Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 2-es típusú cukorbetegségre javasolták a Diabellt. Mik a tapasztalatok a használatáról? fórum

2-es típusú cukorbetegségre javasolták a Diabellt. Mik a tapasztalatok a használatáról? (tudásbázis kérdés)


2017. jan. 17. 08:53

Rendszeres sporttal rengeteget tudsz segíteni az állapotodon, apukámnál is így volt. Sokkal kisebb kilengései vannak, amióta elkezdett mozogni.


A csodaturmixokat hagyd meg másnak. Ha jól eszel, rendszeresen sportolsz, nagyon jól kordában tudod tartani a tested. Az első sokk után minden könnyebbnek hat, fel a fejjel.

3. juhászzsófi (válaszként erre: 2. - 3aa914ed63)
2017. jan. 16. 20:44
Köszönöm,hogy válaszoltál. Tanácstalan vagyok,mert most derült ki,hogy cukorbeteg lettem.
2017. jan. 13. 11:06

A cukorbetegségnél is az a cél, hogy kialakuljon egy fenntartható életmód, nem csodaszerek szedése. Ne haragudj, hogy ezt mondom.


Egy életen át nem lehet ilyeneket inni.


A hatóanyaga a következő: a 80%-a máriatövis, ami májerősítő, ennek semmi köz e a cukorbetegséghez, se nem árt, se nem használ.

A magnézium meg a cink ugyanez.


Van még benne fahéj és Gymnema, meg króm. A króm a cukorszint kilengését enyhíti, mint a fahéj.


Gymnemát érdemes kipróbálni tablettában, önmagában. Amit megkapsz fillérekért. Édesapám is szedi ezeket, én veszem neki. A krómot három hónapra 1800ft-ért, a gymnemát meg fél évre négyezerért.


Így szerintem tizenkétezerért megvenni körülbelül ugyanazt egy ilyen gyanús oldalról, egy hónapra hüyleség.

2017. jan. 12. 20:13
2.es típusú cukorbetegségre javasolták a Diabellt. Használta már valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook