Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2011 áprilisi babák fórum

2011 áprilisi babák (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
16250. robszi
2011. okt. 18. 16:56

Sziasztok!

Nem tudtam visszaolvasni és leírnátok, hogy mi volt ez az árveréses veretes dolog? És ezt legyszi a klubba. Sejtem, hogy kik voltak..

16249. sorlyke (válaszként erre: 16248. - Bar-bee81)
2011. okt. 18. 14:21
Na ennek örülök:-)igen köszönöm szuperul tudom már kezelni:-)
16248. Bar-bee81 (válaszként erre: 16247. - Sorlyke)
2011. okt. 18. 14:15

ja igen! :-D

jó a tápszer ,volt kaka

szóval ki kiváltom a recit


teló jó????

16247. sorlyke
2011. okt. 18. 14:12
Bar-bee81:nekem ugy irták 7-12honapig jövö év decemberig lehet be váltani szupik vannak benne:-)
16246. Bar-bee81
2011. okt. 18. 14:07

ma +csinálták a körmöm

aztán elkezdtem főzni és befutott a következő vendég a babájával,akkor+etettem picúrt erre bealudt-jó kis vendégváró :-D

tovább főztem krumplipürét+rántott csibemellet

fél2kor felkelt picúr aztán elmentek


vettem neten meleg hálózsákot,mert éjjel is lerugdosta a takaróját,ami van az+kicsi már. bár apa állítólag ma beváltja a smart pontokat hálózsákra-ha lesz pécsen!bár az inkább takarónak lesz jó,mert nincs kézrésze.

+vettem a tápszeradagolót,amire mindjárt rá tudom csavarni a cumisüvegtetőnket+momert autós+itthoni melegítőt-teszv-n.


apa +ígérte vasárnap vásárba meygünk. veszek koszorúkat anyumra+anyósomra+mécseseket. mindig ott szoktunk ott szépek vannak+olcsók


dm! azt mondják 6hét,de amikor picúr +született én már elötte hoztam benevezős papírt kitöltöttem és amikor+lett az anyakönyve párom mindjárt bevitte,és én is 8hetet vártam.de ha most+kapta mindenki akkor mi +kapjuk én már a 6hósat várom.

16245. sorlyke
2011. okt. 18. 13:54
nagyem:3,5honapos körül volt nekem az elsö elég hamar meg jött aztán ma láttam a másodikat is
16244. nagyem (válaszként erre: 16243. - Sorlyke)
2011. okt. 18. 13:47
Mennyi idos volt a gyerek amikor benevezted a programba? Franci kb 4 honapos volt es azota meg semmi, nemhogy a masodik, meg az elso, kezdo csomag se jott meg :( 4 het, persze...
16243. sorlyke
2011. okt. 18. 10:36
ma meg jött ide is a 2dik dm-es kupon:-)a hugies és c&a-nak örülök a legjobban
16242. Bar-bee81
2011. okt. 18. 09:28

na állítólag feladja a kompot!-időbe mi? erre is 1 hónapot várok :-(


picúrom este fél7kor aludt éjjel kelt cici utána 6kor tápszer.

amióta tápszert kap nyugodtabb!!!!

de hisztii nálunk is van,ha elveszek tőle valamit :-D

16241. Bereve
2011. okt. 18. 08:59
Zsezse hogy haladtok a módszerrel? Írd meg légyszi!
16240. Bereve
2011. okt. 18. 08:58

Sziasztok!

A mai éjjelünk egész jó volt. 20-kor elaludt, többször nyöszörgött, illetve lihegett, sztem rosszat álmodott, de csak 1X kelt fel fél4-kor, akkor evett, aztán 7-kor, úgyh remélem alakulunk végre!


Zsanett, Dávus is elég heves természet, amúgy én is Évi vagyok. :)


Már belenyugodtam, hogy jó pár hó.napig biztos nem fogunk még éjjeleket átaludni...


Nektek elkezdték már a hisztizést?

Én a napokban veszem észre. Pl. ha elveszem tőle a cumisüveget (mert már nem iszik belőle, csak szórakozik vele), rendesen hisztizik.

Van, h sír is.

Kis akaratos, mondjuk volt kitől örökölnie...:)

16239. Bar-bee81 (válaszként erre: 16237. - Ancsi0417)
2011. okt. 18. 07:38
de írt,hogy a futár 1-2hét mire lehozza,és még nem küldték neki+a csomagszámot.vártam aztán Sorly segítségével LÉPTEM!!!!
16238. sorlyke
2011. okt. 18. 06:35

Bar-bee81.örülök neki képzeld nekem meg 2 napja este nem kell tápot adnom elég a sima cici neki most is este adtam 20.30ra aludt és most 6 kor kellt:-)


Ancsi0417:vannak ilyenek ha nem segitek Barbinak tuti le nyulta volna lovéját!!!!

16237. Ancsi0417
2011. okt. 17. 20:45

Írtam neki smst,erre emailben válaszolta a következőt:A rendelés megérkezése után rendelését

továbbítottuk.Megkaptam az sms-t,

miszerint még nem kapták meg a

babakocsit.Utána fogok kérdezni a szállító

cégnél és értesíteni fogjuk a szállítás

időpontjáról.

Barbi,bocs hogy zaklatlak,de Neked írt vmi hasonlót?Könyörgöm,nem kellene nyomon követni,a leadott rendelését?

16236. Bar-bee81 (válaszként erre: 16235. - Ancsi0417)
2011. okt. 17. 18:55

úgy látszik volt valami rossz csillagállás szeptember 26án,mert a járóka+ez a komp se jött össze.

Picúrom már alszik.adtam ma neki babakekszet,fintorgott rajta,bemártottam teába akkor szívta,mint a szívószálat,amikor+ megázott öklendezett tőle,akkor ivott rá teát.szóval még nem jött be neki.+a kekszes tejpép se nem eszi+,tegnap kevertem gyümölcsössel3ek gyümis+1/2kekszes-de így se ette+.talán majd később+eszi,


SORLY! ma egész nap a te tápszeredet kapta,ha holnap lesz kaka akkor jó és kiváltom a recit.


ma délbe sonkás-tésztás-paradicsomos-répás kaját evett-CUPPOGTA

16235. Ancsi0417 (válaszként erre: 16234. - Bar-bee81)
2011. okt. 17. 17:17
Köszi,h ilyen gyorsan válaszoltál!Mit meg nem engednek ezek maguknak!Remélem a kompos is minimum visszautalja a pénzed!
16234. Bar-bee81 (válaszként erre: 16232. - Ancsi0417)
2011. okt. 17. 17:15

SMS-T ÍRTAM NEKI. NEKEM SE VÁLASZOLT SEMMIRE CSAK MIUTÁN ÍRTAM

UTOLSÓ FELSZÓLÍTÁS-RENDŐRSÉG BEVONÁSÁVAL

AKKOR MINDJÁRT TUDOTT ÍRNI+VISSZAUTALNI A PÉNZT.


MOST A KOMPOS CSAJJAL VAGYOK ÍGY

NEM ÍR SEMMIT

ADTAM NEKI NEGATÍVOT ÉS MOST ÍROK A TESZVESZNEK IS!!!

16233. Ancsi0417
2011. okt. 17. 17:01
Szép napot,estét Nektek!Ez lemaradt!
16232. Ancsi0417
2011. okt. 17. 17:00

Sziasztok!Szóval nem hozták ma a babakocsit!Péntek óta a csaj sem email,sem vatera belső üzenetemre nem válaszol.Pedig belépett vagy tizenötször!Ma már hívtam 5x telefonon,fel sem veszi!

Barbi!Neked felvette?Ha igen,milyen számon hívtad?Ez a nő nem semmi!Tök jó,itt vagyunk kocsi nélkül,miénket elvitték.Kislányom meg megőrül.

16231. sorlyke
2011. okt. 17. 14:06
Lányok a tecsoba van most akcio pl happy pelus ez jo én korházban használtam 78/db csomagban 2 csomagal 4ezer ft!!!meg a kajákra 3% aventre aszem 20%
16230. Zsanett09 (válaszként erre: 16229. - B2fdf37818)
2011. okt. 17. 13:49
Milyen márkát ajánlasz? Köszi az ötletet. :)
16229. b2fdf37818 (válaszként erre: 16228. - Zsanett09)
2011. okt. 17. 12:10
Zsanett nekünk van kameránk. Az elején nagyon ellene voltam, de most már nagyon megszoktam. Sokszor bekapcsol nálunk is a bébiőr az apró nyöszörgésekre és ilyenkor nézem a kamerát, ha látom, hogy nem mocorog utána, akkor nem kell bemennem. Ez úgy gondolom nekem is és neki is jó, mert míg nem használtuk, volt hogy akkor ébredt fel ahogy bementem.. Teszveszen, vaterán lehet viszonylag kifizethető áron venni. Én csak ajánlani tudom! :)
16228. Zsanett09
2011. okt. 17. 11:40

Sziasztok!

Az éjszakánk egy fokkal jobb volt, az átlag rossztól. Volt, hogy óránként, volt, hogy 10 percenként kelt, de úgy fogtam fel, hogy ezen is túl leszünk, és így nem is érzem magam annyira rosszul. Ami jó, hogy az ébredések 90%-a csak halk nyöszörgés volt és mire átértem a szobájába, már aludt is. Nem kellett beavatkoznom egyáltalán. Igaz, sokszor voltam nála, mert mindig néztem mi történik, de összesen csak 2x volt szükség arra, hogy beavatkozzak. Cumit adtam be és simogattam. Egyszer sem kellett kivennem a kiságyból azért hogy megnyugodjon és vissza aludjon. Így ezt hatalmas előrelépésnek élem meg. Remélem holnap még jobb lesz. :)


Évi, hogy aludt Zselyke? Remélem jól aludtatok!!!


Bereve, Marinann nálatok mi a helyzet?


Nagy igazság van ebben a vérmérséklet dologban, Danika hevesebb természet!

Barbi jó kis napotok volt. :)

16227. sorlyke
2011. okt. 17. 11:39
irok valamit ma a naplomba tanács kéne szopihoz...harapáshoz
16226. Bar-bee81
2011. okt. 17. 09:41

kirándultunk jó nagyot

Reggel fél9kor indultunk pécsre,először párom elment 1 munkát+beszélni,aztán a KIKbe mentünk,itt csak bugyit vettem magamnak.a babaruhák elég drágák voltak+most már betankoltam mindent.utána a müllerbe mentünk,vettem nagy doboz 400gos babateát700.-ért +Laurának játékot a fiútesóinak kinder tojást.vettünk még a tengerimalacunknak kaját,mosógéptisztítót,babakekszet,Hippes babakrémet szél és hideg ellen.

mentünk a Brendonba,itt+int csak jól beidegeltem magam,semmi nem volt minden csak rendelésre. :-( beváltottam a 6hós csomagot.utána az Árkádba mentünk itt párom vett magának gyúrós ,,tápszert" mert nem bír magával nem elég neki,hogy 125kg 140akar lenni.ő tudja! aztán cirkuszolt 1 sort velem,hogy milyen cipőbe mentem és vegyünk másikat,mert ő nem ég velem . szóval kaptam 1 tök szép magas sarkú bundás félcsizmát,szőrös. :-D

Ettünk a mekibe és indultunk Bonyhádra a barátnőmékhez ő is áprilisba szült 26án.2után értünk ide és olyan4ig voltunk.Mi pelust+bonbont vittünk,tőlük+kaptunk popsitörlőt,rágókát,kisnadrágot,pezsgőt!

Mentünk Sorlyékhez! Ettünk fini sütit+cseréltünk én adtam telcsit ő receptet.Mi is köszönjük a kockákat,pont ilyet akartam venni-puha-kockák-csak már úgy voltam,hogy annyi játékunk van!

Fél 7re értünk haza,addigra apumék begyújtottak.+etettem picúrt kekszes tejpéppel,de nem ette így fürcsi után+szoptattam,aztán bedurrantak a cicijeim elkezdtem fejni de csak 10mljött és nagyon híg volt. Patrik nagyon sokszor felkelt fájt a hasa,sokat pukizott.De nagyon ügyes volt a hosszú út során,elvolt a kocsiba,sokat aludt és nagyon megdícsérték Marisomék,hogy ilyen ügyes az övék semmit nem csinál csak fekszik. El voltak ájulva picúrtól!


Akkor itt +zajlott a vita-csata.Nálunk sincs hagyva picúr sírni,éjjel folyamat kelek hozzá 6hónapja,eddig 1*aludta végig-nem tudom akkor mi volt?de nagyon jól esett! Párom is nehéz fizikai munkát végez a 7hét napján ha csak én nem csinálok valamilyen programot és bizony ő is ugrik az ágyból!Az első hetekbe+folyamat ő bufiztetett,mert örültem,ha fekhettem úgy fájt a hasam+még végig szurkáltuk 1hónapig minden nap kellett vérhigítót kapnom-és ezt is a párom adta be!

karácsony: műfánk van,tavaly vettük,nekem mindig lila-ezüst-kék=ezek a kedvenc színeim! picúrnak már+vettük a brüm-brüm autópályát apuék+a hipp-hopp zebrát.egymásnak nem szoktunk venni semmit,mert ami kell azt mindig+vesszük-legyen az ruha-telefon stb.

hát ja ezek a DM KUPONOK! nem mindig olyanok,hogy 100%ban ki lehetne használni. :-(

16225. b2fdf37818
2011. okt. 17. 07:45

Jó reggelt Mindenkinek!

Jó sok minden történt a hétvégén... :) De ne essetek egymásnak, azzal senkinek nem lesz jobb és minden ember, baba teljesen más.. Mindenkinek saját joga eldönteni mit csinál... Rengeteg olyan dolog van egy babával kapcsolatban ami nézeteltérést okozhat sztem..

Én is olvastam a Suttogó könyvet is, a barátnőmtől ismerem ezt a módszert amit mondtatok, de én sem tudom végigcsinálni azt a pár éjszakát sem, lelkileg nem.. ha felébred, megyek.. Nálunk apa abszolút fel sem ébred éjszaka arra, hogy mi fent vagyunk. Viszont ha felkelne magától, megmondom őszintén jól esne.

SAJÁT véleményem: Ha vállalsz egy babát, azzal tisztában kell lenned, hogy min.90%-ban Te neveled.. Apa dolgozik, hiszen ő tartja el a családot. DE hétvégén muszáj foglalkoznia vele, hiszen hétközben alig látják egymást.. Nálunk sajnos nagyon sokszor van, hogy Zétény csak tőlem akar enni, vagy velem alszik el és ez sem teljesen jó így.. Mi van ha én beteg leszek vagy bármi történik?

Az alvással kapcsolatban azt akartam még írni, hogy nálunk még az sem működik, hogy lerakom a kiságyába és majd elalszik egyedül.. muszáj elringatni.. Az elején voltak iszonyat heteink, majd kicsit jobb lett, aztán átaludta az éjszakákat, most több mint egy hónapja megint nem alszik rendesen... DE szombaton felállt az apja mellett, azóta ha feltudja húzni magát, akkor addig küzd míg nem sikerül.. mászik ezerrel, már bejárja a lakást.. tegnap fél9-kor elaludt evés közben, majd 10-kor evett még és most reggel 7-kor keltünk.. semmit nem csináltam másképpen, csak átmozogta az egész napot..

Kitartás mindenkinek, lehet sok esetben magától megoldódik az éjszakai alvás is.. :)

Karácsony... mi mindenkitől pénzt kértünk, mert muszáj a gyerekülést megvenni és hát nem egy olcsó dolog ugye.. családnak csináltatunk fali naptárat, ha sikerül. Sajnos ez nem az a karácsony lesz, ahol elhalmozzuk egymást ajándékokkal.. :(((

Mi élő fát fogunk venni, valami nagyon picit, ha kitalálom hová fogjuk rakni, mert addigra ki tudja hogy fogunk kavarni, a szokott helyén azonnal borulna..

Remélem én is megkapom a dm-es csomagot mielőbb már, bár ahogy olvasgattam így elsőre nem sok mindent tudunk belőle használni..:(


Szép napot Mindenkinek!!! :)

16224. sorlyke
2011. okt. 17. 07:18
Jo reggelt mi korán meg fürödtünk nem sokal hogy el mentek Barbiék nagyon jo volt megint talizni!!!!És köszöni Laura az ajándékot is:-)én egész este a telot büvöltem.-)))Laus 20kor már aludt fel eklt 21.30kor 23.30ig nálam volt be raktam az ágyba és mos kelt 6.30kor már szivatni kellett az orrát meg köhög ma doki lesz a héten apusom szabin..
16223. Bereve
2011. okt. 16. 21:26
Most már jó éjt, mert kb 3 óra múlva Dávus nyöszörögni kezd! :(((
16222. Bereve
2011. okt. 16. 21:24

Ditti, mi lesz itt?? Ki tudja mit beszéltek most meg Dávus meg Hanna??? Korán kezdik a mai fiatalok…:))

Szilvi, nagyon ügyi manód van ám! Dávus is egész üveg kajeszt benyom. :)

Viszont ő rengeteg vizet és teát iszik. Legalább 5 dl/nap.

Katacucus, levendula párnát drogériában keressek? Vagy hol vetted?

Barbee, örülök, h nem vágtak át és visszaküldték a pénzt!

Zsezse, annyira sajnálom a fiadat és ami veletek történt!! :(

Én is olvastam az „Aludj jól gyermekem”-et, de én ezt nem használom, nem is fogom! Ha kell vkinek szóljon, mert e-mailen el tudom küldeni! Azért majd írd meg, h h haladsz vele!

Nagyem, kicsit légy türelemmel, mi is nagyon sokára kaptuk meg a dm-es kezdő kuponokat, de küldik!

Felicy, kitartást, jobb lesz nektek így!!!

Sorlyke, én sem hagyom/nám sírni, de ezt mindenki döntse el maga! Pont ezért írtam előbb, h én nem használom ezt a módszert, nekem nem fér össze a nézeteimmel. Lelki sérülést okozhat, úgy gondolom, ugyanakkor azt is tudom, milyen nem aludni több hónapja! :((

Szóval mindenkinek szuverén joga eldönteni é ezt tiszteljük meg!!!

Zsezse, azért írd meg hogy haladtok légyszi!!! Ha ide nem szeretnéd, akkor priviben, én kíváncsi vagyok!

pamoabf.sze, én is csináltam ezt több hónapon át, eredmény: semmit nem csináltam máshogy, mikor végre átaludta az éjelt(1X). :(

„Fontos, hogy tudd: gyermeked alvási szokásai sokkal inkább a gyermek temperamentumától függnek” Ezzel 100%-ban egyetértek!!!

Csillus sok erőt kívánok a gyászban nektek!!

Én kisfenyőt veszek, amit majd ki tudunk ültetni, sajnálom a fákat! :)

16221. Bereve (válaszként erre: 16220. - A anka)
2011. okt. 16. 21:23

Köszi! Ari vagy!

Közben mégis visszaolvsatam, mert úgy lemaradnék, h soha nem tudnám pótolni, mindjárt bemáolom a válaszokat. Az s betűm azóta is vacakol!!

Dávusom nem jöhet többet a géphez! :)))

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook