Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2008 tavaszi babák fórum

2008 tavaszi babák (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
1304. micsuned
2009. máj. 30. 06:14

Sziasztok!

Orsi:De én tartok tőle, hogy hogyan fogok boldogulni két picivel, de úgy vagyok vele, hogy másnak is sikerült, akkor nekem is fog.És csak az elején lesz nehéz, utána meg jó lesz a kis korkülömbség.A sogornőmnek is a két fia között 21 hónap van, és a fiúk állandóan együtt vannak,együtt játszanak, tanulnak, és közös barátaik vannak.Ő azt mondta, hogy a második gyerekkel könnyebb.Remélem ez nálam is így lesz.

Bazsikám gyógyulgat már alig folyik az orra.2 hét és itt a hugomék esküvője, remélem addigra meggyógyul teljesen.Már nagyon várom, van Bazsinak ünneplős ruhája, csokornyakkendővel, biztos édes lesz benne.Remélem nem lesz nagyon hányingerem addigra, mert rengeteg finom kaja lesz, meg süti és torta.

2009. máj. 29. 21:18

Sziasztok!


Örülök,hogy vagyogattok!Sajna mióta elindult Kari,annyi időm sincs ,mint eddig és ami,azt illeti nem is vágyom a gép elé!Sétálunk,mostanában népszerű nála a játszi,a homokozót és a csúszdát egyenesen imádja!Összejárunk ismerősökkel,horgászunk,tervezzük a nyaralásokat,így telnek napjaink!Apa sajna keveset van velünk,mert állandóan rohan!:(-,amúgy szépen fejlődik a lelkem,olyan 10 kg körül lehet!


Bazsinak gyógyulást és gratula a babához!


Nem igaz,hogy nem tartotok két picit nevelni,eggyel is nehéz,hát még kettővel,főleg,hogy még a korkülönbség is kicsi!


Mamuci:hogy vagyok?Ha gondolod és van időd írj priviben,az e-mail címem fent van az adatlapomon!Remélem a gyerekek jól vannak!


Mindenkinek kellemes hétvégét!

1302. uracsvivi
2009. máj. 29. 13:52

Sziasztok!

Legújabb heppje a kisasszonynak hogy egyhelyben állva körbe pörög és tetszik neki ha elszédűl nagyokat rötyög és huppan a popsira.

1301. micsuned (válaszként erre: 1300. - Mudryn)
2009. máj. 27. 16:41
Sziasztok!Most kezdödött kb 2 napja, émelygek, meg kívános vagyok, de nem tudom mit akarok, fáradt és gyenge vagyok és olyan mintha remegnék belül.Ilyen tüneteim nem voltak Bazsinál.Ja és minden apróság miatt sirva fakadok.Szegény Bazsika nem tudja hogyan vigasztaljon.Annyira édes, ha látja hogy sirok egyből jön és bújik.Sajnos ő meg a nyavajgos korszakát éli, és estére minden idegszálam égnek áll.Egyébként jól vagyunk.Javulgat az orrfolyása is, mostmár látom a végét.
1300. Mudryn
2009. máj. 27. 12:45

Sziasztok!!!

Hogy vagytok?

micsuned jönnek a terhes tünetek?:))

1299. micsuned (válaszként erre: 1298. - Uracsvivi)
2009. máj. 23. 09:07
Köszönöm
1298. uracsvivi
2009. máj. 23. 07:08

Micsuned gratulálok:))))))

Mindenkinek szép hétvégét!

2009. máj. 22. 22:14

micsuned !!!! Gratulálok!! Olyan jó nektek!

Köszi a köszöntéseket:)

Mi jól vagyunk.Regi is egyre szebben megy,a kis szandáljában is:)

Holnap egy bulit tartunk,ugyhogy ismét hosszú napunk lesz!De sebaj.

Mindenkinek szép hétvégét!

1296. c6d66d44d1 (válaszként erre: 1295. - Micsuned)
2009. máj. 22. 16:16
Igen,de semmi nem volt szerencsére,pedig 11 kg!Nekem is most kezd nehéz lenni!!
1295. micsuned (válaszként erre: 1292. - C6d66d44d1)
2009. máj. 22. 16:05
Köszönöm és is remélem.Te úgyanúgy emelgeted a gyereket mint eddig?Bazsi állandóan felkéredzkedik, és hát 10 kg.
1294. micsuned (válaszként erre: 1291. - Mudryn)
2009. máj. 22. 16:04
Nem vényes Tantum Verde a neve.Olyan mint a szájviz, mentolos és állítolag oldja a letapadt nyálkát.Remélem használ.
1293. micsuned (válaszként erre: 1290. - Mudryn)
2009. máj. 22. 16:02
Két hét mulva tevezem, hogy már lásson is valamit.Bazsival először 6 hetesen mentem látta csak nem volt még szivhang így következő héten is mennem kellett.Most megpróbálom megsporolni az egyik vizsgálatot.Gyerek mellett nehezebb elmenni és órákat várni.De már úgy mennék.
1292. c6d66d44d1 (válaszként erre: 1288. - Micsuned)
2009. máj. 22. 12:30

De jó!!!!!!!!!!!!!Nekem is csak halványan mutatta ki a teszt!És íme 17 hetes kismama vagyok!Szerintem te is,csak még picike!:)))))

Gratulálok neked!:))

1291. Mudryn
2009. máj. 22. 11:55
A torkára létezik spray is?Vényköteles?A Barbara is kezd köhécselni:(
1290. Mudryn
2009. máj. 22. 11:53

De jóóó!!!!!!!!!!!Nagyon örülök neki:)))!!!!

Mikor mész orvoshoz??

1289. micsuned
2009. máj. 22. 10:32
Bazsikámnak még mindig folyik az orra, és köhög.Kaptunk új orcseppet, meg toroksprayt.Remélem használni fog, mert már több mint 3 hete tart.Szerencsére a kedve jó, és már szinte nem is mászik, csak szalad, meg esik, de feláll-kapaszkodás nélkül-és megy tovább.Közben fülig ér a szája.Olyan aranyos.
1288. micsuned
2009. máj. 22. 10:29
Szisztok!Még csak a férjem tudja és most veletek is szeretném megosztani, hogy lehetséges, hogy érkezik a kistesó.Már két tesztet is csináltam, pozitív lett, de csak halványan.Többett nem csinálok, mejd az orvos megmondja mi a helyzet, de szerintem van baba.Egy hete kellett volna megjönnie és nekem nem szokot késni.Remélem igazam van mert nagyon szeretnénk.
1287. Mudryn
2009. máj. 21. 12:54

Sziasztok!!

Rég nem voltam,sajnos a férjem papája szombaton agyvérzést kapott és tegnap meghalt.......

Most rendezünk mindent amit rendezni kell.

Orsi tényleg jó az anya-tanya én már elég régóta fennt vagyok,még az nlc-s csapattal.

Regi nagyon boldog szülinapot neked!!

Pár hete a Barbara is beütötte a kis száját elől.Vérzett is neki,de komolyabb baj nem lett hál istennek.

2009. máj. 21. 11:46

Sziasztok!


Regi Nagyon sok boldog születés napot!:)))


Babócák hogy vannak??


Hogy viselitek ezt a nagy meleget??Mi így is úgy is!Bence jól,egész nap kinn lenne,de nem nagyon merem ki engedni,csak 10 óra előtt és 4 óra után megyünk ki!Félek nehogy nagyon meg süsse a nap!


Én nem viselem jól,mert állandóan szédülök,és ha olyan helyen vagyok ahol be van szorulva a levegő akkor hajlamos vagyok az ájulásra i!:s

De mi lesz velem nagyobb pocakkal,és nagyobb melegben??

2009. máj. 20. 22:21
Ja,még annyit hogy holnap este elmegyünk a férjecskémmel vacsizni mert 32 éves leszek!!!
2009. máj. 20. 21:52

Sziasztok.

A lakodalom jó volt. Csak 22 óráig maradtunk,mert egy erdőben volt és onnan nagyon messze lakunk.Így inkább hazajöttünk és nem mentünk már vissza.Nem haragudtak,megértettek.Kicsit féltem hogy mit szolnak majd hogy csak eddig maradtunk,de nem volt gond.

Regikém hősiesen fenntmaradt.Hazafelé elaludt és amikor hazaértünk felébredt,de vissza is aludt.Ugyhogy jó volt.

Azt mondta a sógornőm hogy ő nem akarja rászoktatni a gyerekét arra hogy ilyen sokáig fennt legyen.Szerintem ez nem rászoktatás.Kell a változatosság nekik is.

Regikém most már egyre ügyesebben megy.Ti milyen cipőt vettetek? Siestát?

Tettem fel 2 új képet.Az egyik az esküvő után készült.

Ti járatjátok valahová a gyerkőcöket?

1283. 4e6546fe63 (válaszként erre: 1281. - Mamuci55)
2009. máj. 19. 22:13

Szia!


Igyekszem jönni rendszeresen majd!


Balázskának gyógyulást!A lányodéknak boldog házassági évfordulót!Gondolom,te is vágysz már egy kis kkapcsolódásra!Mi még nem tudom,hová,merre megyünk a nyáron,de várom már!Horgászni járunk a hétvégeken,Balcsi biztos lesz,mert közel van,meg sok strand és még valami!-,majd kitaláljuk még!


Takarítani,akkor takarítok,amikor Kari alszik,vagy ha fent van,akkor pakolgatom ide-oda,elreksztek helyiségeket,stb...Igyekszem mindig megoldani valaogy!


Kórház?Hobbi boltban voltunk és egy óvatlan pillanatban mikor nem figyeltem lenylet valamit,hogy mit azt nem tudom,a vizsgálatok és a rötgen sem mutatott ki semmit!Szerencsére semmi baja nem volt és azóta sincs,csak bent kellett töltenünk egy éjszakát megfigyelésen,mert tempera szagú volt a lehellete!Vele mindig történik,amúgy valami!Nagy kópé ám!:)


Most búcsúzom,mert ragad a szemem!Vigyázzatok magatokra!Pusszancs!

1282. uracsvivi
2009. máj. 19. 13:13

Úgy néz kiVirágnak megmarad a foga nem mozog,ott ahol megütötte az ínyét nagyon csúnya lila.De nem fáj neki enni is tud rendesen.Most egy pár napig turmixolom neki az ebédet nehgy rosszul harapjon.


Hogy bírják a babák ezt a forróságot.Megpróbálom Virágot benntartani napközben nem mindig sikerül mert nagyon szeret kinn.Reggel megyünk a játszótérre még a nagy meleg előtt és estefelé pedig fürcsi az udvaron.

1281. mamuci55 (válaszként erre: 1280. - 4e6546fe63)
2009. máj. 19. 05:28
Szia Orsi!Sajnálom,hogy a régi kedves ismerősök egyre többen eltűnnek innen.Nagyon örülök,hogy jól vagytok,és Kari már járkál.Nálunk a kicsik is mennek,de azóta sokkal jobban kell figyelni rájuk.Balázska mindenhova felmászik,Nórika nagyon sokat beszél.Kiabál ha nem lát,hogy mama!Most gyógyulgat Balázska megint a hörgőgyulladásból.Megint fulladt,és egyik este be kellett vinni a kórházba.Szerencsére nem kellett bent maradni.Nórikának is folyik az orra,most jönnek a fogai.Remélem nem lesz beteg mert hétvégén nálam lennének.A lányoméknak házassági évfordulójuk lesz,és egy kicsit csavarognának.Én jól vagyok,le számitva a bajokat.Most a változatosság kedvéért a lábaim fájnak.Rossz a keringésem,kaptam gumiharisnyát.27-én megyünk a férjemmel Gyulára 3 napra.Akkor jó nagy munkába vagytok a festés miatt.Hogy tudsz takarítani Karitól?Irtad,hogy voltatok kórházba,miért?A múltkori dolog miatt?Azért néha gyere,nagyon hiányoztok,sok,puszi.
2009. máj. 18. 21:22

SZiasztok!


Egy másik oldalon vagyok,anyatanya a neve nagyon jó dolog,egyszer nézzétek meg!-,amúgy feés van nálunk,azért nem vagyok,de csütörtökre remélem miden a heylére kerül!-,visszaolvasás csak hétvégén lesz!


Karim jól van,szépen fejlődik és képzeljétek már megy!Igaz még a napokban indult el,de nagyon ügyes!Nagyon szeretem!


Veletek,mi újság?


mamuci:a gyerkőcök,hogy vannak és veled mi a helyzet?

1279. mamuci55 (válaszként erre: 1278. - Uracsvivi)
2009. máj. 18. 15:28
Szia!Látod én is azt mondtam a lányaimnak,hogy sokkal rosszabb amióta egyeül járnak a kicsik.Nórika is már elesett,Ő is beütötte egy kicsit s száját.Szerintem nem biztos,hogy annyira megütötte a fogát,hogy kiessen.Anno az én lányomnak 2 éves korában kiesett,Ő is beütötte.Én zokogtam,hogy hogyan fog kinézni.Amikor iskolába ment rendesen kinőtt.Tudom ez kevés vigasz,de reméljük nem fog kiesni.A Balázska felmászik mindenre,ülőgarnitura,szék,stb.mi is állandóan a nyomában vagyunk.Ez most egy nehéz korszak,mindig résen kell lenni.
1278. uracsvivi
2009. máj. 18. 13:59

Ma regel Virág elesett és beütötte a száját vérzett neki és maradt egy heg is ott ahol megütötte félek kiesik a foga.szerintetek?

Felhívtam a védőnőt(bár netettem volna)azt mondta nem baj ha a tejfog kiesik.Persze nem az ővé.

2009. máj. 16. 16:29

Sziasztok.


Ma lakodalomba megyünk egy erdőbe, nincs túl sok kedvem, főleg azért sem mert korán haza jövünk.

Majd mesélek.

Sziasztok.

1276. Mudryn
2009. máj. 16. 07:15

Sziasztok!!

Nagyon ügyesek a gyerkőcök:))!!!

Ma extra korán kelt a Barbara,nem tudom miért.Már 6-kor fennt volt:((Ilyenkor alig bírok magamhoz térni.

2009. máj. 15. 14:20

Gratula Virágnak,kis ügyi!!!

Regi babám is elindult!!! Tegnap megtette az első önálló lépéseit! Egyenest Apa karjaiba ment.

Ma már többször ment egyre hosszabb távon!Olyan édes.

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook