Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 15. kerületi bölcsődékről véleményeket várok.. fórum

15. kerületi bölcsődékről véleményeket várok.. (beszélgetős fórum)


11. mamcili (válaszként erre: 10. - Kryszt)
2010. febr. 28. 21:29

Nem tudom itt leírni mindazt a szeretetett, amit ebben a bölcsiben kapott a kislányom.

Kívánom, hogy mindenkinek olyan bölcsis gomdozóik legyenek, mint kislányomnak volt...

Nagyon odafigyeltek rájuk, mindig elmondtak, mindent amiről tudnunk kell, nem volt nap,hogy ne tudtunk volna meg valami újatt gyermekünkről.

Nem tudom ti hányas csoportba fogtok járni, mi a 3-asba jártunk, de soha senkitől nem hallottunk panaszt a gondozókra, dadusokra...sem ott sem máshol. A mai napig vágyom arra az évre,amit ott kaptam.

Nem is csoda, hogy egy szülő nem volt, aki nem támogatta az év végi ballagási meglepetésünket, amiből az ott maradó szülők sem akartak kimaradni.

10. kryszt
2010. febr. 17. 16:06
Mamcili! Írnál bővebben a tapasztalataidról? Lányom 23 hósan, szeptemberben kezdene a Nádastó bölcsiben. Érdekelne, hogy ki volt a gondozónőtök, hallottál-e valamit a többiről? Esetleg ismersz-e olyat aki a még szopó gyerekét vitte oda, és hogy ehhez mit szóltak a gondozók? És minden olyasmi érdekelne ami miatt aggódni szoktak a kezdő bölcsis anyukák (odafigyelnek-e az etetésükre, pelenkázásra, alváskor milyenek, szépen beszélnek-e a gyerekekkel akkor is ha rosszalkodnak). Ha gondolod, írhatsz privit is.
2010. jan. 12. 19:48

XV.kerületben nagyon jó a Nádastó bölcsi, a lányom oda járt és a mai napig hálás vagyok az ott lévő gondozónőknek, azért amit értünk megtettek :)

Ovi első évében vissza akartam vinni a bölcsibe :) , annyival többet hozott haza, a bölcsiből mint az oviból....

2009. nov. 23. 14:18

Szia!

Én körbejártam a XV. kerületet, mi az önkormányzattal szemben lakunk, szóval nekünk is a Fő út ill. az Arnya lett volna. Végül az Újpesti Chinoin mellett döntöttem, igaz fizetünk havi 30-at de ég és föld a különbség a kerületi önkormányzatiakhoz képest... Sajnos rá kellett jönnöm, a XV. kerület nem jó hely bölcsi-ovi-iskola szempontjából, Újpestre meg már nem vesznek fel XV. kerületi gyereket csak magán vagy alapítványi bölcsibe-oviba... nyilván ez sem véletlen (vagy protekcióval, ami nekünk nincs, vagy ha átjelentkezel pl. ismerőshöz, rokonhoz, ami nekünk arrafelé szintén nincs...)

2009. márc. 4. 19:43
Szerintem az a legjobb, ha Te bemész a bölcsibe és beszélgetsz a gondozónőkkel, aztán majd eldöntöd, hogy melyik a szimpatikus. Általában mindenki azt dicséri ahová jár a gyereke, de mindegyikről lehet mondani ha akarunk jót is és rosszat is. Pl. a rossz, hogy nagyon sok gyerek van egy csoportban, de ez mindenhol jellemző, sajnos. Az a lényeg, hogy a gyereked jól érezze ott magát, az enyém szerencsére nagyon szereti, így én is nyugodtan hagyom ott.
6. Emesemm (válaszként erre: 5. - Vincze.era)
2009. márc. 3. 20:47
Köszi, megnéztem térképen, az a baj, hogy tőlünk nagyon kiesik:( egyáltalán nem esik útba munkából menet jövet. Pedig olyan lelkesítőt írtál.
5. vincze.era (válaszként erre: 3. - Emesemm)
2009. márc. 3. 20:11

Elvileg 6-18 óráig vannak. Milyen programokra gondolsz? Itt még nincsenek foglalkozások mint az oviban, de nagyon sok mondókát, dalt tanulnak. Minden reggel tornáznak, amit nagyon szeretnek.

Nagy udvara van a bölcsinek, így amikor jó idő van egész nap kint játszanak.

Én csak jókat tudok róla írni.

2009. márc. 2. 21:03
az a baj, hogy hozzánk a fő úti lenne közel, vagy az arany jános utcai, amit nem ajánlottak
3. Emesemm (válaszként erre: 2. - Vincze.era)
2009. márc. 2. 21:02

Itt mi a menetrend?

Hánytól hányig lehetnek, vannak-e külön programok. stb.

2009. márc. 2. 20:37
Szia az én lányom a Kavicsosba jár, és nagyon szeret menni, egyszer sem sírt, sőt délután nem akar haza jönni.
2009. márc. 2. 20:12
Sziasztok! Aki ismeri valamelyik 15kerületi bölcsődét, az kérem írjon róla.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook