Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2009. márciusában születendő Babócáink fórum

2009. márciusában születendő Babócáink (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
42978. Noémi 23
2011. jún. 24. 08:19
Sokat gondolok rátok Eszti...drukkolok..majd a hidegfront.:))
42977. dtrr
2011. jún. 24. 07:53

Sziasztok lányok!

Örülök, hogy mindenki jól van.

Én tegnap előttre voltam kiírva, de még mindig egyben vagyok.

Pedig már nagyon várjuk, hogy újra babázhassunk.

42976. Noémi 23 (válaszként erre: 42975. - V.kler)
2011. jún. 23. 14:48

Elhiszem, hogy édes teher.:)) Már én is alig várom.:))


Örülök, hogy ilyen jól vagytok, szép nagy már Klárika is.:))))


Mi szobatiszták vagyunk lassan 2 hete, Aminak a dac korszak végét járjuk már...voltak nehéz napok.:)))

42975. v.kler
2011. jún. 22. 14:48

Sziasztok!!


Látom mindenki el van foglalva...na én sem unatkozom, az biztos! De édes ez a teher! :-)

Örülök, hogy jól vannak a kismamáink is! :-) Dtrr hamarosan kétgyerekes anyuka lesz! :-))


Mi jól vagyunk! Lalám igazi kis ördögfióka, mindig valami rosszaságpon töri a fejét! Kicsi hugiért odavan! :-)


Kicsi Klári is jól van. Tegnap voltunk szurin, volt á sírás. Este pedig egy kis hőemelkedés, de szépen magától lement! :-)

Már több mint 2 kg-t hízott, és 5cm-t nőtt! :-)) Sokat mosolyog, imádnivaló olyankor! :-) Este viszont jön a pocifájás...:-( Van hogy együtt sírunk! :-(

42974. dius81 (válaszként erre: 42972. - Nebosszancs)
2011. jún. 21. 21:51
jipppi,:D szuper, hogy minden okés a törpivel!
42973. tari (válaszként erre: 42972. - Nebosszancs)
2011. jún. 21. 17:07

Sziasztok!


Örülök, hogy minden rendben van :)

2011. jún. 20. 22:03

Sziasztok!


Voltunk ma uh-on :)))))

Annyira vártuk, hogy lássuk Törpikénket. Maci azt mondta, tök jófej talpija van :)

Minden rendben, izgága kis Manó. A doki azt mondta jelenleg még farfekvéses, de még van ideje megfordulni.

És a lényeg...!!!! :))))))))) A doki szerint látszik valami kis szerszám a lába között, így a mai ultrahang alapján azt mondta, kisfiú :))))) De azért még nem vásároljuk tele a lakást kék ruhácskákkal :))) Nagyon nagyon boldogok vagyunk!


Sok puszika mindenkinek!

42971. dius81
2011. jún. 18. 21:39

sziasztok csajok.


Látom mindenki "nyaral".

Úgy szép is az Élet, ha zajlik:D

42970. Noémi 23 (válaszként erre: 42968. - Nebosszancs)
2011. jún. 16. 18:07

Bizony minden.:))) Nekünk Anna lesz, Hanna is nagyon szép.:))


Szuper, hogy jó az afp.:)))))


ezt is, azt is. Ha itthon vagyunk, akkor "kiszolgálja" magát a bilin, ha máshol, akkor wc, a kertben a fűbe.:)))

42969. Nebosszancs (válaszként erre: 42966. - Noémi 23)
2011. jún. 16. 17:32
Gratula Aminak, nagyon ügyike Ő is! Ő bilizik vagy wc-zik?
42968. Nebosszancs (válaszként erre: 42967. - Noémi 23)
2011. jún. 16. 17:31

Még egy kis csaj? Macinak biztos nem lenne ellenére, ő az elejétől kislányt szeretne, én Vercsit is kisfiúnak éreztem annó :)

Szóval nekem mindegy, hogy Erikem lesz vagy Hannám :)


Ma megkaptam végre az AFP-t, minden rendben, hétfőn uh, már nagyon várom!

42967. Noémi 23
2011. jún. 15. 11:33
Lehet nektek is még egy csajszika lesz.:))
42966. Noémi 23 (válaszként erre: 42965. - Nebosszancs)
2011. jún. 15. 11:33

Szia nebossz.:)


Elszaladt az idő, én is holnap már 29 hetes leszek.:)))


Mi is azt hiszem mondhatom szobatiszták lettünk...csak alváshoz van pelus, de mindig száraz. Mi pénteken kezdtük a pelus nélküliséget és már már baleset sem történt.:)))

2011. jún. 14. 15:34

Sziasztok!


Tyű, mennyire nincs itt élet :)

Persze meg lehet érteni, mi sem vagyunk itthon, ha nem muszáj, megyünk állandóan, mint a mérgezett egér :))))


Van egy szenzációs hírem Csajok! Vercsi babám nappal szobatiszta, csak alváshoz kell pelus. Próbálkozunk vagy 2-3hónapja, hogy nem mindig volt rajta pelus napközben, de vagy a szőnyegre, vagy a szobába vagy a folyosóra pisilt és csak akkor szólt, amikor már állt a tócsában :) 8-án reggel azt mondta nem kér pelust, szól ha kell pisilni. És tényleg, akkor és azóta is szól, egyszer sem pisilt be. De csak wc-be akar, a bili nem menő, kivéve, ha foglalt a wc :) A bili megmaradt játéknak a babáknak meg maciknak :)

Annyira ügyes, nagyon nagyon büszkék vagyunk rá :) És olyan aranyos, ahogy itthon flangál egy kis bugyiban meg pólóban :)


Emellett hihetetlen dumája van. Egyik nap szkájpon beszéltünk jelenleg Laoszban élő öcsémmel, aki megkérdezte Vercsitől, mikor megy oviba. Vercsi pár másodperc gondolkodás után azt mondta: "Akkó amikó kinőttem magam!" Jót nevettünk rajta.


Törpikémmel ma vagyunk 18hét 6 naposak, lassan itt a félidő, hihetetlen. Még nem tudjuk a nemét, de különböző házi módszerek kis csajt mutattak :) 20-án megyünk uh-ra, hátha ott már megtudjuk :)


Sok puszika mindenkinek!

42964. Noémi 23
2011. jún. 6. 06:52

Sziasztok.:)


Kler gyönyörű Klári baba.:)))) És Lala is n agyon aranyos Nagyfiú már.:)))


Ami hisztis, és akaratos, de kemény csaj, ritkán sír, nagyon kell hogy fájjon neki. Félni semmitől nem fél.:DDDD


Katush ez is egy korszak, Kircsi is túl lesz rajta.:))) Kicsit ijedősebb, de te ott vagy, hogy megnyugtasd.:)


Már mi is a 3. trim vagyunk...szalad az idő. Panka már 1 kg körül van.:DDD

42963. Netty84
2011. jún. 5. 22:31

Kler nagyon szép a kislányod, örülök, hogy jó étvágya van és hogy van tejcsi!! :)))

Lala de édes, megnézném mikor szeretgeti a kishúgit. :))


Nah én nem tudom milyen korszakba vagyunk, de Kircsim állandóan megijed valamitől, mondja hogy anya félek, és sírva fakad, és dupla olyan sírós mint volt. Gondolhatjátok, az amúgy is sírós lányom most duplán sírós, nem tudom meddig fog tartani de nagyon nehéz most. :(((

42962. Netty84 (válaszként erre: 42945. - Dius81)
2011. jún. 5. 22:27

Sziasztok!!


Dius nálunk ugyan ez volt sokáig, hogy a pisi simán ment bilibe vagy nagy wc-n mikor milyen kedve volt, de a kaki csak pelusba. Kb 2 hete már mi is bilibe kaksizunk, Kircsim szólt hogy nincs pelus bilit kérek... ráült és azóta napközben teljesen szobatiszták vagyunk, estére még ráadom a pelust a biztonság kedvéért. A délutáni alvásnál sosem adok rá pelust, nagyon ügyes nem pisil be, bekészítem neki a bilit a szobába amikor alszik, és felébred pisilni és visszafekszik aludni. :)))

42961. dius81
2011. jún. 3. 21:56

Sziasztok!


Remélem mindenki jól van.

Kler néztem a kiscsajt, hihetetlen mennyit nőtt 1,5 hónap alatt:D


Moncsi, ismerős.

Napközben esély sincs rá, estére meg kidőlök, mint a zsák.....

a mai nap kivételes,mert ugye holnap szombat és lehet sokáig aludni:D

2011. jún. 2. 16:43

Sziasztok!


Kler,utólag is nagy gratula a pici Klári babához!!!!!!!Most már te is kétgyermekes anyuci vagy:):):):):)Édes Lala,az okos bátyó:):)

Sok puszi nektek!!!!!!


Gép előtt nem ültem már több mint egy hónapja szerintem.Olyan gyorsan elmegy a nap:):):)

Dorka beszél mint a vízfolyás,vagy inkább fossa a szót:):):):)Még este lefekvés előtt is jár a szája és csak dumál és dumál..:):):)

A bilizéssel visszafeljlődött sajnos,magától kezdte el és szólt mindig ha kellett,most meg nem szól és napjában 5x bepisil:(:((:Nem tudom miért:((:(

Sulinak mindjárt vége,Dani már várja nagyon:):):)


Sok sok puszi mindenkinek!!!!!!!!!

42959. Noémi 23 (válaszként erre: 42958. - V.kler)
2011. jún. 2. 15:25

Örülök nagyon nektek Kler.:))


Igen, elhiszem, Amival sem könnyű....:(

42958. v.kler
2011. jún. 2. 14:08

Sziasztok!!


remélem mindenki jól van,és élvezi a jó időt! :-Mi jól vagyunk, csak egy perc szabadidőm nincs! Most is kisebb csoda történt, mindkettő egyszerre alszik!

Jól vagyunk! Klárim nagyon nő, már több mint 1,5kg magára kapott 6 hét alatt, kis zabagép! Szerencsére van tejcsi!

Lalám imádja a kishugit, puszilgatja, szeretgeti, vigyázz rá. Csak most van a dackorszakban, így néha elég nehéz vele bírni, de ezen is túl kell esnünk! :-)

Mennem kell..Puszilok Mindenkit!!!!

42957. Tota76 (válaszként erre: 42956. - Noémi 23)
2011. máj. 28. 21:57
Így értem :)
42956. Noémi 23 (válaszként erre: 42954. - Tota76)
2011. máj. 28. 06:56

Szia,


Tárnokon 2,5 évesekkel indul egy picur csoport. Aki szobatiszta, azt felveszik, nekik a kvóta szám számít...így mehet.:)))

42955. Tota76
2011. máj. 27. 21:23

Mi jól vagyunk, Levi örül, mert csúszdát kaptunk a játszótérre és ez most a sláger.

Andris növekszik rendesen, ha így haladunk elég hamar meg fogja duplázni a súlyát :)

42954. Tota76 (válaszként erre: 42943. - Noémi 23)
2011. máj. 27. 21:21

Hogy-hogy mehet Ami óviba?

Úgy tudom törvényi előírás szerint be kell tölteniük a 3 évet, csak az után mehetnek oviba.

42953. di01
2011. máj. 25. 23:04

Viszont van olyan éjszaka, hogy tök üres a pelus, vagy minimális van benne.

Ha megyünk valahova, akkor előtte ráültetem a bilire és pisil.

42952. di01
2011. máj. 25. 23:02

Sziasztok!


Nekem Brumi tavaly május óta, tehát több mint egy éve bilibe kakál. Nem erőltettem, a fürdőbe volt letéve a bilije, kérdezgette mi az, mondtuk hogy oda kell kakálni meg pisilni, egyszer csak szólt hogy kaka, ráültettem és azóta is oda kakál.

Viszont a pisinél eddig nem szólt, múlt héten kezdte mondani, vagy ha már bement. De nem adtam rá hétvégén pelust és szólt amikor kellett kb 2 csepp ment be. De úgy vagyok vele hogy nem erőltetem. Az csak rosszabb ha kényszerre kell produkálni.

Attól független ha ráültettem a bilire pisilt ő csak nem szólt magától.

42951. Noémi 23
2011. máj. 25. 06:31

Sziasztok.:))


Bilit szereti, a wc-n csak trónol.:))) Bilibe pisi megy...de a kaki nem, de bízom a nyárban.:))


Szandra nagyon ügyes.:))) Örülök, hogy szereti a bölcsit is.:D

42950. tari (válaszként erre: 42943. - Noémi 23)
2011. máj. 24. 21:34

Szerencsére Szandra a bölcsit nagyon megszerette :)


Majd Ami is megtanulja a bilit használni ha melegebb idő lesz és nem teszed rá a pelust!


Szandra már elég sokszor a WC is használja!

42949. tari
2011. máj. 24. 21:30

Sziasztok!


Elanor Én nem vettem rá sehogy, csak kaki előtt mondta, hogy fáj a popsija, Én meg mondtam Neki, ha bilire ül akkor nem fog fájni!Mindezt Márc. 4-én és azóta is mindent bilibe produkál!Játszóra és egyenlőre még bölcsibe is rajta van, de ott is bilibe végzi a dolgát!

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook