Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 18-20 évesen férjhez menni? fórum

18-20 évesen férjhez menni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
9. 0186e585f7 (válaszként erre: 3. - Droma)
2006. júl. 10. 20:00
Hát az én esetem, egy kicsit bonyolult volt, mert én 16 évesen otthagytam az iskolát( rossz társaság, útnak lefele a lejtön), és a szüleim elküldtek dolgozni, ahol megismertem a pároma.Mivel tudtunk közös jövöt létrehozni( lakás, két kereset)ezért házasodtunk össze. De ha az a lehetőség lett volna csak, hogy a szüleimnél lakjunk, akkor még nem házasodtunk volna össze.A tanulást meg most pótolom, mert közben két gyerekünk is születettet( így müködik a naptármódszer).konkrétan mi foglalkoztat, hogy elinditottad ezt a kérdést.( Bocs ha tolakodó vagyok)
8. Droma (válaszként erre: 7. - Emagdi)
2006. júl. 10. 19:51

Igazad van:)

Most ez ilyen közvéleménykutatás szerűség,hogy ki mit gondol,meg ki mikor ment férjhez.

Különben valószinű hogy várunk még 1-2évet,és igy a szülők is nyugodtabbak lesznek:)

2006. júl. 10. 19:38

mindenki más.

én a magam részéről, ha visszagondolok 18-20 éves önmagamra, hát... inkább még gyerek voltam mint felelősségteljes felnőtt. Nyilván van olyan is, aki ezzel nem így van, és ilyen idős korára már éretté válik egy ilyen horderejű döntés meghozatalára. Aki úgy érzi, hogy teljesen biztos a dolgában, és tudja mit csinál, az vágjon bele. Aki nem 100%-ig biztos, az inkább várjon egy kicsit, hiszen ha valóban kitartanak egymás mellett a párjukkal, akkor nem számít, hogy van-e papírjuk arról, hogy ők összetartoznak.

2006. júl. 10. 19:03

Szerintem mindenki maga dönti el, ahogy érzi.

Én 27 vagyok és nem bánom hogy még most fogok férjhez menni. A privát véleményem egyébként az, hogy korai a 18 évesen férjhezmenés.

5. Droma (válaszként erre: 4. - Smithy)
2006. júl. 10. 18:57

Ez nem sértés:)Én a véleményekre vagyok kiváncsi.Te csak leirtad.

Nem az hogy nem vár meg,de mi igy érezzük.Csak meg akartam tudni mások véleményét is.Mert a barátnőim azt hiszik hogy elment az eszem:)

Mondjuk mi is együtt élnénk,de nem koliszobában.Meg persze be is szeretnénk fejezni a sulit:)

2006. júl. 10. 18:22
Nem akarok megsérteni senkit, de én nem értem ezt minek elsietni, ha ő az igazi úgyis megvár. Meg mondjuk az emberek nagy részének szerintem 18 évesen nincs is megfelelő anyagi háttere ehhez, mert hát az is kell. Egy volt osztálytársam elvette 20 évesen a barátnőjét és most egy koliszobában lakik a feleségével...
2006. júl. 10. 18:14

És utána tovább tanultál?

Én most 18vagyok.És mindenki hülyének néz,hogy már férjhez akarok menni.

2006. júl. 10. 17:31
Én még nem voltam egészen 19 mikor férjhez mentem, és nem bántam meg, hogy kissé korán, mert szerettem a férjem, nekem Ő az ideál, nem volt miért várni, és most jobban szeretem, mikor összeházasodtunk.Szóval én tagja vagyok a "korán ment férjhez" csoportnak, nem érzem, hogy lemaradtam valamiről,csodálatos számomra a házasság.
2006. júl. 10. 16:22
Mi a véleményed arról,ha valaki 18-20évesen szeretne férjhez menni?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook