Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 20.-a van és jön a vihar fórum

20.-a van és jön a vihar (beszélgetős fórum)

2008. okt. 17. 11:24
majd jövő év 20-án válaszolok.
2007. aug. 21. 07:43

Mi tavaly felmentünk Pestre 20.-án.... Szép nap volt, egész nap sütött a Nap ezerrel, sétáltunk a Duna parton, meg a Várban voltunk a Mesterségek udvarában. A lányom sokféle kézműves dolgot készített! Aztán este jött a tüzijáték! Mi a Parlament mellett álltunk közvetlenűl. Nem írom le részletesen, hogy milyen volt egyáltalán a metróig eljutni és ott is milyen embertömegen át jutottunk le, aztán meg a többi, de egy biztos! Mi tudtuk, hogy idén nem megyünk fel a tüzijátékra!:(((Gondoltuk, hogy jó lesz itt nekünk Egerben is.... 7 óra körűl a barátainkhoz értünk és úgy volt, hogy velük együtt megyünk majd a 22-kor kezdődő tüzijátékra. És mit ad Isten? Tüzijátékon nem voltunk és haza is hatalmas dörgés - villámlás, eső, szél közepette jutottunk!:(((( Most megfogadtuk, hogy jövőre ki sem tesszük a lábunkat 20.-án, aztán az egészet kezdjük előlről!:)

A tavalyin sikerült elég gyorsan túltennünk magunkat, de azért, ha vihar van, csak ott van az emberben az emlék és ez nagyon rossz!:((((

2007. aug. 20. 19:47
Sziasztok! Itt Debrecenben is sötétedik az ég a felhőktöl. Egyenlőre még semmi, bár az előrejelzés esőt jósolt. Zsuzsa 74-el egyet értek, mindenki a saját felelősségére menjen a tüzijátékra! Nyomatékosan megkérnék minden szülőt, hogy pusztán a látvány miatt kicsi ill. pici gyerekkel ne induljon el!!!Borzasztó volt lkátni ami tavaly történt!
8. daroki (válaszként erre: 7. - Zsuzsa74)
2007. aug. 20. 19:46
Igen,én is így vagyok vele.Ma egésznap ezzel foglalkoztak,szóval a tavalyi esetből lehetett sztem okulni.Én tavaly ott voltam,nem éltem meg tragédiaként,nem maradt bennünk rossz emlék,de ettől függetlenül eszembe sem jutott ma elindulni,főleg miután folyamatosan azt olvastam,hallottam,hogy jön a vihar.Tökéletesen megfelel nekünk a tv-ben leadott tűzijáték,márha lesz.Az előbb azt mondták a tv-ben,hogy 9 óráig elhagyja a vihar a fővárost...Majd kiderül,nálunk még itt dörög az ég,sztem eső is lesz még.De jobb itthon lenni biztonságban!
2007. aug. 20. 19:39

Nálunk (Fejér megye) csúnya fekete felhők jöttek, de egy csepp eső sem hullott belőle.

A tűzijátékkal kapcsolatban pedig annyi csak a véleményem, hogy mindenki a saját felelősségére menjen ki.

2007. aug. 20. 19:09
Most néztem a hiradót aszt mondták kilenc óra útán , keleten lesznek viharok . Majd meglátjuk .
5. df407f1c2a (válaszként erre: 3. - Gerna)
2007. aug. 20. 19:07
itt is de talán a tüzijátékot is befolyásolja majd?
2007. aug. 20. 19:06
Nálunk már volt . Elment Budapest felé .
2007. aug. 20. 19:05
Itt most kezdődik! ezért aztán kikapcs :(
2. df407f1c2a (válaszként erre: 1. - Df407f1c2a)
2007. aug. 20. 19:05
Lehet ,hogy csak magammal fogom ezt megvitatni?
2007. aug. 20. 19:03
Dunántúlon jön a vihar de ezerrel.:)nálatok is?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook