Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2009. márciusában születendő Babócáink fórum

2009. márciusában születendő Babócáink (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
43098. Noémi 23 (válaszként erre: 43094. - Nebosszancs)
2011. nov. 29. 15:02
Ezer éve nem voltam fent a fórumon..le is maradtam.:) Gratulálok Nebossz, tiszta szívből.:))
43097. dius81
2011. nov. 26. 20:43
sziasztok, rég jártam erre....Nebosszéknak nagy-nagy gratula!
43096. Tota76
2011. nov. 10. 21:32

Gratulálok a villámgyors csöppséghez :)

Sok-sok boldogságot és egészséget kívánok hozzá

43095. 8f453e64f1 (válaszként erre: 43094. - Nebosszancs)
2011. nov. 10. 16:04

Gratulálok még egyszer a család gyarapodásához!


Jó gyorsan jött a fiad, tényleg semmire nem lehetett idő. :)

Mennyivel előtte indultak meg a fájások?

2011. nov. 9. 23:03

Sziasztok!


Köszönjük a gratulációkat, aranyosak vagytok!

Az adatokat rosszul írtam Klernek sms-ben, mert akkor ezt mondták, de a zárójelentésen rajta vannak, miszerint Hercegem 3380grammal és 55cm-rel született 2011. 11. 06-án 17óra 11perckor.

Villámgyorsan jött, úgy éreztük jobb, ha mentőt hívunk, nehogy kocsival dugóba kerüljünk. És milyen jól tettük???!!!!! A mentős mindenen átgázolt, ment mint a meszes :) 16:35-re ért be velünk és 17:11kor megszületett Törpi, úgyhogy semmire nem volt idő :)

Tejcsi már van és mindketten jól vagyunk!


Sok puszika mindenkinek!

43093. Netty84
2011. nov. 8. 18:47
Jujjjj!!! Nebosszéknak óriási gratula, sok egészséget kívánunk nekik!!!!
43092. 8f453e64f1
2011. nov. 8. 12:25

Sziasztok!


Katinak nagy gratuláció a kisfiához!


Mi végre mentünk ma bölcsibe, 4 hét után meggyógyult Tomika. Kíváncsi vagyok, meddig fog járni...


Puszi nektek!

43091. tari
2011. nov. 8. 08:46

Sziasztok!


Katiéknak nagy nagy gratuláció és jó egészséget, sok sok tejcsit!

43090. v.kler
2011. nov. 7. 06:58

Sziasztok!!


Jó hírrel jöttem! Tegnap délután megszületett Erik, Kati kisfia! 3460 gr, és 53 cm a kis Herceg! Mindketten jól vannak!! :-)


A betegeskedőknek jobbulást! Küldöm a gyógypuszikat!!


Mi jól vagyunk szerencsére!


PUSZI!!

43089. Netty84
2011. okt. 28. 12:14

Sziasztok!!

Nebossz!! Kitartást nektek! Jó szépítkezést!!


Tomikának jobbulást kívánunk!!


Mi is elkaptuk ezt a fránya influenzát, most értünk haza a dokitól, tegnap Kircsike reggel hányással kelt, tiszta láz, nem kapott levegőt az orrán köhög stb...

Én detto ugyan ez, kaptunk gyógyszert,orrspét, sok vitamint kell ennünk, jöv héten kontroll...

43088. 8f453e64f1
2011. okt. 27. 13:04

Mi sajnos azóta is betegek vagyok, Tomika most már 3 hete nem volt bölcsiben, sajnos jövő héten sem megy még. :(


A fülében a gyulladás nagyon nem akar múlni.


Egyébként mi megvagyunk, hétvégén hazautazunk a családhoz, bár most nem sok kedvem van, talán azért, mert én is beteg vagyok 2 hete. :(


De a 250 km távolság miatt muszáj megragadni ezt a 4 napos hétvégét.


Puszi nektek!

43087. 8f453e64f1 (válaszként erre: 43086. - Nebosszancs)
2011. okt. 27. 13:02
Kitartást a végére, azért nehéz lehet Vercsi mellett nagy pocakkal.
2011. okt. 26. 23:37

Sziasztok Csajok!


Látom, nincs nagy forgalom... olyan kár, hogy így kihalt a fórum, de abszolút érthető... :)


Mi jól vagyunk, hétfőn voltunk uh-on, kedden dokinál. A méhszáj teljesen zárt, a doki szerint simán kivárja Babócám a hátralevő 2 hetet. Ma már többször volt hányingerem, a bal lábam minden haskeményedésnél begörcsöl és kb. 8 óra óta le akar szakadni a derekam, még életemben nem fájt így. De egyébként olyan nyugalom van rajtam, hogy csak na :) De aludni nem tudok.

Bezzeg a Párom. . . hihi, tiszta frászban van ma. Az előbb meg se mukkantam, felpattant az ágyról és kérdezte: "Mi van Nyuszi? Menjünk?" Mondom, hova? Visszaült és mondta, azt hitte szóltam, hihi :)))) Szegénykém :)



Pénteken megyünk bölcsibe játszóházba meg lesz fotózás, kíváncsi vagyok. Utána megyek unokatesómhoz egy teljes nagy generálra, gyantázás, hajvágás, manikűr-pedikűr :) Hűű, de jól fogom utána érezni magam, magamnak már nem tudom megcsinálni :( Aztán szülésig már semmi dolgom, semmi program. Anyós jön hétvégén, de ennyi :)


Apa 11-én teszi le az esküt, erre várunk évek óta, végre magyar állampolgár lehet, hihetetlen boldog, hogy végre papírok szerint sem lesz szlovák :)

43085. Nebosszancs (válaszként erre: 43080. - Noémi 23)
2011. okt. 21. 22:43

Szia Nonó!


Örülök, hogy már otthon vagytok és minden rendben! Olyan rossz, hogy néha-néha át kell élni ilyet :(


Abszolút együtt tudok veled érezni! Soha nem felejtem, amikor Vercsikém 1 hetes volt és bekerültünk kórházba, kiküldtek a vizsgálóból, mert együtt sírtam Csibével amíg szúrkálták... :( Még semmi tapasztalatom nem volt, teljesen friss anyukaként álltam ott és nem tudtam mi történik, mint csinálnak az én icipici babácskámmal :( Még semmit nem tudtam, nem ment a szoptatás, nem tudtam ülni a gátmetszés miatt, nem ment olyan gyorsan az öltöztetés, mint ahogy azt elvárták stb. Ráadásul két olyan baba volt a szobatársunk, akiknek a halálát "várták", mert nem volt semmi remény :( Szóval pokoli körülmények voltak :(

Amikor hazajöttünk gyorsan regenerálódtunk, de az az egy hét szörnyen rossz volt!


Bocsi, hogy elkanyarodtam, csak előjöttek az emlékek, kicsit el is pityeredtem.


Szóval örülök, hogy jól vagytok, kívánom, hogy maradjon mindig így!

2011. okt. 21. 22:34

Sziasztok!


Mi ma jártunk doki néninél, reggelente keservesen sír Vercsikém, hogy fáj és csíp a pisi. Kívülről ugye semmi nem látszik, de ma olyan büdi volt a pelus, mint valami nyilvános wc. Nem tudom felfázott-e vagy összeszedett valahol valamit? :(

Bár elképzelésem sincs mit és hol, mert csak itthon bilizik, azt rendesen mosom minden használat után, ha megyünk valahova a hideg miatt pelust adok rá, bár nem tetszik neki, de ilyen hidegben már nem lehet csak úgy útközben meglocsolni a fákat :)

Szépen megbeszéltük, hogy bemegyünk együtt és ő elmondja, hogy csíp a pisi, nem fog sírni, a doktor néni valószínűleg meg sem vizsgálja. Hát ehhez képest, amint nyílt az ajtó és elhangzott a neve, bebújt a fal és a pelenkázó közé és onnan kiabált, hogy nem fog kijönni. Nyitott ajtónál elmondtam mi a baj, kaptunk beutalót hétfőre pisi-minta leadásra, délután a lelettel vissza kell majd menni. Közben a doktor néni próbálta csalogatni Vercsit, de még a copfja sem látszódott ki és csak kiabált, hogy nem fog kijönni :(

Még jó, hogy nem olyan baja volt, amit vizsgálni kellett volna... :(

És hazafelé mondta, hogy legközelebb is így fogja csinálni. Na mondom, szép... :(


A nátha annyira elmúlt, hogy már csak este lefekvéskor szívunk nózit.

43083. Noémi 23
2011. okt. 21. 07:46
Köszi Csajok.:)))
43082. Netty84 (válaszként erre: 43080. - Noémi 23)
2011. okt. 20. 17:38
Jajjj most olvastam mi történt!! Nagyon nehéz lehetett Neked is és az egész Családnak is. Jobbulást Pankának!!
43081. v.kler
2011. okt. 19. 13:44

Sziasztok!!



Nonó! Olvastam, hogy mi történt veletek!! Jajj, nagyon sajnálom...de örülök, hogy minden rendben van!!! Inkább ez a pár nap kórház, mint hogy bnagyobb baj legyen! Te pedig nagyon erős ANYA vagy, hogy kibírtad!!! :-)


Úgy látszik mindenkit elért a dackorszak. Nálunk hullámzó a dolog: van hogy szót fogad, aranyos...de ha rájön, akkor nem lehet vele mit kezdeni. Beteszük a szobájába, ott pár perc alatt megnyugszik, kijön, mintha kicserélték volna!


Egyébként jól vagyunk! Klárim betöltötte a félévet!! Eddig még csk szopizott,most kezdtem el a hozátáplálást! Almát evett eddig. Önmagában nem jött be, de megfőztem neki úgy cuppogott neki! Édes, hogy próbálja szopni a kanalat! :-)) Már 2 foga van, tündéri amikor vigyorog, és ott vilog neki alul a két kis fogacska! :-)


Remélem mindenki jól van! Puszim minden anyának, gyereknek, és babáknak!!! :-)

43080. Noémi 23
2011. okt. 18. 20:15

Sziasztok,


Megjártuk a kórházat Pankával....bővebben a blogon.


Hiszti ismerős, de most h kórházban voltunk Pancsival 4 napig, ANNYIRA HIÁNYZOTT A HISZTIJE...:(((

43079. Netty84
2011. okt. 18. 14:14

Sziasztok!


Látom a hiszti a téma.


Mi sem maradunk ki "jóból". Hétvégén az egyik bevásárló központba Alma együttes koncertre mentünk. Még el sem kezdődött a koncert Kircsike kitalálta hogy haza akar menni, mondom neki menjünk el a kap egy hambit, utána visszajövünk. A Meki kellős közepén akkora hisztibe kezdett, mindenki minket nézett, úgy üvöltött azt hitték ölöm a gyereket! Tisztára égett a fejem, azt kiabálta hogy haza akartam menni , vigyél haza... végül haza jöttünk...

43078. tari (válaszként erre: 43077. - 8f453e64f1)
2011. okt. 17. 12:43

Sziasztok!


Elanor Szandra ennyire keményen már nem nyomja de azért még mindig ki tud akasztani!Szerintem még legalább 1évig ilyenek lesznek!


Nálunk már elég hideg van!10:30óra körül elindultunk boltba és alig volt 5fok :( A kisasszony sajna beteg, úgyhogy a hideg miatt csak 2alkalommal rövid időre viszem ki, hogy ne romoljon az állapota de levegőre meg szüksége van!

Mindenkinek szép napot!

43077. 8f453e64f1
2011. okt. 17. 10:49

Csajok, Ti hogy boldogultok a hisztivel?


Én már nagyon nehezen viselem, szombaton sírtam is egy nagyot...El akartunk menni boltba. Gyalog kb 5 perc, a szomszéd háztömb. Tomika félúton földhöz vágta magát, és 20 percen keresztül torkaszakadtából üvöltött. Egy darabig próbáltam kérni, hogy Tomika menjünk, de ahogy hozzászóltam, még hangosabban elkezdett visítani. Végül 20 perc után felvettem, és hazajöttünk.


Tudom, hogy beteg is, és ezért nyűgösebb is, de szerintem ez azért túlzás, amit néha csinál. Aztán egész hétvégén nem lehetett hozzászólni. Amint kimondtam, hogy Tomika, elkezdett visítani. Ha rögtön azonnal nem ugrottam, hogy inni adjak neki, megint csak elkezdett visítani. Próbáltam megbeszélni vele, hogy mi a baja, de ahogy hozzászóltam, visított.


Szerintetek ez normális? Meddig fog ez még tartani?

43076. 8f453e64f1 (válaszként erre: 43074. - Nebosszancs)
2011. okt. 17. 10:42

Örülök, hogy jobban van Vercsi.

Az Erik, meg a Norbert is nagyon szép név. Tomika nálunk is Apa nevét kapta, mellesleg a Papát is így hívják. :)

43075. 8f453e64f1 (válaszként erre: 43072. - Noémi 23)
2011. okt. 17. 10:40
Őszintén szólva nagyon nehezen hoztuk meg a döntést, de mivel Apa tudta, hogy be fog csődölni a munkahelye, ezért már hónapokkal korábban elkezdett másik melóhelyet keresni, sajnos sikertelenül. Mivel engem sem vettek vissza szülés után, és aktív munkakereséssel nekem sem volt munkám, ezért muszáj volt döntenünk. Nagyon féltem, hogy Tomikát mennyire fogja megviselni a költözés. Ahhoz képest szerintem ő viselte a legjobban.
43074. Nebosszancs (válaszként erre: 43070. - 8f453e64f1)
2011. okt. 15. 21:00

Köszönjük! Másnapra 99%-ra rendbe jött, de azért láttam még rajta, amikor balra fordul, hogy fordul a kis testével is. De mára végképp semmi, kop-kop-kop, remélem sok sok év eltelik a köv. ilyenig. Öcsi apa nevét kapja kiegészítve az ifj. előtaggal, hogy ne legyenek ebből bonyodalmak. Így lesz Ifj. Fótyi Erik... még gondolkodunk második névként a Norberten... majd meglátjuk :)


Szegény Tomika, borzasztó lehet nekik a vérvétel, még akkor is ha "csak" ujjacskából veszik. Mekkora trauma ez nekik...???

43073. Noémi 23 (válaszként erre: 43069. - Nebosszancs)
2011. okt. 13. 12:35

Szegény Vercsike!!!!:(((


Nekem Panka jött előbb, Amit túlhordtam...de ha jól vagy, akkor szerintem még marad az Öcsi...és sztem tutti öcsi.:))))


Szegények...kicsit én is filóztam anno, h mi lesz ha Panka mégis Olivér...tele voltunk már mosva-vasalva rózsaszínű ruhákkal.:)))

43072. Noémi 23 (válaszként erre: 43066. - 8f453e64f1)
2011. okt. 13. 12:33

Nem lehetett könnyű ez a nagy váltás, főleg gyerekekkel egy ekkora költözés, de a muszáj nagy úr...remélem megtalálod hamarosan te is a számításaidat.


Tominak jobbulást!!!

43071. Noémi 23 (válaszként erre: 43067. - Tari)
2011. okt. 13. 12:33

Sziasztok,


Néha elfáradok én is...de nagyon jó kétgyerekes anyukának lenni.:))


Hiszti nehéz dolog, utálom, mert értelmetlennek tartom...sokat vitázunk Amival, mind a ketten nagyszájúak vagyunk...:)) De Ami is odajön, átölel, és mondja szeretlek, beszéljük meg.:))))

43070. 8f453e64f1
2011. okt. 13. 11:51

Nebosszancs: Vercsikének jobbulást! Öcsikének mi lesz a neve?


Mi ma voltunk kontrollon, Tomika mehet már hétfőn bölcsibe. A dokibácsi vett vért az ujjacskájából, és megnézte, egy géppel, hogy vírusos a fertőzés, szerencsére nem kellett antibiotikum. Viszont amilyen hisztit levert... 20 percen át birkóztunk vele, hogy le tudja venni az ujjacskájából azt a csepp vért...szörnyű volt.. még szerencse, hogy nem a karjából kellett.


Na megyek, elmosogatom az elmúlt 2 nap edényeit. Tegnap végre itt volt a duguláselhárító, és megcsinálta a konyhában a mosogatót, de Tomcsi anyás volt, Apa meg belázasodott, így a mosogatásra már nem jutott időm.


Szép napot nektek!!!

2011. okt. 12. 22:04

Sziasztok Csajok!



Édes Kis Csibém Vercsi babám ma életében először elaludta a nyakát. . . :( Szörnyen rossz napunk volt, egész nap el volt anyátlanodva, nem bírta megmozdítani a fejét, megállás nélkül csak sírt, annyira sajnáltam. Pedig masszíroztam neki, de semmi javulást nem vettem észre. Jó, persze nem várok csodát egy nap alatt, de olyan szörnyű látni, hogy szenved. . . :( Ma egyetlen játék sem került elő, egyetlen pillanatot sem játszott, csak ült az ágyon, sírt, rongyocskázott (alvós rongyával). Remélem holnapra jobb, azaz teljesen jó lesz, bár amióta alszik már felébredt egyszer, gondolom még álmában forgolódáskor is fáj neki :( Ha valakinek van bármi ötlete, szívesen fogadom! :)


Én már jobban vagyok, két napja úgy fájt a derekam, ahogy még soha életemben, megint vérzik az orrom és folyik a könnyem. Nem tudom mitől. . . Ma léptünk a 36. hétbe. . . Vercsi babám ennek a hétnek a végén született, meglátjuk Öcsi mennyit húz rá :)


Egy volt kolegám ma mesélte, hogy a szomszédja ma vitte haza az egyhetes kislányát, csak előtte beugrottak a Tescoba venni egy rózsaszín overált, mert mindenük kék. . . véges-végig fiút mondtak nekik, még "bizonyító" fotójuk is volt. . . hát erről ennyit :) Biztos szülés közben elhagyta valahol a szerszámját, hihi :)))

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook