Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2008 tavaszi babák fórum

2008 tavaszi babák (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
1334. micsuned
2009. jún. 10. 16:55
Sziasztok!Ma voltam orvosnál, és 12 mm baba van a pocimban.A szülés várható ideje 01.21.A doki 7-8 hetesnek mondta.Hétfőn megyek a védőnőhöz, és 2 hét múlva kell visszamennem ultrahangra.Nagyon boldog vagyok!!!!!!!!!
1333. uracsvivi (válaszként erre: 1328. - 56e930fc2a)
2009. jún. 8. 18:30
Csak a kötelezőt kapta nem akartam mást is egyszerre.
1332. uracsvivi (válaszként erre: 1331. - Mudryn)
2009. jún. 8. 18:29
Az én párom is ezt szokta mondani.
1331. Mudryn (válaszként erre: 1330. - C6d66d44d1)
2009. jún. 8. 14:10

De jóó.Én is emlékszem ám még milyen jó érzés volt nézegetni az uh-os dvd-t:))))

Apa erre csak annyit mondott,hogy egy igazi férfi csak egyfélét tud csinálni:))))))

2009. jún. 7. 17:44

Sziasztok!


Nálunk a hétvége jól telik!Ma volt baba expó,és nagyon jól éreztük magunkat!Vettem is Bencének pár dolgot!:)

A 4D uh jó volt nagyon,olyan jó érzés volt látni a babámat,akiről kiderült hogy fiú!:))

1329. Mudryn
2009. jún. 7. 15:15

Sziasztok!!

Hogy tellt a hétvége?Nálunk elég változatos az időjárás:(

Suim hogy sikerült a 4-D??

2009. jún. 5. 15:33
1 oltást kapott, a kötelezőt? Vagy adattatok még mást is?
1327. uracsvivi (válaszként erre: 1326. - Mudryn)
2009. jún. 5. 10:55
Kicsit sírt, de felkaptam nyomban és megnyugodott rögtön.Annyit megy egész nap,hogy csak 10 dkg hízott egy hónap alatt.Remélem nem lesz hatása a jövő héten az oltásnak.(hurutos betegség,láz)
1326. Mudryn
2009. jún. 5. 09:29

Sziasztok!!

Virág,hogy viselte az oltást??

1325. uracsvivi
2009. jún. 3. 13:10
Holnap megyünk a 15 hós oltásra.Jujj!!!
1324. Mudryn
2009. jún. 2. 16:26

Sziasztok!!

Mamuci,most,hogy vége az ovinak talán már nem lesznek olyan könnyen betegek a kismanók.De jó ,hogy el tudtok menni pihizni a férjeddel:))

Tényleg nem voltam mostanában,de néha egyszerűen nincs hangulatom bekapcsolni se a gépet,ha meg jó az idő akkor meg sokat csavargunk:)))De ilyen a nyár,majd a téli hűvös napokon leszünk aktÍvak csak igazán:))

Képzeljétek ujabban 9 körül ébred a kisasszony,úgyhogy nagyon kipihent vagyok!!

mostanában hétvégénként néha sikerül beiktatnom pár óra szabadidőt és elmehetek lovardázni egy kicsit:))Már annyira hiányzott,hogy nagyon!!!!!

Most azon dilemmázunk,hogy mikor legyen felállÍtva a medence a gyerkőcnek,a napokban nem volt valami nagy meleg:((

2009. jún. 2. 13:53

Sziasztok.

Mi nem voltunk itthon a hétvégén!!!Tegnap este jöttünk haza és már fáradt voltam.

Ti voltatok valamerre?Bár nem volt jó idő,azért jól éreztük magunkat.

Regi is hisztis,de azért nem vészes.Inkább morog ha valami nem tetszik neki.

Az új anyukáktól kérdezem, hogy milyenek az éjszakáitok.

Nekünk egyre jobbak !!!Annyira kifárad a jövés-menésbe hogy kidől estére.

bvildikó Én is május 21-én születtem mint a kisfiad!!!

1322. uracsvivi
2009. jún. 2. 11:17

Sziasztok!

Köszöntöm az új anyukákat és babákat!

Virág 03.04-én volt 1 éves és ő is hisztis.Ha valami nem tetszik neki hanyattvágja magát.Az evésről meg csak annyit hogy amilyen napja van.Van hogy minden evő máskor meg nem fogad el semmit.

Gyereknapi program jól sikerült délutánra kivirult az idő.Kirakodóvásár volt meg ugrálóvár és a kicsiknek is volt játszóház.Virág több kisgyerekkel is jól eljátszott és egy csomó lufival tértünk haza.

1321. mamuci55 (válaszként erre: 1319. - Mudryn)
2009. jún. 1. 20:45
Sziasztok!Én itt vagyok,de szomorúan láttam,hogy eltüntek a régiek.Szeretettel köszöntjük az új anyukákat.Tudom Orsi egy másik portálon járkál,és nagyon ritkán van itt.3 napig én sem voltam itthon,a Papival Gyulán pihentünk.Az unokákat ne ia kérdezd.Dávidka és Balázska megint náthás,köhög.Dávidkának szombaton a füle is eldugult.Most már nyári szünet van az oviba,a gyeses anyukák nem vihetik nyáron a gyereket.Igy remélem most ha meggyógyulnak a nyáron nem lesznek betegek.Zolika elballagott az oviból,ősszel suli.Nórika is náthás egy kicsit,a doktor néni szerint a foga miatt.Állitólag levannak maradva a fogzásban.Nórinak,és Balázsnak is csak 5 foga van.Ők is hisztisek ha nem kapnak meg valamit.Nórika nagyon sokat beszél.Már azt is mondja,hogy szia.Szóval igy vagyunk,Te is régen jártál itt.Sajnos nagyon rossz idő van manapság,így nem valósultak meg a gyermeknapi programok.Majd bepótoljuk.Szép estét.
1320. 94c13d8e1e (válaszként erre: 1319. - Mudryn)
2009. jún. 1. 20:08
Annyira szép név a Barbara! Csak jó csajokat láttam még, akiket így hívtak :)
1319. Mudryn
2009. jún. 1. 19:50

Úgy látszik minden baba a dackorszakát éli:))

A Barbara is rendesen toporzékol,ha nem tetszik neki valami........

Mamuci merre jársz ??Unokák??

Regi is régen volt:((

1318. Mudryn
2009. jún. 1. 19:46

Sziasztok!!!

De jóó ,hogy csatlakoztatok!!!!:))Már azt hittem másik fórumot nyitottam meg:))

Az én Barbi babám 04.20.-án született,és már 4 hósan kibújt az alsó kettő foga,azóta párosával jönnek.Most a napokban tört át neki a 11-12. fogacskája,ami eléggé megviseli szerintem,mert többször is felsÍr fájdalmasan éjszaka:(.

Hál istennek nem annyira válogatós és szereti a pocakját,ami ennek ellenére nem annyira látszik meg rajta.Gondolom a sok mászkálástól,mert amióta tud menni meg sem áll:))

2009. jún. 1. 09:14

Jó reggelt :)!

Nálunk mindenben a felnőttekre hajazás megy, legyen az kaja, szék, ruha, vagy bármi. Babaétel nem csúszik le a torkán. Ezzel sokáig küzdöttem, de aztán rájöttem, minek erőlködni, ha ő a pépeket nem szereti akkor nem szereti. Magunknak is egészségesen főzök, így nyugodt szívvel adom neki azt. Fog dolgában nem túl szapora :) 6 bújt ki...

1316. eperlevél (válaszként erre: 1315. - 1eb84e4bad)
2009. jún. 1. 08:32
Az szép. Bercelnek is 5 és fél hónaposan kijött az első kettő, de a többi egyenként, nagyon lassan.
1315. 1eb84e4bad (válaszként erre: 1314. - Eperlevél)
2009. jún. 1. 08:26
12 foga van Lucának. elég hamar kibújtak.
2009. jún. 1. 08:22

Sziasztok!


Bercel 9 hónapos koráig nem is volt hajlandó enni semmit, nem nyitotta ki a száját, csak a szopi.

A kedvence a kenyér-sajt, húsleves, krumpli-hús és a tökfőzelék. Napjában kb 3x eszik, a többi az szopi.


Nálunk a mozgás is bajos volt sokáig, mert nem volt hajlandó hasra fordulni, forogni. Voltunk vele konduktornál, azt mondta semmi baja, csak lusta és nagy a súlya. Ülni ült, de hasra nem fordult. Tornáztattam egy darabig, aztán egy idő után már nem, mert annyira utálta, h. csak ordított. Aztán 9 hónaposan rohamosan fejlődni kezdett. Az egy éves szülinapja előtt 1 héttel tette meg az első önálló lépéseit. Most már fut. :)


Tényleg nagyon okosak, én is sokszor csak nézek, hogy miket ki nem talál. Most állítottam össze egy listát.:)


Ti hogy álltok a fogakkal? Bercelnek keserves lassan jönnek. Lent van 4, fönt kettő és most bújt ki alul és fölül is 1-1 rágófog.


Akaratos, nagyon tudja mi kell és mi nem kell neki. A hiszti csak itthon gond vagyis csak nekem csinálja a parádét, ha engem nem lát, arany gyerek.:)))) Eddig még mindenhova el tudtunk vele menni, jó fiú.

2009. jún. 1. 07:50

Sziasztok! Luca Szaffi március 6-án született.

Minent megkóstól é szerencsére jó evő, nincs gond az étkezéssel.

É olyan-de olyan okos! godolom nálatok is ez helyzet.csak ámulok, miket ki nem talál:-)

2009. jún. 1. 00:46

Sziasztok.


Az én kisfiam május 21-én született.

Az evés nálunk is gázos, azt eszi amihez éppen kedve van. Csak a darabos kaját nem hajlandó enni, vagyis eszi, csak nem rágja meg.

Most kezdődött a mindenért sírok korszak. Ha valami nem úgy történik ahogy ő akarja azonnal "sírni" kezd. De csak hisztis sírás könnyek nélkül.

2009. máj. 31. 23:07

Sziasztok!


Az én kisfiam 2008. március 9-én született.


Az evés nálunk sem megy mindig. Ő még nagyon sokat szopizik, néha nem akar enni, máskor meg egyfolytában.


Ami nagy gond: hiszti, egyszerűen nem tudjuk kezelni, bármit csinálunk. Ma este is olyan parádét csinált, hogy a végén már csak hörgött és dobálta magát. Egyszerűen tehetetlenek voltunk. Nagyon elkeserítő, pedig amúgy nagyon jó fiú.

2009. máj. 31. 21:25

Szia! Az én Csengém 2008 április 15-én született.


Nálunk most az evéssel van nagy baj semmit ne akar enni:( Már nagyon idegesít.Kedden viszem vissza a dokihoz.

Te picid mennyit eszik?

2009. máj. 31. 21:06
Sziasztok! Kisfiam 2008 április 6-án született... Hasonló időben világra jött szépségek anyukái, nálatok milyen az élet így kb. 1 évesen?
1308. uracsvivi
2009. máj. 30. 16:44

Gyermeknapi köszöntő


Mikor a gyermek gyermek volt

karját lóbálva ment,

Patak helyett hömpölygő nagy folyót

akart, s e tócsa helyett a tengert.

Mikor a gyermek gyermek volt

nem tudta, hogy ő gyermek.

Mindennek lelke volt még,

s egy volt minden lélek.


Mikor a gyermek gyermek volt,

ilyeneket kérdezett folyton:miért

vagyok én én és miért nem te?

Miért vagyok én itt és miért nem ott?

Hol kezdődik az idő, és hol ér véget a tér?

Hogy lehet az, hogy én, aki én vagyok,

mielőtt lettem, nem voltam, és

hogy egyszer én, aki én vagyok, nem

leszek már az, aki vagyok?

2009. máj. 30. 11:47

Még nem tudjuk hogy mi a neme!Én is húgicát szeretnék nagyon!De a fiúnak is örülni fogok!Mi pénteken megyünk 4D-re,remélem ott látni fogjuk!:)

Én is próbálni fogok mind kettőre ugyan annyit figyelni,mert nem szeretném ha azt hinné hogy Ő már nem is olyan fontos!:)

1306. micsuned (válaszként erre: 1305. - C6d66d44d1)
2009. máj. 30. 08:43

Szerintem később nagyon jó lesz, hogy kicsi a korkülömbség.Én majd megpróbálom Bazsit bevonni a kicsivel való gondoskodásba.Pl.pelenkázás, vagy együtt fürdetés.Remélem jó testvérek lesznek.Csak arra kell nagyon vigyázni, hogy ne érezze, hogy a kicsivel többet van törödva.Igyekezni fogok, mindkettőre egyformán időt szánni.

Bazsika jól van, most vitte el az unokatestvére, nagyon boldog volt.Még nem olyan vészesek a tüneteim, csak nagyon hamar fáradok, és olyan furcsán remeg a belsőm.Nem tudom jobban leírni ezt az érzést, olyan mintha remegne a kezem, de nem.Hétfőhöz egy hétre megyek orvoshoz, már nagyon várom.

Tudjátok már, hogy lány vagy fiú?Akarjátok tudni.Én szeretnék egy hugicát Bazsika mellé, de ha öcsike, annak meg biztosan Bazsi örülne kicsit jobban.

2009. máj. 30. 08:03

Sziasztok!


Én is tartok kicsit hogy hogyan fogok boldogulni 2 kicsivel,de mindig azzal nyugtatom magam,hogy meg oldom!

Bence, nagyon jó baba volt kicsinek,és remélem hogy a második babám is ilyen jó lesz!Nálunk csak 17 hónap lesz közöttük,de szerintem később ez jól jöhet még!:)


Bazsika hogy van?

Hogy viseled a terhességi rosszúl léteket??

Remélem mindenki jól van!

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook