Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2 vagy több gyerekesek milyen a második terhesség beszélgessünk fórum

2 vagy több gyerekesek milyen a második terhesség beszélgessünk (beszélgetős fórum)


2011. jún. 25. 08:35
sziasztok.képzeljétek még nem jött meg.tegnap kellett volna még semmi.derékfájás jön megy ami elöjel szokott lenni de semmi.cicifájás az van.22én volt egy negativ tesztem furi mert 10es érzékenységü .hétfön tesztelek legközelebb ha nem jön meg.remélem pozitiv lesz.
9. **kiscsillag** (válaszként erre: 7. - Csilla183)
2011. jún. 22. 11:15
Nekünk szerencsénk volt. Mindkettőt elterveztük és az első hónapban megfogant. El sem hittem! Már menstruáció előtt éreztem a korai terhességi tüneteket, és már menstruáció előtt két nappal pozitívat mutatott a teszt.
8. b46d5f3a55 (válaszként erre: 7. - Csilla183)
2011. jún. 21. 22:22
Nekünk az első nehezen, 2 év alatt jött össze, közben két vetélésem volt, a második pedig teljesen spontán és váratlanul, nem készültünk rá.
2011. jún. 21. 18:26
és mennyi idö alatt jött össze a második?elértük a 6hónapot és nem akar összejönni.
6. b46d5f3a55 (válaszként erre: 1. - Csilla183)
2011. jún. 21. 09:54

Szia!


Most várom a 2. babámat, igaz, még csak a 16. héten járok, de eddig sokminden más volt, mint az elsőnél.. Akkor reggel-délben-este hánytam, most "csak" reggel, és nem voltam annyira rosszul, és annyira fáradékony se vagyok. Sokkal jellemzőbb a kívánósság, ha eszembe jut egy étel, amit ennék, nem tudom kiverni a fejemből :), ez az elsőnél nemigazán volt. Nem vagyok annyira fáradékony, viszont a melleim sokkal jobban fájnak. A hasam is hamarabb kezdett el nőni, de ez mindenkinél így van.

Összességében más, könnyebb, mint az első (kopp-kopp).. Lehet azért viselem jobban, mert nincs időm annyira magammal foglalkozni, mivel leköt alányom.

5. **kiscsillag** (válaszként erre: 4. - Csilla183)
2011. jún. 21. 09:22
Szia! Nekem van egy három éves kisfiam. Gyönyörű terhességem volt, azt sem tudtam mi az a hányinger, émelygés, stb. Az elején volt a mellfeszülés, némi hangulatingadozás, meg az utolsó hónap volt nehéz, mert nagy baba volt (4200 gramm), nehéz volt már minden. Ennyi kellemetlenségem volt. Spontán szülés volt, kiírt idő előtt 4 nappal. Most 32 hetes vagyok a pici lánnyal. Itt aztán volt minden. 14 hétig émelyegtem, hánytam, folyamatosan fájt a hasam, a derekam, alacsony AFP miatt magzatvízvétel, de szerencsére nincs baj. A 14-ik héttől viszont nagyon élvezem, leszámítva a három hét idegeskedést, mire megtudtuk a magzatvíz vétel eredményét. Most kezd már újra nehezebb lenni, mert Ő is nagy baba, így hatalmas a pocakom. Egyébként nekem is a fiammal hegyes pocakom volt, hátulról nem is látszott, hogy terhes vagyok, most viszont kerek. Pedig nem hiszek az ilyen népi megfigyelésekben. :-) Sok szerencsét Nektek, teljesüljön a vágyatok!!!
2011. jún. 17. 16:25
jaj köszi hogy irtatok itt a szomszédba tavaly született a második kislány és azt mondja a csaj nagyon jó két gyerekesnek lenni.nálam meg most az van hogy jövö héten mensi viszont ma vhogy felébredtek a vágyak ha értitek.viszont nekem ilyenkor a béka segge alatt szokott lenni a libidom.hát nem merek hinni semminek.majd kiderül de azért furi.ja az enyém fiú nekem is cicifájás volt de kiváncsi leszek nönek ezek még nagyobbra a következö terhességnél vajon?amúgy pici émelygésen kaja disznóhús undoron kivül semmi bajom nem volt és igen nekem is a pocim volt hatalmas.
3. f8528030f9 (válaszként erre: 1. - Csilla183)
2011. jún. 17. 10:40

Nahát nálam szinte minden másképp volt mint az elsőnél!A 2.terhesség kicsit micisebb lett,de ez nem jelenti azt hogy másnál is így van!Annyira rosszul nem voltam,csak puffadtam.Babuci mozgását is már a 13.héten éreztem.Ezt mondták is hogy hamarabb fogom érezni mint az elsőt!Sajna lett ködöksérvem,de még nem kell operálni.Az első lány babuci lett,a második fiú és úgy is híztam mint ahogy mondják:lányommal körbe mint az úszógumi,a fiammal meg előre a pocakra!A kezdeti tünetek nem voltak,csak annyi hogy 2xnem bírtam meginni a kávémat!

Úgyhogy mindenkinél más és más.Van akinél egy forma van akinél teljesen különböző és még maga a szülés is más lehet mint az első!

De hajrá-hajrá!Élvezzétek a kistesó összehozását:-)))

2011. jún. 17. 10:35
Nekem hasonlóak voltak a tünetek, mint az elsőnél. A cicim ugyanúgy feszült. Egyedül a hányinger, hányás volt erősebb, na meg tiszta pattanás voltam a másodiknál. De az első lány, a második fiú. Második terhességnél azért az embernek már nincs ideje annyira odafigyelni magára, nekem sokkal gyorsabban is rohant az idő, nem tudtam annyira kiélvezni azt a 9 hónapot. Nálunk 2,5 év a korkülönbség. Második gyerekkel már valahogy sokkal könnyebb volt az első időszak. Na meg azért a nagy is besegít. Nem nekem kellett rohannom állandóan ha sírt, hanem a tesó már futott is, adta vissza a cumiját, beszélgetett vele, nekem meg nem kellett azonnal abbahagynom pl a főzést.
2011. jún. 17. 10:29
sziasztok.mi most próbáljuk a 2 babót összehozni.nektek milyen tünetek voltak a 2ik babával milyen a 2.terhesség?milyen többgyerekes anyának lenni?ugye az elsö után már megváltozik az ember melle volt valami tünet a másodiknál is cicifájás?mert pl nekem eleve sötétebb és mirigyesebb akkor fog ez még a 2.nál változni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook