Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2008. Januárban született babák fórum

2008. Januárban született babák (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
12880. Emesemm
2009. júl. 15. 13:03

Sziasztok Lányok!

Nálunk nem hasmenés van, hanem nagyon csúnya allergiás kiütés. Én vagyok a rossz, hogy ez történt, ugyanis a hétvégén itt voltak a nővéremék én meg kiraktam az asztalra a földimogyorót. Artemon elmarkolta és egy pár szemet be is kapott és meg is evett. Másnap reggelre szegénykémnek kipirosodott, feldagadt, kipattogott a bőre, olyan mint a rinocéroszé:(( Úgy sajnálom szegénykémet, most ebbe a melegbe meg külön viszket is még neki:((( De én vagyok a hibás miért nem figyeltem jobban!!!

12879. 65b2d1c1c1
2009. júl. 14. 23:31
Jó éjt Brigi!!:-))Nektek eszik a babukátok???? Ricsi egész nap tápszert enne meg teát inna!!!Tápszerből 270-eket eszik, meg teát is.És ő is fosikázott ma kétzser is....Mi afene lehet..Persze meleg van, de azért ehetne valamit!!HOLNAP OLTÁS DÉLUTÁN!!!Gondoljatok ránk!Kettőt kap.18 honapos, + kullancs ellenit!!jó éjt!
12878. Lujza28
2009. júl. 14. 23:01
Megyek aludni, szép álmokat nektek!!
12877. Lujza28 (válaszként erre: 12876. - VTünde)
2009. júl. 14. 23:01

Köszi Tündi neked is!!:)

Nem lehet a foga miatt? Vagy esetleg evett valamit?

Szegényke, remélem hamar helyrejön!!

Puszilom!!!

12876. VTünde
2009. júl. 14. 22:40

Sziasztok!


Brigi örülök h minden ok!

Köszi az info-kat pelus ügyben:)


Képzeljétek, Nórinak megy a hasa, ma már 7 kaki volt és nem tudom mitől:(

Az utolsó 3/4 10-kor...


Kérünk gyógypuszikákat sokat!!!

12875. Lujza28 (válaszként erre: 12874. - 7934d1ac97)
2009. júl. 14. 22:05

Köszi Edit aranyos vagy!:)

Én meg irigy!!:))) Ma annyira meleg volt hogy kész voltam! Ma egész éjjel megy a ventillátor, mert különben nem fogok aludni az tuti...

Én is menni akarok a Balcsira már! Vagy 9 éve voltam utoljára!

Jól vannak a gyerekek?

12874. 7934d1ac97 (válaszként erre: 12866. - Lujza28)
2009. júl. 14. 21:57
Szia! Jaj de örülök!! :) Sztem hétvégén tuti kipróbáljuk a Balcsit :)
12873. Lujza28 (válaszként erre: 12871. - 9bbb5bd983)
2009. júl. 14. 21:52

Köszönöm hogy örülsz!:) Én is!:)

Emese ötlete nekem is tetszik, asszem én is spórolok vele!

Remélem nem lesz gond Lucával az éjjel!

Ja, Vera megkönnyeztem a naplódat...:)

12872. 9bbb5bd983 (válaszként erre: 12869. - Emesemm)
2009. júl. 14. 21:34
Jó, hogy írod ezt a spórolást, majd utánozlak. :-)
12871. 9bbb5bd983 (válaszként erre: 12866. - Lujza28)
2009. júl. 14. 21:33

Örülök, Brigi, hogy jó az eredmény! Tudtam én! :-) Talán azért megy a hasad, mert tisztít a szervezeted, erre gondolok. De lehet, hogy hülyeség.


Lucának hőemelkedése lett estére, 37,8. Adtam neki kúpot éjszakára. Hát mit mondjak, nem örült a drága. :-(

Úszópelust én is akarok venni. Amúgy én is ezt hallottam, amit te. Anyósomék a Balcsin vannak hetek óta, és néhány nap kivételével minden nap tudtak fürödni. DE ott a legkisebb unoka 10 éves.

12870. Emesemm
2009. júl. 14. 20:57
Ja a pisi meg az úszópeluson is átszivárog:)))
12869. Emesemm
2009. júl. 14. 20:55

Úszópelus. Most nem tudom mennyibe kerül, tavaly vettem utoljára, de mi azt is szoktunk használni. Egy nap 1, max. 2 szoktunk elhasználni. Ha kijön a vízből azonnal leveszem róla kicsavarom és kiteszem a napra száradni. Mielőtt medencébe megy újra ráadom. Spórolok vele.

Alá nem kell másik pelenkát adni.

Temo még soha nem kakilt bele szerencsére, mindig elintézte mikor a rendes pelus volt rajta.

Egyébként most nem adok rá már úszópelust sem, csak egy úszónadrágot, amit a babaúszáson használunk. Ennek a combjánál és a derekánál jól össze lehet húzni, így elvileg a kakát felfogja.


Szerencsére Artemont babakocsiban mindenhol el lehet altatni, mi ezért azt mindenhová visszük magunkkal és alszik a legnagyobb zajban is mert ki van fáradva ilyenkor nagyon. Ha véletlenül nem lenne kedve aludni, mert fel van pörögve, nem szoktam erőltetni a kocsiban ő is elalszik úgyis.

12868. Emesemm
2009. júl. 14. 20:49

Sziasztok!


Látom mindenki készül a nyaralásra, én is készülgetek fejben, de még olyan messze van!!!

Azért tegnap volt egy kis nyaralásunk! Elmentünk az aquaworld-be. Nagyon szuper volt, bár baromi drága, de csak ajánlani tudom mindenkinek. Nagyszerű élmény kicsiknek és nagyoknak!!! Annyira fel vannak készülve a babákra, hogy hihetetlen. Rengeteg gyerekmedence, játszószoba, játszótér, a medencékbe baby, gyerekcsúzdák. Hihetetlen jó volt. Mindenkinek jutott nyugágy napernyő. Ha még úgy alakul biztos menni fogunk, akár télen is, mert a benti rész is szuper.


Voltunk minimax hajón is vasárnap. Féltem tőle, hogy Artemon még kicsi hozzá, de nem. Az is nagyon klassz volt, jól érezte magát nagyon. Ott is volt sok játék kicsiknek is, meg koncert, meg el is indult a hajó így hajókáztunk a dunán. Klassz volt. Ja és volt tombola is és képzeljétek, nyertem!!!! Nem szokott a szerencse ilyenkor mellettem lenni, de most nyertem egy 10ezer forint értékű masszázs utalványt!!!

12867. Mandula71
2009. júl. 14. 19:49

Sziasztok!


Köszönöm az érdeklődést, jelentem, Norbival minden rendben:) Este elaludt, amikor bementem éjjel lefeküdni, nem volt rajta takaró. Ez jó jel, mert ő mindig lerúgja magáról, tegnapelőtt éjjel pedig a füléig be volt takarózva. Úgyhogy az éjszaka teljesen nyugis volt és most egyszer sem ébredt fel, végig aludta az éjszakát a kiságyban) Hurrá. Kíváncsi leszek, hgy ma éjjel mi lesz, vajon most is végig alszik majd a helyén?

Napközben sem volt vele gond, bár nem sokat evett, de reggel megivott másfél deci kakaót, délelőtt elrágcsált egy negyed almát, 1/2 2-kor egy bő félüveg bébiételt sikerült megennie. Délután mindössze egy túrórudi csúszott le, vacsorát nem kért, viszont az esti lefekvéshez kivételesen 3 dl kakaót ivott. Nem sok, de amúgy sem szokott sokkal többet enni.

Késő délután kint voltunk az udvaron, pancsolt a medencében, nagyon élvezte. Csak aztán jött egy hülye darázs, ami megcsípte az ujját, úgyhogy utána már nem akart visszamenni a medencébe. Egy nagyon picit akkor beduzzadt az ujja, de most estére már szinte semmi sem látszik.


Mondtam én, hogy minden rendben lesz a laborral:) De azért persze drukkoltam!


Ha egész napra megyünk el itthonról, Norbi a kocsiban szokott aludni, útközben. Reménytelen máshol elaltatni. Nem a zaj zavarja, csupán annyira felpörög, hogy eszébe se jut, hogy aludni is kellene. Mondjuk ez engem annyira nem szokott zavarni, mert hazafelé elalszik, aztán itthon már csak annyi dolgunk van, hogy a kezébe nyomjuk az esti kakaót-kávét és folytatja is a durmolást.

12866. Lujza28
2009. júl. 14. 18:42

Sziasztok csajok!


Megvan az eredmény és minden rendben van!:) Nagyon örülök neki! Nem volt vészes a varratszedés sem, tényleg kár volt félni tőle!:)

Lassan egyre több mindent ehetek!!

Viszont megy a hasam rendesen, nem tudom ez mikor rendeződik majd... jó kis fogyókúra..:S


Teri mi van Norbival? És veled minden oké??


Vera, nem volt láz az oltás után? Most akkor mégsem kapta meg a 3. prevenart?


Csilla, Tündi én is úszópelust vadászok, még sosem vettem! 9 napra elég lesz egy csomag? Vagy vegyek kettőt? Alá kell tenni rendes pelust? Vagy csak azt és úgy be a vízbe? Én is kíváncsi vagyok Máté hogy fogja viselni a nyaralást..


Edit, egy ismerős vasárnap jött haza a Balcsiról, azt mondta nagyon jó volt a víz, csak pénteken volt vihar utána hideg volt, és vasárnap lehetett megint bemenni! Most meg hogy kánikula van, tuti elég meleg lesz a víz! De jó volna most ott lenni!:)

12865. Bun Csilla (válaszként erre: 12861. - VTünde)
2009. júl. 14. 17:35
Mi használtunk fürdőpelust, 1500 ft volt 12 db huggies.Nálunk nem kakáltak bele, egész délután kitartott egy!Mikor nem voltunk a vízbe nem volt rajtuk pelus!!!!!A fürdőbe nem aludtak de másnap városnapon voltunk és ott az ölembe aludtak el, ringattam őket és már aludtak is! Pedig élőzene volt, én se gondoltam volna hogy elalszanak de kidőltek a fáradságtól pedig délelőtt aludtak!!!!
12864. 7934d1ac97 (válaszként erre: 12847. - Lujza28)
2009. júl. 14. 14:10
Ja, köszel van, de idén még egyszer se fürödtünk benne, mert olyan sz@r idő volt eddig :(( nem is tudom hány fokos egyáltalán a Balcsi, lehet -e már fürödni a héten. Jó lenne már!!
12863. VTünde
2009. júl. 14. 13:11
Köszi.
12862. 9bbb5bd983
2009. júl. 14. 12:37

Sziasztok!

Túl vagyunk az oltáson, Luca végül csak egyet kapott, a kötelezőt. Nincs 3. prevenar. A doki se tudta, mit csináljon, végül azt mondtam, akkor hagyjuk. Ki érti ezt?


Tündi, én még nem mentem sehova úgy Lucával, hogy ne tudjam hol altatni. Vagyis úgy egész napra, ahogy írtad. Majd a nyaralás alatt biztos lesz ilyen. Mondjuk nála nem gond az alvás, ha valahol sötétet csinálok neki, és egyedül van, hasra dobja magát, és alszik. Mint most.


Teri, hogy van Norbi? Vitted dokihoz?

12861. VTünde
2009. júl. 14. 10:37

Sziasztok!


Csajok, úgy néz ki h hétvégén lemegyünk 1 napra a Velencei-tóhoz Kata barátnőmékkel.


Segítsetek:milyen az az úszópelus, mennyibe kerül, érdemes venni? Nórinak van egy kis csini fürdőruhája, de ugye ki tudja, mennyit lesz vízben. . .


Azt sem tudom, hogy fog aludni, Nektek a Babó hogy alszik el, amikor egész nap nem vagytok otthon? Nekünk még ilyen nem volt. . . Zaj van ott, rengeteg ember, sok inger éri. . .

12860. Mandula71 (válaszként erre: 12859. - Lujza28)
2009. júl. 13. 21:37

Sziasztok!


Drukkolunk, de úgyis minden rendben lesz:)


Én is holnap vittem volna Norbit oltásra, de azt hiszem, elhalasztom. Múlt héten ugye magam miatt nem vittem, most meg... Tegnap már napközben éreztem, hogy egy kicsit melegebb, mint szokott lenni. A párom szerint nem. Végülis este letettem aludni.10-kor mentem be én is lefeküdni, láttam, hogy a takaró nyakig rajta van.Ez furcsa volt, mert nem szokott betakarózni, max. magán hagyja úgy, hogy derékig van betakarva. Lefeküdtem, 1 óra múlve Norbi felébredt, átmászott hozzám. Tök forró volt, de mivel 2 másodperc alatt elaludt, így hagytam. Mondanom se kell, a fél éjszakát ébren töltöttem, lestem a gyereket... Most délután megmértem, csak hőemelkedése volt. Gyanítom, hogy a fogától lehet, mert tegnap láttam, hogy az egyik felső foga mintha áttört volna. Na mindegy, most várok, mert más tünet nincs (ja, egyáltalán nem eszik...), de így nem adatom be az oltást.

12859. Lujza28 (válaszként erre: 12857. - 9bbb5bd983)
2009. júl. 13. 21:28
Ti meg drukkoljatok nekem holnap hogy rendben legyen minden!!!:)
12858. Lujza28 (válaszként erre: 12857. - 9bbb5bd983)
2009. júl. 13. 21:28

Szegény Lucus!:(

Olvastam hogy kettőt kap... Remélem simán átvészeli a kis drága!

Mi 22.-én megyünk, aztán jó sokáig nem kell bökni őket!

Persze megírom majd hogy mi van velük!

12857. 9bbb5bd983 (válaszként erre: 12856. - Lujza28)
2009. júl. 13. 21:26

Majd írd meg, mi a helyzet!

Holnap megyünk oltásra! Utálom...

12856. Lujza28 (válaszként erre: 12855. - 9bbb5bd983)
2009. júl. 13. 21:16
Én is remélem! Írok majd neki holnap sms-t! Írtunk nemrég egymásnak, csak akkor még nem néztem hogy már nem tag!:(
12855. 9bbb5bd983 (válaszként erre: 12854. - Lujza28)
2009. júl. 13. 20:56
Nem tudok semmit. Most néztem meg, már tényleg nem tag. Remélem, nincs baj.
12854. Lujza28
2009. júl. 13. 18:36

Lányok!

Marcsikával mi van??? Törölte magát? Tudtok valamit róla?

12853. Bun Csilla
2009. júl. 13. 16:41

Sziasztok! Mi pénteken indulunk Gyulára, már alig várom!

Holnaptól járok a fürdőbe kezelést írattam ki a gerincemre,vízalatti torna és egy kis maszázs, így nem nagyon lesz időm most hoxázni! Ha tudok beugrok!

Szép napot mindenkinek! Hála jó meleg lesz a héten!!!!!

12852. 9bbb5bd983 (válaszként erre: 12851. - Lujza28)
2009. júl. 13. 13:14

A doki majd megmondja, fürödhetsz-e. ha nem varasodik be addig a seb, akkor könnyen felázik, elfertőződik. Szerintem kibírod, ha nem fürödhetsz. Én évek óta csak a lábamat teszem a vízbe.

Jól vagyunk, köszi.

12851. Lujza28 (válaszként erre: 12850. - 9bbb5bd983)
2009. júl. 13. 13:04

Hú én sem tudom hogy miből és mennyi ruhát vigyek!?:) 3 autóval megyünk, ebből egy platós, oda azért sok minden felfér!:)

15.-én megyünk, még van vagy 5 hét addig, de már úúúgy várom!! Szerinted addigra már én is fürödhetek a sebeim miatt? Holnap azért megkérdezem a dokitól, de már azon parázok hogy végre eljutunk nyaralni és még csak be se mehetek a Balcsiba?


Köszi kérdésed, egyre jobban vagyok! Még húzódik, de már bal oldalon tudtam aludni az éjjel, a középső nagyobb sebem kellemetlen, de már rengeteget javult!

Már csak a holnap miatt vagyok frászba, leginkább a laboron jár az agyam...

Veletek is minden oké? A naplódat és a többiekét is azért olvasom ám hogy képben legyek!

❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook