé kelek mert nekem nem büdös a kelés se fél oránként se oránként..ha szüksége van rám ott termek mellette 2öt nevelek szoval én 3at és még igy is marad eröm kellni:-)
16177. zsezse88 (válaszként erre: 16175. - Sorlyke)
2011. okt. 16. 09:36
Na én meg ezt nem hagynám. A férjem vezető beosztásban dolgozik. Nagy a felelőssége. Neki muszáj pihenni éjjel. Most szabin van és inkább átvészeltük ezt a 2!!! napot! Mikor fél óránként kelt azt már ő sem bírta, hiába mentem egyből nyugtatni. Szerintem az a helyzet már nem volt normális ezért lépnünk kellett valamit. Ezzel én le is zárnám.
16176. zsezse88 (válaszként erre: 16173. - A anka)
2011. okt. 16. 09:33
Sajnálom, hogy nektek nem jött be. Ezek szerint tényleg gyereke válogatja. Azért sikerült megoldani valahogy a problémát?
16175. sorlyke
2011. okt. 16. 09:32
Na látod nekem még mellette 2 gyerekem van aki iskolás ovodás inkább fel kelek meg nyugtatom ciciztetem mint hogy sirni hagyam mellette fel keljen az egész család..ja apoa itt is dolgozik de van hogy éjjel pl 2-4 ig ringasa fent van vele és 5 kor megy melozni:-))de fel kell a lányához..
16174. zsezse88
2011. okt. 16. 09:28
Tudom, hogy sokan nem értenek vele egyet, de szerintem egy kimerült anyuka nem jó anyuka. Zsezse már fél óránként kelt éjjel. Fáradt voltam, kimerült és ingerült. Nem azt mondtam, hogy egész éjjel ordított a gyerek. Szerintem pont ezért nem olyan szörnyű, mert bemegyek és megnyugtatom. Én inkább ezt a pár perc sírást választom, mint hogy ne aludjak se én, se apa, se Zsezse. Pláne, hogy apának ugye dolgozni kell menni reggel.
16173. a anka
2011. okt. 16. 09:24

Jó reggelt!


Zsezse az "Aludj jól gyermekem" című könyvet én is olvastam. Nekünk sajnos nem vált be, mert 2 nap után Zorka ha már meglátta a kiságyat már ordított, ha napközben bele tettem olyan síró görcsöt kapott, hogy alig lehetett megnyugtatni az én jó kedvű és kiegyensúlyozott kislányomat. Úgyhogy én abba hagytam, mert nálunk rontott a helyzeten. :(

Gyereke válogatja egyébként, hogy kinél mi jön be. Szerencsére nektek használ. :) A keresztlányom szüleit is ez mentette meg a zombiságtól, mert mellette ha elosont valaki már pattant fel a gyerek és fél óránként alapból kelt éjjel. Volt egy kemény hetük, de nekik is sikerült.

Ha egyébként valaki el szeretné olvasni a könyvet át tudom küldeni mail-en.


Szép vasárnapot mindnekinek! :))

16172. sorlyke
2011. okt. 16. 08:59
Én tuti nem hagynám sirni a ghyermekemet!!!!Pewdig 5napja kelek éjjel millioszor hozzá volt hogy 2kor tudtam be rakni most éjjel is éjjfélkor de inkább kelek és szoptatok mint hogy hagyam sirni!!!!!Ez a dolgotok hogy keljetek hozzá!!!Ezt válaltátok..
16171. zsezse88
2011. okt. 16. 08:42

Jó reggelt!


Zsezse már csak 1x kelt éjjel! :-)


Mariann! Tudom, hogy drasztikusan hangzik és sokan nem értenének velem egyet, de szerintem hagyd sírni. Zsezse az első éjjel éjféltől 3-ig ordított. Persze percenként bementem hozzá és próbáltam megnyugtatni. Legalább 500x voltam nála, de látod ez volt a 3. ilyen éjjel és már csak 1x kelt.


Zsanett! Örülök, hogy javult a helyzet!


Ma is csavargunk!


Szép napot!

2011. okt. 16. 08:25

Jóreggelt!


Az éjszakánk szokásos volt. De szeretném már azt írni,hogy jól telt :) De ez még várat magára.


Évi!Én is próbáltam már azt,hogy nem veszem ki Dodit,hanem megpróbálom megnyugtatni simogatással meg beszéddel,de ez nálunk nem működik,mert mégjobban rázendít.


Pénteken mértük,akkor volt 8560 gramm.


Zsani!Sztem megint azért nem akar szopizni Dani,mert megjött :( remélem gyorsan elmúlik! :)


Szép napot! :)

16169. Zsanett09 (válaszként erre: 16164. - Felicy87)
2011. okt. 15. 21:11

Húú akkor nekünk is várható a kuponfüzi. :)


De jó lesz tesódnak babázni. :)


Danika ma evett szépen a bimbóvédővel, bár este már fáradtam volt mint éhesebb... így sajnos 5 perc szopi után elkezdett hisztizni, letettem és el is aludt. Lefejtem a maradékot, és üvegből megkapta álmában...............

Kíváncsi leszek az éjszakára.

Ja és hazajöttem anyukáméknál alszunk most. Apának bulis hétvégéje van.... Jó éjt mindenkinek!

16168. Zsanett09 (válaszként erre: 16167. - Bar-bee81)
2011. okt. 15. 21:08
nem ebben :)) hanem az 50 pontosban vagy 100?? amelyikben babaápolási szerek vannak tán joker az összes.
16167. Bar-bee81 (válaszként erre: 16163. - Zsanett09)
2011. okt. 15. 17:25
az elsőbe? baba tusfürdő,johnsons fürdető,gabi öblító,babakeksz,babavíz,szentkirályi bébiital,nivea dupla törlőkendő,dmes babás cuccok-hú a többire már nem emlékszem!nem százalékok vannak,hanem 100- 200ft kedvezmény
16166. Bar-bee81 (válaszként erre: 16164. - Felicy87)
2011. okt. 15. 17:22

ott szombaton is van posta?

mik vannak a kuponfüzetbe? leírod?

16165. zsezse88
2011. okt. 15. 17:22

Ma megette élete első kekszét Zsezse.

A tojás fesztiválon pedig ringlisezett. Tetszett neki. Majd teszek fel képet.

Ja, jó rá a 80-as overál.

16164. felicy87
2011. okt. 15. 16:32

Sziasztok!

Köszi a gratulációkat! :)

Hugom még egyben,talán hétfőn lesz már baba! :)


Ma megkaptam a DMes kuponfüzetet,a 6hósat!Hát,nem rossz,de az első jobb volt! :)


Az éjszakáink elég jók,2szer kelünk 5perces szopikra és alszunk tovább!

És ma hazahoztuk a kiságyat "apukától"... Nem volt a legjobb érzés,mert valahol ez a véget jelzi...De majd túlteszem magam rajta!

16163. Zsanett09 (válaszként erre: 16161. - Bar-bee81)
2011. okt. 15. 16:13

tényleg?? ezt nem is tudtam, köszi! :)

Milyen jó lenne még azt is tudni, h pontosan mik vannak a kuponfüzetben... :))

16162. sorlyke (válaszként erre: 16161. - Bar-bee81)
2011. okt. 15. 13:34
100pont pontosan hol van?
16161. Bar-bee81 (válaszként erre: 16158. - Zsanett09)
2011. okt. 15. 13:27

100pont

fent van mindig a dm honlapján,mindig nézem az új újságokat+kuponfüzeteket és ott még a pontegyenleget-ponttörténetet is+lehet nézni

face-en,ha bejelölöd őket játékok is vannak nyereményekért+kérdezni lehet tőlük

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook