Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2008 tavaszi babák fórum

2008 tavaszi babák (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
1394. Mudryn
2009. szept. 9. 14:25
e-mailezek a palivial,azt mondta,hogy ha mérek belső talphosszt,akkor az alapján küldenek cipőt és nem méretezés alapján.Márcsak az a bajom,hogy nemtudom,hogy mennyire rugalmas a cipő talpa,mert a nagyon merev talpú cipőbe alig bír menni a picilány.
1393. uracsvivi
2009. szept. 9. 13:08
Megnéztem a táncsics cipőket nagyon szépek tényleg olyan minta szieszta.
2009. szept. 9. 12:53

Hát köszönöm neked is!

Nálunk az étvágy nagyon változó!Most kezd válogatni!Ha valami nem a foga alá való akkor azt ki is mutatja!:)

Örülök hogy már nincs az a nagy meleg,csak éjjel annyira lehűl!:s

1391. uracsvivi
2009. szept. 9. 12:45

Erről a cipőről még nem is hallottam.

Szerintem is csini vsagy suim.De tényleg!

Sajna tegnap este és éjjel Virág lázas lett az oltástól de most már kutya baja remélem már nem lesz gond.

Mióta nincs kánikula nálunk is sokkal jobb az étvágy.

2009. szept. 9. 07:21

Egyébként én győri vagyok 2 hónapja!:)

Sajnos ebben a cipő kérdésben nem tudok segíteni!

1389. c6d66d44d1 (válaszként erre: 1388. - Mudryn)
2009. szept. 9. 07:19

Köszönöm szépen!:)Aranyos vagy!:)Lehet hogy a hormonok teszik,de ez olyan jól esik hogy még a könnyem is kicsordult!:)


A súly felesleggel nem hiszem hogy lesz gond,összesen 2 kg-ot híztam!

1388. Mudryn
2009. szept. 8. 15:09
Basszus suim milyen szép nagy a pocakod!!!és milyen jól nézel ki!!Asszem nem lesz gondod a súlyfelesleggel!
1387. Mudryn
2009. szept. 8. 15:05

Sziasztok!

De jó,hogy tulvagytok már a 18 hós oltáson:))

A Barbara is 11 kg körül van,mostanában állandóan van valami a kezében,állandóan eszik valamit:)))Tiszta éhenkórász lett ez a lány:)))De örülök neki nagyon!!!

Jajj basszus Regi eszembe se jutoot,hogy téged is Reginek hívnak,úgyhogy Neked is Boldogságos névnapot!!Nálunk is a paci a kedvenc,voltunk győrben állatkertbe és ott sem érdekelte más a pacin kívül:))

Tényleg ha jól emlékszem valaki Győri ugye?Engem nagyon érdekelne a Táncsics cipő,de csak Győrben és Pesten van üzletük:((Élőben még nem láttam ,de képről nagyon tetszenek és állítólag siesta minőségű.Valakinek volt már ilyen cipője?

És mit szólt regi a lovacskához?Én is gondolkoztam már ,hogy vegyünk e,mert a hintalovat el kellett koboznunk,mert annyira hajtotta,hogy hátraesett vele .....Még jó,hogy nem ütötte meg magát!

1386. uracsvivi
2009. szept. 8. 10:59

Sziasztok!

Reggel voltunk a 18 hós oltáson,11 kg Virág.

2009. szept. 7. 15:09

Sziasztok.

Mindenkinek köszönjük a köszöntést.Nagyon aranyosak vagytok !!!

Délután jönnek köszönteni a kiscsajt na meg persze engem is :)))))))

Mi egy ugráló lovat vettünk Reginek,mostanában a ló a sláger ! Nagyon jó,gumiból van és ráülve lehet ugrálni rajta.Ja,és ma voltunk először egy mazsola-muzsika nevű foglalkozáson, vagy valahol zene ovinak hívják.Szuper volt.

Most készülök a vendégségre.Sziasztok.Majd beszámolok a névnapi buliról.

1384. Mudryn
2009. szept. 7. 09:03

Sziasztok!

Reginek Boldog Névnapot!!


Hát ha nem esik az eső,akkor annyira nem is bánom,már ,hogy nincs 30 fok:))Bár éjszakára beindítjuk a fűtést egy picit,nehogy megfázzon a Barbara.

Legújabb szavunk a csacsi amit úgy mond,hogy tacsi:))))És gyönyörűséges az összes kismanó!!!!!

2009. szept. 7. 08:20
Reginának nagyon sok boldog névnapot kívánunk!
2009. szept. 7. 06:53

Sziasztok!


Merre jártok mostanság?

Ki hogy van?Gyerekek hogy viselik a hirtelen lehűlést?


Regi egy gyönyörűség!Nagyon szép formás kislány!:)

1381. mamuci55 (válaszként erre: 1380. - 56e930fc2a)
2009. szept. 1. 14:20
Szia! Nagyon édes a Kicsikéd!
2009. szept. 1. 14:03

Tettem fel 2 új képet.

Remélem mindenki jól van !!!

Sziasztok.

1379. uracsvivi
2009. aug. 26. 14:17

Nálunk sincs gond az utazással nagyon szeret autózni.

Virág már nagyon sok mindent mond minden napra van valami új szó amit hallás után ismételget és aztán használja is.Nagyon tisztán beszél érthetően.Beszéd terén nem lesz gond.Ismerkedik a bilivel is ha bekakílt azért szól mindjárt.Csak a cumizást viszi túlzásba egyre többett ott van a szájában mostanában még a fürdőkádban is este.

Várom a tanácsaitokat leszoktatás ügyben.Vivien nem cumizott annak idején így nincs tapasztolatom ezen a téren.

Virág nem lázasodott be a 15 hós oltástól jövő hónapban megyünk a 18 hós oltásra.Már másfél éves lesz!!!!

1378. 56e930fc2a (válaszként erre: 1377. - Mudryn)
2009. aug. 25. 22:27

Ne félj az utazástól.Regi is szenvedett mindig, de most a 7 órás úton végig ült és beszélgetett,nézelődött,evett,ivott stb...de nem sírt.Én nem is gondoltam volna, féltem tőle, de nagyon jól viselte.Én hátra ültem mellé,lehet hogy ez is segített meg adtam neki egy hányás elleni kúpot.Odafelé hajnalban indultunk és végig aludt,mire felébredt már ott voltunk.Visszafelé viszont nappal,akkor csak 2 órát aludt de a több időt mint már írtam jól viselte.

Ne félj !

1377. Mudryn
2009. aug. 25. 11:50

Sziasztok!

Kihasználtuk a hosszúhétvégét mi is ,voltunk állatkertbe,szülinapibulikon,meg kirándulni is:))

Egyébként a 15 hós oltástól belázasodott a Barbara,de csak 2 napig hál istennek,most megy a szenvedés a fogaitól megint 4 jön neki .Már 12 kinnt van :))Nemsokára vége a szenvedéseknek talán:)))Mi GYőrbe voltunk csak,de katasztrófális volt az út,mert még mindig nem szeret utazni a kisasszony:((így sanszos,hogy német o-ba sem megyünk ,mert ha 2 órát nem bírt ki ,akkor 14-et végképp nem fog:(Itthon nagyon jól elvagyunk,mostmár megint melegszik a víz a medencében,pancsolunk sokat:)

2009. aug. 24. 15:12

Sziasztok.

Örülök hogy mindenki jól van.Majd tartok én is élménybeszámolót,mert tegnap este jöttünk haza Horvátországból :))) Ez egy hirtelen nyaralás volt,és én nagyon féltem az utazástól mert 7 órás út.Regi egyszerűen nagyon jól viselte,de majd mindent megírok,csak most mosok meg pihenem az utat.

Sziasztok.

2009. aug. 24. 07:15

Sziasztok!


Remélem csak a nyaralás miatt nem jöttök lányok!Bízom benne ha már nem lesznek ezek a jó idők újra fel lendül a fórum,és mindenki élmény beszámolót tart a nyárról!:)

2009. aug. 18. 14:02

nem gondoltam hogy olvasol minket!:)De örülök neki!

Mi is meg kaptuk a 15 hós oltást,edddig nem volt semmi gond!:)

A képek tényleg nagyon jóóóóóóóóók!:)

1373. Mudryn
2009. aug. 18. 09:41

Sziasztok!

Én is mindig benézek,de nem nagyon ír senki:(

Múlt hétvégén megkaptuk mindkét oltásunkat,volt nagy sírás:((Utánna nem lázasodott be,bár a 15 hós után még belázasodhat....

Jók a képek:))

1372. uracsvivi (válaszként erre: 1371. - C6d66d44d1)
2009. aug. 17. 22:45

Szia!

Téged olvslak,figyelemmel kísérem Bence mindennapjait.

2009. aug. 17. 16:08

Mi most épp itthon vagyunk!Nagyon meleg van,és sajnos nem tudunk le menni,mert akkor kerülget a rosszul lét!

Szeretek kis mama lenni,csak nem a nagy melegben!

1370. uracsvivi
2009. aug. 17. 15:06

Hahóóóóó!!!!!!!


Babák és (kis)mamák merre jártok?

1369. uracsvivi
2009. aug. 7. 14:49
Tettem fel új képeket akit érdekel nézze meg.
2009. aug. 3. 15:27

Sziasztok.

Hazaértünk szerencsésen.A nyaralás SZUPER volt.Még maradtunk volna.Regi babám nagyon aranyosan viselte,élvezte a strandot és mindent.Jövőre is ide jövünk,mert ez egy üdülő és kedvezményesen üdülhetünk.Az idő is jó volt,egyszerűen minden.Jövőre kimegyünk Horvátországba,bár az út 6-7 óra,de valahogy majdcsak kibírjuk.Remélem mindenki jól van.Nekem kicsit kapar a torkom,sok fagyit ettem:(,de majd elmúlik.

1367. uracsvivi (válaszként erre: 1366. - Mudryn)
2009. aug. 3. 14:01

Most is találkozhattunk volna ha nem csesz.m el a dolgot már itt jutott eszembe a dolog de net nélkül nem tudtunk volna kapcsolatot teremteni de majd jövőre mert visszamegyünk ugyanoda de már két hétre.

A Virágnak is nagyon tetszett egész héten egy rossz szava nem volt nem is volt hisztis sem.Ja és utolsó este már kiabálta hogy hattyú.Etettük őket rendesen mint mindenki.Pedig tilos.Ja az egyedüli ami negatívum volt hogy nem találtunk egy jó kis játszóteret se.Kivéve persze a strandot.

1366. Mudryn (válaszként erre: 1365. - Uracsvivi)
2009. aug. 3. 11:39

Szia!

Mi is a Libásra jártunk mindig:))Én is szeretek itt lakni:))))

Legközelebb ha errejártok talizhatnánk is:)

1365. uracsvivi
2009. aug. 3. 10:48

Sziasztok!

Tegnap este jöttünk haza Keszthelyről,8 napot voltunk ott.

Mudryn irigyellek hogy ilyen szép helyen laksz.Ti melyik strandra jártok?Voltunk többhelyen is de nekünk a Libás tetszett a legjobban.Szerintem még a Diási játékstrandnál is jobb.Ott őrült sokan voltak.

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook