Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 18. kerületi Csiga-biga bölcsőde tapasztalatok és vélemények fórum

18. kerületi Csiga-biga bölcsőde tapasztalatok és vélemények (beszélgetős fórum)


16. fildus (válaszként erre: 13. - Bogyó és Babóca)
2011. júl. 27. 14:32
Azért nem volt várólistára felvétel, mert a gyerek nem töltötte be a 3. évet, legalábbis nekünk ezzel indokolták...
15. fildus (válaszként erre: 13. - Bogyó és Babóca)
2011. júl. 27. 14:31
Mi is voltunk érdeklődni az oviban. Ott azt mondták november vége felé érdeklődjek van e hely és ha van akkor januárban átveszik a bölcsiből. De nem sok esélyt látnak rá... és évközben nem szeretik átvenni a gyerekeket :D
14. Bogyó és Babóca (válaszként erre: 12. - Fildus)
2011. júl. 27. 14:20
Nincs??? Akkor...,de most már úgyis mindegy! :)
13. Bogyó és Babóca (válaszként erre: 10. - Fildus)
2011. júl. 27. 14:18
Azt is megpróbáltuk.Azt mondták,ha nem szeptembertől kezdjük az ovit akkor jöjjünk vissza januárba és amelyik oviba lesz hely oda esetleg betesznek minket,de várólistára se vettek minket.No akkor inkább járjon még 3 évesen is bölcsibe,(február végén lesz 3 éves)de nem dobáljuk a gyereket ide-oda.Szeptembertől meg megy majd oda oviba.
12. fildus (válaszként erre: 9. - Bogyó és Babóca)
2011. júl. 27. 14:13
A bölcsinél egyébként nincs ilyen, hogy körzet, elvileg oda adod be a jelentkezést, ahová akarod!
2011. júl. 27. 14:13
Jav.:Az anyja nem jött vele.
10. fildus (válaszként erre: 9. - Bogyó és Babóca)
2011. júl. 27. 14:12
Áh, mi oviba fogunk oda járni... de még ez se biztos :-)
9. Bogyó és Babóca (válaszként erre: 7. - Fildus)
2011. júl. 27. 14:09
Nekem a tietek is jó lett volna,mert 36-os busz megy oda is és én azzal járok majd.Én a honvéd utcába költözöm,a bölcsi a Fülek utcában van.Én csak ide adtam be,mert ez a körzetes bölcsi.Ide járt az unokatesó is anno,de hiába kérdezem,ő már nem emlékszik rá.Az anya meg nem jött vele vissza(Írországban laknak),így nem tudtam ,megkérdezni.szerintem gyereket nem raknak ki,ha már odajár.:)
2011. júl. 27. 14:01

Reggeli: kenyér felvágottal, vagy lekvár, vagy méz, mindig valamilyen ital, tej alapú, de sima tej nincs és zöldség.

Tízórai: gyümölcslé, tea, vagy limonádé

Ebédre: leirtam

Uzsonna: ugyanaz mint reggel, de van, hogy gabonagolyó van tejjel, vagy győri édes keksz, vagy joghurt, és van hogy kapnak kinder tej szeletet vagy turo rudit

2011. júl. 27. 13:59

Ez a bölcsi hova esik? Mert nem ismerem...

Mi anno 5 helyre adtuk be a jelentkezést, és a tőlünk legmesszebbre lévőbe vették be. DE nem panaszkodom, mert felvették, imádja nagyon, most abban reménykedem, hogy maradhat bölcsis annak ellenére, hogy kistesóval itthon vagyok...

6. Bogyó és Babóca (válaszként erre: 5. - Fildus)
2011. júl. 27. 13:54
Köszönöm.A szülőin mondták,hogy főzelék van.De ez azért fura ,mert itt a XX.kerületben van tészta és rakott zöldség és valamikor leves is. Kicsit uncsi lenne minden nap főzeléket enni szerintem.Egyébként szimpatikus a rész ahol van és maga a bölcsi is.Igaz kicsit szegényes a játékparkja,de a gyerekek sokszor egy kis papírdarabbal is el tudnak játszani.:)
2011. júl. 27. 13:47

Elméletileg a bölcsiben készítik a kaját. Ebédre főzelék van mindig, mellé krumpli és husi is. Illetve desszertnek gyümölcs.


Egy napi kaja a 530 Ft, ebben 4-szeri étkezés van. Reggeli, tízórai, ebéd és uzsonna.

2011. júl. 27. 13:46
Én csak az erdei kuckót ismerem, az nagyon szuper. Az én kislányom oda jár :-)
3. Bogyó és Babóca (válaszként erre: 2. - Agnik1)
2011. júl. 27. 13:41
Csak azokat vették -veszik fel akik szeptembertől jelentkeztek.Mi áprilisban adtuk be a papírt,mert tudtuk hogy augusztusban költözünk.Apuka már ott lakik és azért volt számunkra hely.
2011. júl. 27. 13:35
Mi tavaly decembere óta lakunk a 18.kerben, de a kisfiamat elutasították helyhiányra hivatkozva...
2011. júl. 27. 13:29
Én most költözöm a 18.kerületbe.A lányomat felvették a bölcsibe ,de semmit nem tudok róla.Pl. kíváncsi vagyok milyen ebédet kapnak a gyerekek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook