Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2002-es gyerkőcök! fórum

2002-es gyerkőcök! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
63. 388b941089 (válaszként erre: 62. - Mariann)
2010. nov. 19. 12:23

de jó neked, h csak délig kell lenned! :)) hű akkor tényleg jó közel van a suli :D:D így már értem :P

jól értem amúgy, h te is ott dolgozol a suliban?! vagy mégsem? :D

2010. nov. 19. 11:59

Reggel együtt jövünk, mert át kell jönni az úton. Délben a sulisok átmennek az ebédlőbe, szóval akkor már átmennek az úton!:) Így haza tud jönni egyedül, mert az ebédlő aott van az utcánk elején. Járdán jön biciklivel.

...volt már, hogy szélguldozott, és elesett... De tanult az esetből!


Most dédiéknél van. Mindjárt végzünk a melóhelyen, mert pénteken csak délig vagyunk.

Húzok haza, és megszeretgetem!:)

2010. nov. 19. 11:52
áááááá kétszer küldte el a hsz-emet... pont elment a netem és azt hittem nem teszi be, ezért megírtam mégegyszer :D:D
60. 388b941089 (válaszként erre: 58. - Mariann)
2010. nov. 19. 11:51
Hű akkor nagyon ügyes ez a lány, ha már egyedül megy haza a suliból. De gondolom nincs messze a suli, ha egyedül is hazajöhet már. Nálunk én viszem reggel a suliba, és apája megy érte 4-re, napközis. De nagyon imádja, és hála istennek tök jó tanuló, így a leckeírás sem okoz gondot neki ott a napköziben. Sztem itthon szétunná az agyát egyedül. :) Amúgy én is fél5 3/4 5 körül szoktam hazaérni a munkából. :))
59. 388b941089 (válaszként erre: 58. - Mariann)
2010. nov. 19. 11:46

most olvasgattam a naplódat és továbbra is fogom :)

hű akkor ez a lány nagyon ügyes!!! gondolom nincs messze a suli, ha egyedül is haza tud jönni. És egyedül is megy reggel?! Nem semmi!

Nálunk én viszem a suliba, megyek dolgozni, aztán apája megy érte 4re, napközis. És iszonyatosan szereti, itthon szétunná az agyát egyedül. Hála istennek nagyon jó tanuló, ezért nem okoz gondot a napköziben történő leckeírás. :)


Most otthon vagy vele?

2010. nov. 19. 11:28

Akkor nálunk tényleg fordítva van. Ebéd után hazamegy egyedül, átöltözik, és ha nincs otthon az apja, átmegy dédiékhez. Velünk szemben laknak...

Kicsit játszik, rohangál, megcsinálja a házit.

Fél 5-kor hazaérek, megcsinálom a vacsit. Közben ő persze hazajön szépen mamáéktól ha ott van...

Ha kész van minden házi, akkor játszik, kicsit számítógépezünk. Van, amikor tanulgatjuk a HTML alapokat, van amikor csak farmville-zik. Utána fürdés, megnézi a Star Trek-et, és szunya!


Itt van napközi, de össze van vonva az egész alsó: elsőtől a negyedikig. A napközis tanárnéni pedig nem tud úgy figyelni rájuk...

Persze próbáltuk a napközit, de nem csinálta meg a házit, nem olvasott, és amikor kimentek játszani, úgy nézett ki, mint egy kisdisznó! No meg télen csurom víz volt, és szépen meg is fázott!


A wii jó dolog!:) Számítógépezni egyedül nem engedném, mert vannak fent olyan dolgok is, amik nem egy 8 évesnek valók!!! Csak ha én is ott vagyok!!! ...és ezt nagyon szigorúan veszem!!!

Kicsi a szobánk, kicsi a hely, és macerás előszedegetni a wii-t, csupán ezért van néha hanyagolva...

2010. nov. 19. 11:20

Sziasztok!

Nekem a legkisebb fiam 2002 06.22-én született.

2.osztályba járunk,tavaly az olvasás ment a legnehezebben,most abból a legjobb. :)

Mi most a ty storys korszakunkat éljük,de karácsonyra lego rendőrállomást szeretne.

Egész napos suliba járunk,16.10-ig így nem sok szabadideje van hét közbe. Imádja a ps2-öt és a számítógépet..:)

2010. nov. 19. 11:16

Nálunk fordítva van, hazamegy egyedül a suliból, addig játszhat amig hazaérünk, és megcsinálom az ebédet. Októbertől tanfolyamra járok, így kb. 1 órával később érek haza, mint ő. Nálunk nincs napközi, nincs aki vigyázzon rá, meg kellett tanulnia egyedül hazamennie, kapott kulcsot és telefont, így bármikor felhívhat ha baja van, de igazából sosem hív, én szoktam délben felhívni, hogy haza ért-e rendben.

Én azt szeretném,ha inkább a wi-n játszanának, mint a számítógépen.

2010. nov. 19. 11:08

Hááát, régen volt már előszedve... Egy idő után megunja!:(

...a számítógép sokkal jobb móka, és az mindig kéznél van, nem kell összeszerelgetni.


Mostanában önként és dalolva megcsinálja a háziját, még olvas is, csak hogy odaülhessen!:)

54. szoszilvi81 (válaszként erre: 53. - Mariann)
2010. nov. 19. 10:39
Mennyire van kihasználva? Félek, hogy megvesszük, aztán egy idő után a sarokban köt ki.
2010. nov. 19. 10:34
wii-nk már van. A keresztanyjáéktól kapta. Tényleg jó. Cuki, ahogy ugrál a tv előtt!:)
52. szoszilvi81 (válaszként erre: 50. - Vica28)
2010. nov. 19. 10:30
Nálunk a férjem kért szintetizátort karira ;)
2010. nov. 19. 10:29

A fiaim, mindig mást kérnek. :P Bár Martin többször is ugyanazt mutatta, az egyik a lego állatkert (nagyiék már meg is vették ;)), a másik egy playmobilos babaház.

Bálint a nagy fiam, ő hol nintendot, hol robotot, hol repülőt, mikor mit talál ki.

A férjemmel egy nintendo wi-n gondolkozunk, mert hogy azzal "mozognak is", és a számítógépről letiltjuk őket ;)

50. Vica28
2010. nov. 19. 10:26
Lányom szintetizátort kért:)
2010. nov. 19. 09:11

Sziasztok!:)

Nincs tesó...

Vanessa, jobbulást nektek is!:) Igazából az idegesít, hogy mindenre azt mondja a dokinéni, hogy "vérbő garat, tüdő tiszta"!

Sugi is imád rajzolni, és lány létére ő is szereti a Star Wars-ot!:) ...no meg a Star Trek-et is. Most azt nézi minden este: esti mese helyett!:-O

Nálunk a görkori a karácsonyi álomaji... De majd kiderül! Igazából konkrét ötletem nincs...

Talán még valami kreatív dolog!

2010. nov. 19. 09:03

Sziasztok,az én kisfiam is 2002-ben született 06-01-én.Patrik másodikos ,szert iskolába járni,imádja a dinókat és a Staar Wars-ot.

Star Wars legót kért a Jézuskától.

47. ancsyangel (válaszként erre: 29. - Vica28)
2010. nov. 19. 09:00
Betti is imád rajzolni de főleg állatokat de azt olyan szinten hogy az állam leesik :)
2010. nov. 19. 08:58

sziasztok

mára Kíra lázának nyoma sincs és ismét vidám dumcsizós sikongatós kisbaba :)

Szegény Bettivel a hétvégénk Misi mókus olvasónapló írással fog telni :S

Tényleg nektek van ötletetek a gyerkőcnek karácsonyra? Ti mit fogtok venni?

2010. nov. 19. 08:18
Jó reggelt, ezek a gyerekek, sokkal gyorsabban tanulnak, teljesen természetes a számítógép, az egér stb...
44. 388b941089 (válaszként erre: 42. - Mariann)
2010. nov. 18. 22:08
belekukkantottam a naplódba. :) mi is betegek voltunk és ospamoxot kaptunk :D
43. 388b941089 (válaszként erre: 42. - Mariann)
2010. nov. 18. 22:00
Szia! :) és van tesója?
2010. nov. 18. 21:58
Sziasztok! Az én lánykám, Napsugár is 2002-es. Július 18-án született. Most másodikos. A matekot nagyon szereti, és szeret számítógépezni. No nem cseverészni, meg játszani, hanem a programozás érdekli! ...érdekesek ezek a mostani gyerkőcök!:)
2010. nov. 18. 20:41
Vica, ikreid vannak? Édesek nagyon a lányaid :D
40. Vica28 (válaszként erre: 39. - Szoszilvi81)
2010. nov. 18. 20:32
Nálunk is tud enni,bár a mozgás kellene nagyon.
39. szoszilvi81 (válaszként erre: 38. - Vica28)
2010. nov. 18. 20:30

Számomra az a hihetetlen,hogy kb. 3-4 hónap alatt lett húsosabb. Megnőtt az étvágya,és nem akar mozogni. Az esték a nehezek, mert akkor szeretne enni, igyekszem visszafogni, de időnként vannak kitörései, és kiabál, hogy éhes vagyok!?

A ti gyerekeitek mennyit esznek? Bálint többet eszik mint én, ezzel nem lenne baj ha mozogna eleget.

38. Vica28 (válaszként erre: 37. - Szoszilvi81)
2010. nov. 18. 20:16
Nálunk is a túlsúly a gond,bár ő sajna asztmás is.Nem összetartó az osztály és igy nem is játszanak együtt délután
2010. nov. 18. 20:15

Tök jó a sport tagozatos suli. Sajna nálunk nincs ilyen lehetőség, kis város, csak foci van, de az én fiam nem szeret focizni, sőt semmilyen labdajátékot sem kedvel,Bár ma azt mondta, hogy kosárlabdáztak tornaórán és tetszett neki. ;)

Egy évvel ezelőttig vékonynak számított, most meg inkább túlsúlyos :S Keveset mozog, csak akkor csinál valamit ha énis megyek és vele együtt futkározok, vagy görkorizok, ez mind szép és jó, de nekem nincs mindig időm vele szaladgálni.

Ha kimegyünk az udvarra, csak néznek rám, hogy mit csináljunk?? Az én szüleim kevesett játszottak velünk, mégis futkároztunk, stb., csak az én gyerekem ilyen, vagy másnak is van ilyen problémája?

36. Vica28
2010. nov. 18. 20:14
Elteszem magam holnapra.Jóéj mindenkinek,sziasztok:)
35. pmjudit (válaszként erre: 34. - Vica28)
2010. nov. 18. 19:47

Eddig jó, én is ott tanítok:))))

Eszter a tesónak szokott olvasni, villogtatja a tudását:)

34. Vica28 (válaszként erre: 32. - Pmjudit)
2010. nov. 18. 19:40
Lányom nem szeret olvasni,bár jól olvas:)Az jó suli lehet,jót tesz a sok mozgás neki:)
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook